Oktoobri viimane Täiskuu

Maagilisel  Halloweeni täiskuul  on elumuutev vägi.
Täiskuuteenistuse ajal tervenevad nõiduslikult seniravimata seisundid.
Täiskuu tipp on 31. oktoobril kl 16:49.  
31. oktoobril kell 16.48 on täiskuu Sõnni märgis koos Uraani ühendusega. Seekordne täiskuu toob meile võimaluse ootamatuteks vabanemisteks ja väärtushinnangute uuendamiseks. Muutused võivad tulla meelelahutuses, majanduses, põllumajanduses, tehnika arenguks. Mugavustsoonist on vaja välja tulla ja hakata lahendusi oma ellu tooma, muutustele vastupunnimine enam ei aita ja vaja on lasta asjadel lihtsalt tulla, isegi siis kui need tunduvad kummalised, ebaloogilised või ebatavalised. **

Selleks, et teada, millises valdkonnas see täiskuu muudatusi kaasa toob, on vaja võtta ette astroloogiliste majade kaart* ja vaadata, kuhu langeb pendli valik.

Väga hea ja õige aeg on teha energeetilist puhastust nii hinges kui ka oma kodus, kõik vanad kasutud asjad on vaja ära visata ja nurkadest tolm minema pühkida. Seekordne täiskuu toob tõesti suurepärase võimaluse vanadest asjadest väga efektiivselt vabaneda. Kui tunned ennast kehvasti või kui su elu pole hetkel päris selline nagu sa tahaksid, siis on vaja hakata tegutsema ja infot koguma, miks sa elus oled praegu sellises olukorras ja kuidas on võimalik sellele olukorrale lahendus leida? **

Täiskuuteenistuse ajal tõusevad esile ka osalejate seni teadvustamata takistused ja tervenevad seni ravimata haavad.

Niisama istumine ja kaeblemine ning teiste süüdistamine paraku lahendusteni ei vii, vaja on iseendale otsa vaadata ja mõelda, mis on need järgmised sammud, et oma elu paremaks teha? Iseenda väärtustamise teema on hetkel väga aktiivne ning need, kes tajuvad ohvrienergias olemist peavad mõistma, et ohvriks olemine tuleb ära lõpetada ja iseennast tuleb väärtustama hakata. **

Suurepärasteks abivahendiks on 15.novembri Pendliringis ja Põhjaveski talu maaväe keeriste jalutuskäigus osalemine*. Sellest edasi annab veelgi tõhusamalt informatsiooni Magissa Pendlikaartide© kasutamine igapäevaselt või kriisisituatsioonides enda elu tervendamiseks.
Alati on olemas lahendus praegusele olukorrale ning alati peale vihmasadu hakkab paistma päike.

Eelmine teenistus

Kuu kasvas II veerandisse 23.10.2020 16:23 ja algas Kasvava Kuu teenistus.
Samal õhtul toimunud süvaraviseanss (kl 22-23) oli selles osalejatele sügava rakusisese toimega.
Teenistus kestis vahelduva hooga mitu päeva ja lõppes kolmapäeva õhtul kl 22 paiku.
Ka see teenistus oli kantud armastuse jumala Aphrodite saare jumalikust väest ning osalejad võisid nende päevade jooksul tunda ennast aeg-ajalt "hõljumas". Muretsemiseks pole põhjust, see oli vaid jõulise südamehaavade tervendamise tulemus - vabanesid rasked blokeeringud ja eluvibratsioon tõusis hüppeliselt.
Teenistuse päevade jooksul toimus palju asju, sh
hirmu ja viha pingete leevendamine peentasanditelt;
maksa-sapipõie meridiaani vabastamine pingetest (nende ummistumisel tekib viha ja ärevus);
massiivse, sügava ja korduvalt spetsiifilise vastuolu pingete leevendamine närvisüsteemilt;
hormonaalsüsteemi virgutamine;
vanade takistuste vabastamine lülisambalt korduvalt;
geneetilise koodi tervendamine;
auravälja korrastamine;
tasakaalukeskuse (asub päikesepõimiku ja naba vahelisel alal) vabastamine;
MMK-de eemaldamine;
satanistlike manipulatsioonide eemaldamine.

Kasvava Kuu teenistuse tugev toime lahtub mõne päeva jooksul uude elusagedusse vastavalt osalejate vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele.

Järgmine teenistus

31. oktoobri Täiskuu ajal on võimalik jätkata vabastavate muutustega oma elus. Oktoobri viimane, maagiliselt tervendav ja elumuutev Täiskuuteenistus algab kaks tundi enne täiskuu tippu kl. 14.49.
Täiskuuteenistuse ajal tõusevad esile osalejate seni teadvustamata takistused ja tervenevad seni ravimata haavad.

Kõikide teenistuste ajal toimub pidev elujõu vabastamine, kõikide tasandite tasakaalustamine ja joondamine.
Teenistused toimivad lähedastele (sala)kingitusena ja puhastavad kohti, kui need nimetada.

*Pendliring maaväe keeristel edasijõudnutele 15.novembril 2020 kl 12-18.
Hõlmab kiirkursust ja Magissa Pendlikaarte© ka algajatele.
Asukoht: Põhjaveski talu.


Põhjaveski hoone ja aed on tulvil puhastavaid ja virgutavaid energiasambaid, jõekäärus mugavaid energia maandamise/laadimisekohti ja erilaadseid kivimeid.
Lisaks on võimalik soetada vajalikud väetaimede õlid ja mõõta üldseisundit Biowell aparaadiga, et saada soovitusi turgutavate õlide valikuks: kukesaba ja elupuu õlid on seede-närvisüsteemi ja nahakahjustusi ravivad ning immuunsust tõstvad. Roosiõli- ja hüdrosool on kootavad ja tasakaalustavad.

Saunavõimalus jõesuplusega. Kaasa võtta saunavahendid.

Põhjaveski talu asub Raplamaal, 22 km Raplast Järvakandi poole. Kohaleminek autodega. Võtke aegsasti ühendust :)

© 2020 Magissa

** Astroloogilise info allikas astroloog Kristelle

Eelmine
Hingede aja kasvav Kuu
Järgmine
Maagilise toimega Täiskuu liigub IV veerandisse 08.11.2020 kl 15:46

Kommentaarid

 • Magissa  •  1. november 2020
  Oktoobri viimane, maagiline Täiskuuteenistus algas kaks tundi enne tippu ja kestis kolm tundi.
  Muutustesse joondumine toimus viimase pooltunni jooksul.
  Sellele eelneval ajal toimus teenistuses osalejate piirangute eemaldamine järgmistel tasanditel:
  häbi ja süü pingete leevendamine peentasanditelt;
  massiivne psüühilise vastuolu pingete korduv leevendamine füüsilisest kehast, organitest (magu, põis, kopsud, süda, neerud);
  endokriinsüsteemi virgutamine ja näärmete rakutasandi puhastamine seestunud (seismajäänud) energiatest;
  kopsude ja jämesoole meridiaani ummiku leevendamine.
  Kopsude ja jämesoole meridiaani ummiku tulemusena avaldus igapäevaelus kurbus, nostalgia, melanhoolia. See oli tingitud teadvustatud või teadvustamata süü- ja häbitunde jätkuvast avaldumisest, mis oli veel nii jõuline, et oli tekitanud massiivse psüühilise vastuolu seisundi. See seisund tähendab, et mõtte/ego tasandil või alateadlikult tehakse igapäevaselt valikuid, mis ei toeta ja on lausa vastuolus oma tegelike vajadustega. Tegelike, olemuslike vajaduste järgimine, nende tunnetamine igas otsuses on tervenemise, tugeva immuunsuse ja heade elumuutuste eelduseks. See nähtamatu seisund, massiivne psüühiline vastuolu võib muutuda aja jooksul väga kurnavaks ka füüsilisele kehale ja organitele, tekivad ummistused meridiaanides ning seletamatud valud keha erinevates piirkondades. Sest energia jääb seisma. Kopsude ja jämesoole meridiaani pinge annab tunda käsivartes.
  Kui energia ei liigu kehas vabalt, siis peentasandite korrastamise mõju füüsilisele/materiaalsele tasandile jääb olematuks.
  See maagiline täiskuu andis võimaluse eemaldada peentasanditelt musta maagia blokeeringuid, kuid takistuseks olid kirjeldatud seisundid.

  Kirjeldatud ja teiste sarnaste blokeeringute eemaldamine on edukas siis, kui teenistusel osalejatel on vastav kavatsus - saavutada elumuutus läbi olemuslike vajaduste järgmise. See tähendab teadlikku vanade mustrite vabaks laskmist ja uue tervendava voo vastuvõtmist. Vaid sellisel viisil on võimalik vabaneda psüühiliste vastuolude pingetest (sundkäitumisest- ja mõtlemisest) ning luua alus tervenemiseks. Igaühe olemusliku energia vabastatud vood on võimsad, kuid toovad kaasa senikogemata seisundeid. Oled valmis neid kogema?
  Kuna vanad (sh nõuka) mustrid on veel väga sügaval, siis järske pöördeid ei saa toimuda. See võtab jalust. Kõige turvalisem on sättida ennast muutuste teele pikemas perspektiivis, lubades nendel teadvustamata piirangutel vabaneda järk järgult, iga teenistuse ajal just niipalju, kui valmis ollakse. Oluline on järjepidevus lisaks õigesti seatud kavatsustele.

  Nelja järjestikuse teenistuse panus on 42, veelgi tõhusam on lubada endale tervenemist kolme kuu jooksul (120), millele järgneb tasuta individuaalne konsultatsioon.

  Kõikide teenistuste ajal toimub pidev elujõu vabastamine, kõikide tasandite tasakaalustamine ja joondamine. Teenistused toimivad lähedastele (sala)kingitusena ja puhastavad kohti, kui need nimetada.

  Maagilise toimega Kuu liigub IV veerandisse 08.11.2020 kl 15:46. Kuni selle ajani toetab selle täiskuu maagia iseenda ja oma (olemuslike) vajaduste tunnetamist. See on viljakas aeg kavatsuste ümberseadmiseks. Enda ümberhäälestamiseks, oma olemuslike vajaduste järgimiseks. See viimane sügiskuu on ka viimane aeg esotada järgmise aasta elusagedus. Kui midagi ei muutu, kulgeb järgmine aasta vanas mustris. Eeloleval ajal pole enam võimalik elada ja teha asju nii, nagu kogu aeg on tehtud, aga hea enesetundega ja tervena. Hea enesetunne ja tervus algab muutustest. Muutused algavad oma tegelike vajaduste tunnetamisest. Nende tunnetamise takistused on meile läbi aastakümnete (ja eelmiste elude) peale kodeeritud, kujundades häbi, hirmu, süü ja viha massiivid. Need omakorda viivad psüühiliste vastuoludeni, mis omakorda kurnavad organeid ja viivad elujõu.
  Nende kodeeringute eemaldamine on võimalik ka ise, kui kasutada Magissa Pendlikaarte©. Nendele kaartide abil on võimalik teadvustada kõik seniteadvustamata kodeeringud. Nii enda kui teiste poolet tehtud.

  8.oktoobri Vanakuuteenistuse ajal toimub nende piirangute eemaldamine, mis takistavad südamehaavade tervenemist. Südamehaavadel on väga palju erinevaid tasandeid, mis kõik on vaja järjest tervendada selleks, et nende sügavad juured lõplikult eemaldada. Südamehaavade tervenemise teema on läbiv kuni 2021 veebruarini, mil Haavatud Tervendaja planeet Chiron on aktiivne ja toetab seniravimata haavade põhjuste leidmist nende eemaldamiseks.

  Hingerahu sügiskuusse!

  ©2020 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: