Vanakuu kõikide planeetide toetavas energias

Reedel, 20.01.2017 00:13, Vanakuu ajal teostub kaugraviseanss kui tasakaalustav distantsteenistus.  Jälgi uute joondumiste kulgu ja mõju igale praegusele hetkele, milles elad. Ning osale selles teadlikult.
Eelolev taastekke aasta algab kõikide planeetide rahumeelse prograadiga, kuid juba alates 6. veebruarist saab tunda retrogaadide laastavat mõju neile, kes õelad ja kurjad... Seda mõju võimendab Musta Kuu* toime, ja kuni kevadise pööripäevani on tormilised muutused nii heas kui halvas võtmes vältimatud. Sinu käes on vägi ja siit saad abi, et neid tormilisi sündmusi juhtida.


Eelmine
Märgiline Täiskuuteenistus
Järgmine
Kuu loomine - abi suhte- ja äriplaanide eostamisel

Kommentaarid

 • MAGISSALT  •  20. jaanuar 2017
  12 tundi peale hetke, kui Kuu veeres IV veerandisse, toimus pool tundi kestev teenistus, mille mõju osalejatele oli seekord nii intensiivne, et vallandus organismi puhastumine läbi seedekulgla. Igal osalejal oli see tunda omal moel ja mõjutas kõige nõrgemat või kõige mustemat osa seedesüsteemist - organeid, soolestiku või näärmeid.

  Palun tagasisidet, kuidas Sa tundsid ennast reedel ajavahemikul kaheteistkümne ja ühe ajal keskpäeval :)

  Igapäevaelu ja -areng 2017 jaanuaris on mõjutatud järgmistest taevalikest joondumistest: Musta Kuu* mõju alates 1.10.16; Kuu pooleaastane tsükkel tundelise Vähi tähtkujus, mille kulminatsioon oli 12.01 kõigile tuntava täiskuu ajal; kõikide planeetide, Merkuurist Plutoni, prograad*, nende toetav edasiliikumine ja jõuliselt jõustav mõju.

  Kosmiliste joonsumiste jõuliselt jõustav mõju hakkab muutuma dramaatiliseks 4.-6.02, kui tekib Jupiteri retrogaad Kaaludes. Jupiteri retrogaad Kaaludes kestab 8. juunini. See aeg paneb proovile kõikide tasandite suhted, tuues selgelt esile valedele ülesehitatud suhted, samuti savijalagadel püsinud ärisuhted. Kõik laguneb lihtsamal või keerulisemal moel, sõltuvalt osapoolte võimest vabaneda, puhastuda, lahti lasta, valmis olla uuteks võimalusteks.
  Uute võimaluste portaal avaneb 10.10 ja kestab ligi 13 kuud - 7.novembrini 2018**. Seda perioodi võib nimetada jõulise heaolu- ja taastekke perioodiks ning edu võti on vabanemine kurnavatest kohatutest seisunditest ja suhetest, mida toetab nii eelolev Jupiteri retrogaad Kaaludes, kui Must Kuu* ja jaanuari prograad*.

  Kuutempli teenistused toimivad osalejatele vabastaval ja taastaval viisil kõiki tasandeid läbivalt rakutasandini ja geneetilise koodi tervendamiseni välja.
  Taastumise ja tervenemise aluseks on iga osaleja algne olemusenergia, see muster (biohologramm), mis on iseloomulik tema tervele tegelikule vaimsele ja energeetilisele olemusele.
  Energeetiline ja vaimne tervenemine teenistuste tulemusena toimub vaba energia toime tulemusena, mis tekib blokeeringute vabastamisel ja laekub kättesaadavaks seniste piirangute vabastamise tulemusena.

  Järgmine Kuutempli teenistus toimub 28.01, Kuu loomise ajal, uute asjakohaste eduplaanide eostamist toetavas energias.

  * Nii Musta Kuu kui planeetide prograadi toime toob vältimatult esile kõik seni allasurutud asjad, võimendades nõrku aspekte nii füüsilisel, psüühilisel, mentaalsel kui materjaalsel tasandil, toimides eriti jõuliselt suhete tasandil, mis määravad nii pere- kui igal tasandil partnerlusele rajatud suhted, seisundid ja olukorrad.
  ** www.starseedastrology.com/astrology-psychic-services

  Armastusega

  Magissa

Lisa kommentaar

Email again: