Puhastamine surnute hingedest ja teistest rasketest kogumitest

Vanakuuteenistus jätkab energeetika võõrkogumite puhastamist. Need kogumid kui kurnavad piirangud on kaasa tulnud teistest eludest, mõnikord ärandatud pereliinipidi. 
Teenistus puhastab tõhusalt kohtasid.
Vanakuuteenistus toimub T 13.01.2015 11:46 ajal umbes 24 tunni jooksul.
Teenistusel osalemiseks on panus 20€ Südamerahu kontole* inimese ja lemmiklooma eest. 

Kohtade puhastamine on tasuta.* Südamerahu

Eelmine
Energiavampiiridest vabastamine 22.12 Kuuloomeseanss©
Järgmine
Kuuloometeenistus energiavampiiridest vabastamiseks

Kommentaarid

 • Elve  •  12. jaanuar 2015
  Soovin osaleda 13.01 vanakuuteenistuse seansil.Aitäh!
 • MAGISSALT  •  13. jaanuar 2015
  Vanakuu on väga sobiv aeg puhastamiseks ja vabanemiseks, erinevalt Noorkuuseansist, kus toimub taastava ja ülesaehitava toimega teenistused. Kuu kulges viimasesse veerandisse täna, teisipäeval kl 11.46. Veidi enne seda laekus teenistusest osalejatele Maa sfääridest uus info ja energia, mis käivitas kohe dna tervenemise. Sellise tervenemisega kaasneb vältimatu keharakkude ümberkorrastamine ja see võib omakorda ümbritseva keskkonna muutumiseni erineval moel.

  Võõrkogumite puhastamine teostu mõned tunnid hiljem, kui uus info ja energia oli osalejate olemusenergiasse lõimunud. Võõrkogumite juured viisid taas kollektiivsesse alateadvusesse ja selle ümberkorraldamiseni, millega kaasneb järjekordselt alateadvuse puhastamine häbi- ja vihamassiividest. Need massiivid tekitasid korduvmõtte- ja käitumismustreid, mis on olnud kurnavad ja viinud ka enesemanipulatsioonideni. Igasugused manipulatsioonid on klammerdumine ja tekitab takistusi nii olemuses kui suhtesituatsioonides.

  Teenistuse käigus vabanes vaimse ülisamba ümbert ka vanu piiranguid, millega võib müüd kaasneda nii seljavalude kadumine, kui ka krooniliste seljavalude ägenemine selleks, et neist lõplikult vabaneda.

  Seekord hinge terveneist ei käivitunud - eks järgmise teenistuse ajal (T 20.01.2015 15:14) - kuid südameasjadega toimetati mitmel tasandil Tervenesid südamehaavad, ka kollektiivsete juurtega südamevaevad, ning lõpuks rahustati osalejate südamemeridiaane.

  Südamemeridiaani pingega kaasnevad nii hingamisraskused kui seletamatud südamevalud. On oluline jätkata südamemeridiaani rahustamist omasoodu kas koputamise või shin-do tehnikad kasutades. Kes ei ole osalenud F-Gallo energiaravi koolitustel* või ei ole veel omandanud shin-do 6 põhivenitust, siis enese eest hoolitsevad osalejad võtavad nende tehnikate omandamise plaani.
  F. Gallo koputanise energiaravi erineb teistest massiliselt kättesaadavatest koputamistehnikatest nende nüansside võrra, mis on olulised Kuutempli teenistustel osalejatele eduka tulemuse saavutamiseks. Tunnetage seda soovitust.

  Tänase Vanakuuteenistuse sisse mahtus veel ka ajupoolkerade tasakaalustamine, sest enesemanipulatsioonid olid tekitanud massiivsed vastuolud psüühikas - see tähendab, et tihti võetakse vastu otsuseid, mis on endale kahjulikud. Jälgige, mis toimub teie enese ja oma vajaduste tunnetamisel ning vastavate valikute tegemisel.

  Tänane teenistus ei jõudnud hõlmata maomeridiaani ja kaksteistsõrmiku rahustamist, kui see on veel ees ja kes kiiremad, need jõuavad nendega toimetada juba iseseisvalt.

  Teenistusega hõlmatud kodud jm kohad puhastusid tõhusalt omasoodu. Igas nimetatud kohas või koha jaoks on vaja läita korra küünal ja kinnitada oma mõttega nende puhastumine.

  Kokkuvõtteks:

  kuna teenistus oli mahukas, võib esineda nii ootamatuid tervenemisi ja selginemisi kui varjatud krooniliste seisundite ilmnemist. Seda eriti südamepiirkonnas ja ajutegevusega seotud funktsioonide osas.
  Keharakkude uuenemine toob kaasa vajaduse toitumisharjumusi muuta. Uurige, mida teie keha vajab uut ja teistmoodi järgneva paari nädala jooksul. Iga õhtusöögi juurde paar klaasi punast veini või naturaalset punast mahla on jätkuvalt asjakohane.

  Kui korra vaadata praegust tähtede seisu, siis seal on oluline moment see, et Mars sisenes Vähi tähtkujusse, mis toetab kuni 21.02 vabaneda vanadest mustritest selleks, et vabanev muuta oma elu uuteks võimalusteks, kus uue isikliku sfääriinfo ja -energia kaasamisel luua ellu vabadus ja mugav tasand.

  Südameruumi avardamiseks jälgige loengpraktikate graafikut** ja ka võimalusi nendest osaleda.

  * http://telose.ee/eneseabi-koolitus

  ** telose.ee/seansid-soolakambri-tagatoas-magissa-gabrielle

Lisa kommentaar

Email again: