Energiavampiiridest vabastamine 22.12 Kuuloomeseanss©

 Energiavampiirluse algpõhjuste eemaldamise sessioon toimub 22.detsembril 
Kuuloome hetke (kl  03.36) lähedasel ajal,  24 tunni jooksul, 

saavutamaks  osalejate selget enesetunnetust heade asjade (t)eostamiseks. 

Järjepidev Kuu teenistuste teekond on meid juhtinud nende piiranguteni* kollektiivses alateadvuses, millega meie isiklik alateadvus ühendatud on. Nende, ja ka teiste asjakohaste piirangute eemaldamisega me seekord jätkamegi.                                      
Energiavampiirid on inimesed (ja egregorid nagu kirik, sektid, kogukonnad jms), kes sobival  momendil on sättinud ennast meie energiakeeristesse ja kanalitesse, laadides ennast meie energiaga, kui vajadust tunnevad. Ja kui me ennast kehtestada ei jaksa.
   
See toob meile kaasa ülemääraseid pingutusi igapäevaelu korraldamisel, suhtedraamasid, rahakadu, kurnatust, masendust jms.  
Kauakestev  vampiirlus lõpeb tõsiste tervisehäiretega. 

Energiavampiirlust soodustavad katkestused meie infoväljas. Vampiirluse algpõhjuste ja vampiiride eemaldamisega kaasneb infovälja energiasüsteemi taastamine. 

Vabastav teenistus-sessioon algab iga osaleja algse mustrinfo üleslaadimisega füüsilise keha mudelisse, mida teadlased nimetavad biohologrammiks. Iga osaleja ainulaadse biohologrammi võrdlemisega  tegeliku, füüsilise, kahjustatud energiasüsteemiga toimub blokeeringute eemaldamine ja olemusenergia taastamine.  

Tulemusena vabaneb energia, tuleb jõudu, kaob kurnatus ja elu hetked täituvad rõõmuga. Seetõttu tunnetab osaleja seansi lõppedes ja aeg edasi üha enam oma tegelikku olemust ja vajadusi.  

Kui soovid osaleda vabastavast kuuloome sessioonist, piisab soovist ja panusest 10€ Südamekontole** hiljemalt  22.12 kl 14.30. Selgitusse kirjuta oma nimi, ja/või lähedase nimi, kes silmnähtavalt kuhtub ning ei oska ise abi küsida.  
Taastavate seansside puhul on salakingitused lubatud.  
Kaasata võib ka lemmikloomad.  

Kohtade - kodu, töökoht, kaubanduskeskus- vm keskus, suvekodu jne - puhastamine tasuta, vaid nimeta need selgituses või elulill@gmail.com.     
Kui te ise pole kindlad, milline inimene teid või teie lähedasi kurnab, paku nimed.  
Energiavampiirlus toimub ka  firmades, kui on ruumides viibinud osav energiapüüniste punuja. 
  
Registreerumisel mõtiskle selle üle, kuhu võib läbi eheda enesetunnetuse jõuda praegu, uuel ajal, kus ees on ootamas ammuunustatud küllus. 
Seansi ettevalmistused käivituvad igale osalejale panuse teostamisel.
     
 Jälgigem märke oma elus, eelkõige oma kehas! 
 Ja täiendavaid kommentaare siinsamas..     


* C.G.Jung on neid piiranguid nimetanud Varjuks: 

"Vari (loomalikud instinktid) on isiksuse alam osa, mis kuulub nii isiklikku kui ka kollektiivsesse alateadvusse. C. G. Jung: ”Vari on see peidetud, tõrjutud, tihti alavääristatud ja süüd tundev isiksus, kelle äärmised harud ulatuvad meie loomadest esivanemate riiki. Temas sisaldub alateadvuse kogu ajalooline aspekt .. Siiani on arvatud, et Vari on kõige kurja allikas, aga nüüd lähemalt uurides võib tõdeda, et alateadvuslik inimene, Vari, ei koosne ainult moraalselt põlastatavatest tendentsidest, vaid selles leidub ka häid kvaliteete, normaalseid instinkte, eesmärgipäraseid reaktsioone, realistlikke tähelepanekuid, loomingulisi impulsse jne.”

Mõlemad alateadvused on tohutud tarkusesalved, mida pidevalt kasutatakse.

Ise ühendab kõiki neid alasüsteeme, on isiksuse arengu lõppeesmärk, keskne arhetüüp, korra arhetüüp, inimese terviklikkus (sümbolid on ring, ruut, mandala jm). C. G. Jung: ”Ise on laiem mõiste kui teadlik Mina. Ta ei sisalda ainult teadlikku, vaid ka alateadlikku psüühikat ja on niisiis see laiem isiksus, mis me ka oleme. On vähe lootust, et me kunagi ISEST midagi lähemalt teada saaksime, sest mida me temast ka ei teadvustaks, jääb alati eksisteerima ebamäärane hulk alateadlikke asju, mis kuuluvad ISE tervikusse.”

Allikas: http://studysofsome.wordpress.com/2011/03/27/psuhhoanaluus-selle-pohitunnused-sigmund-freud-ja-carl-gustav-jung/

** 

SEB  pank Tornimäe 2, 15010 Tallinn, Eesti Vabariik

SWIFT kood (BIC): EEUHEE2X

Eelmine
Noorkuuteenistus© 29.11.2014 12:06
Järgmine
Puhastamine surnute hingedest ja teistest rasketest kogumitest

Kommentaarid

 • Elve  •  19. detsember 2014
  Osaleme 22.12 kuuloome seansil. Aitäh.
 • Kristel  •  22. detsember 2014
  Osaleme 22.12 seansil. tänud
 • MAGISSALT  •  23. detsember 2014
  Detsembri kuuleoometeenistus toimus pöördelisel ajal. Päike jõudis kõige lühema teekonna lõppu ja viibib kolm päeva samas seisus kuni algab uus valguse aeg 25.detsembril. See seanss valmistas meid ette uue päikese faasi alustamiseks.

  Seetõttu jõudis Kuuloometeenistus kaugele Varjuderiigi (kollektiivse alateadvuse) aladele, kuhu olid eksinud meie hingeosad. Hingeosade tagasitoomisega teenistus lõppeski esmaspäeval kl. viie paiku õhtul. Need hingeosad on kaua kadunud olnud ning toovad endaga kaasa ammuunustatud uut informatsiooni. Olge hoolikad hinge hoidmisega, ja kuulatage, mida hingeosad räägivad teie kohta iidsete aegade ilusatest aegadest, mis nüüd taastumas.
  Hingeosade tagasitulekuga kaasneb suurem unevajadus.

  Energiavampiiride allikad ja juured ulatusid samuti alateadvuste sügavustesse. Nende korrigeerimine toob tajude ja tunnetuse muutust igapäevaellu. Kuna sessiooni ajal teostus ka teadvuse avardumine, siis võib seansi tulemusena kujuneda ümber enesetunnetus, mis toob kaasa ka ümberkorraldused suhetes, ka peresuhetes.

  Kuuteenistused on jõudnud piirangute uuele, sügavamale tasandile. Samas uus energia, mis Maa sfääridest järjepidevalt kättesaadavaks muutub, annab võimaluse tuua ellu uus kvaliteet. Sellega kaasneb ka keharakkude muutumine, keha vajaduste muutumine. Vabanevad toksiinid on vaja organismist veega puhastada; rakud toita vajalike vitamiinide ja mineraalidega.
  Kõik uus ja vana info suundub läbi energiakanalite. Kui need liiga häiresse ja pingesse lähevad on vaja ka energiakanaleid rahustada. Järjekindel töö kehaga on üha olulisem. Mõõdukas sport jm liikumine on edu alus.

  Väga oluline on jälgida, millised märgid annavad juhiseid vabaduse ja rõõmu püsivaks säilitamiseks igapäevaelus.

  Individuaalsete juhiste saamiseks on vajalik süveneda muutuste eripäradesse individuaalse kaugseansi abil.

  Aasta viimane Kuuteenistus 28.12 jätkab Varjuderiigi korrastamisega eelmiste elude piirangute teemadel.

  Olen tänulik osaejate tagasiside eest.
 • MAVIS CALOS  •  12. jaanuar 2015
  Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (amaah.credit.offer@gmail.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

  Я Мэвис Калос, представитель Aiicco страховой PLC, мы выдаем кредит на индивидуальных различий с доверием и чести. мы даем кредит по ставке 2%. если вы заинтересованы любезно связаться с нами по этой электронной почты компании: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) в настоящее время приступить с кредита документа о передаче ок. если вам нужно кредит создать компанию или школу, Вы очень добро пожаловать в Aiicco страховой ПЛК. Вы также можете связаться с нами по этой электронной почте: (amaah.credit.offer@gmail.com). мы можем перечислить любую сумму вы запросили для до недели.

Lisa kommentaar

Email again: