Kuu liigub II veerandisse 15.11.2018 16:54

Kasvava kuu energias teenistus 15.oktoobril alustab uue imetabase elumustri jõustamist.
Nii mõnigi osaleja saab selgelt tajuma oma eluülesande suundasid.
Kuu(templi)teenistused on suunatud iga osaleja ainulaadse energiakeha vabastamiseks ja taastamiseks.
Terve, aktiivne ja ühtne energiakeha tagab sinu tervise, suhted ja heaolu nii vaimsel, mentaalsel kui füüsilisel tasandil.
Kuuteenistuste dünaamika järgib nii planeetide joondumisi kui ka osalejate poolt seatud eesmärke, kavatsusi ja valmisolekut.
Kuu 17.aprillil alanud katalüütiline Jäära ajastu on lõppenud. Mai keskel alanud eepiline Uraani transiit Sõnnis avas pöördumatute muutuste ajastu aastateks, selle algus on olnud jõuline ja tuntav igas eluaspektis. Need kosmilised joondumised on andnud enneolematud võimalused lahendada arusaamatud konfliktid ja ületamatutena näivad takistused, mis avalduvad seni lahendamata ja ka unustatud teemade esilekerkimises, või ebamugavates meele- ja kehaseisundites.
Eelmine, Kuuloometeenistus©07.11 algas kolmapäeva õhtul kl 18 ja kestis 9 tundi, lõppedes neljapäeva varahommikul kl 3.
See teenistus oli taas üle hulga aja üks pikemaid teenistusi. Nende Kuu loomisest mõjutatud tundide jooksul toimus südamehaavade algpõhjuste eemaldamine. Sellega kaasnes ka hingehaavade tervenemine - hingeosade naasmine. Algpõhjuste eemaldamise tulemusena vabanesid seni koodide all olevad ressursid. Need ressursid avalduvad igal osalejal isemoodi - imepärase tervenemisena, mille käigus virgub mõne keha organi või funktsiooni töövõime; huvina mingi loomingulise tegevuse vastu (sh massaaž, loomupärane tervendamine vms); enese vajaduste teadvustamisena suhte- või tööalastel teemadel; julgusena võtta vastu otsuseid ja lahendusi jne. 
Hingeosade naasmine toob kaasa, nagu alati, vajaduse sügava une järele suvalistel aegadel, mitte ainult öösel. Kui hingeosised on lõplikult naasnud lõõgastavate uinakute ajal, toovad nad kaasa energia, mis kunagi ära antud; ja teadmised, mis ammu unustatud.
Kuuloometeenistus käigus võis tunda kerget vibratsooni erinevatel tasanditel või kehas, tõenäoliselt kulges see teenistus mõnelegi osalejale unetult või poolunes. Järgnevate päevade jooksul järgida hoolega hinge, vaimu ja keha puhkamise ja taastumise vajadusi. Selle Kuu loomise ajal kujunes peentasandtel välja uute imeliste võimaluste muster, mis avaldumas järgmise aasta jooksul. Kui me seda endale lubame. Kas lubad seda endale?

Järgmine, kasvava kuu energias teenistus 15.oktoobril alustab kujuneva uue imetabase elumustri jõustamist. Nii mõnigi osaleja saab selgelt tabama oma eluülesande suundasid.
Ärgem unustagem hoolitseda oma keha eest, vajadusel osaleda neljapäevastel süvaravi seanssidel.

Südamlikku ja hingestatud äratundmist!

Lisainfo allpool.

Eelmine
Hingedeaja Kuu loomine 7.11 kl 18.02
Järgmine
Täiskuu R 23.11.2018 kl 07:39

Kommentaarid

 • Magissa  •  7. november 2018
  Magissaga koos on võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan endale ja oma lähedastele:

  1. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)

  2. variant: osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)

  3. variant: osalemine ühes teenistuses sobval ajal (panus 12)

  4. variant: erakohtumine panusega 150 - poole soodsam oktoobris-novembris 2018

  5. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega u 6 kuud

  6. variant: süvatervendav raviseanss 30*

  7. variant: individuaalne kaugseanss

  8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.

  * Süvatervendav kaugraviseanss on intensiivne kaugraviseanss.
  Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvad 15., 22. ja 29.novembril kl 22.00-23.00
  Seansi ajal käivitub haigeima organi tervenemine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.

  Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine (organi- ja üldenergia korrastamine, vabastamine ka musta maagia ja nõuka aegsete programmide kurnatusest, eluenergia tõstmine) toimub enne raviseanssi alates kl 20.
  Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi.
  2 klaasi vett on vaja valmis panna hiljemalt kl 20 enne süvaravi seanssi.

  Süvaraviseansi ajal on vaja olla rahulikult pikali.

  Raviseansi eel on vaja teostada panus 30 Südamerahu kontole või muul moel, nt Omniva kaudu.

  Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine.
 • Magissa  •  14. november 2018
  Noorkuuteenistus©15.11 algas kolmapäeval kl 14 ja kesti kolm tundi kuni hetkeni, kui Kuu kasvas II veerandisse.
  Selle kolme tunni jooksul toimus intensiivne joondumine. Joondumine teenistuse ajal tähendab, et kõik energiatasandid kõige madalamatest kuni kõrgemateni saavad kohendamise üksteisega. Selle tulemusena tuleb juurde elujõudu, teadvus avardub kuna läbi tasandite liigub enam energiat ja infot.
  '
  Noorkuuteenistuse jooksul toimus uue imetabase elumustri jõustamine. Nii mõnigi osaleja saab nüüd või lähiajal selgelt tabama oma eluülesande suundasid.

  Järgmise, Täiskuuteenistuse©22.11 ajal toimub füüsiIise keha jõustamine. Osalejad vabanevad nõuka aegsete programmide piirangutest ja saavad tagasi koodi all olnud isiklikud ressursid (oskused, teadmised, keha liikuvuse) ja tulemusena tervenevad hingehaavad.

  Järgmised süvaravi seansid on 16.11 ja 22.11 kl 22-23.

Lisa kommentaar

Email again: