Noorkuuteenistus

Noorkuu on P 30.07.2017 kl 18:23. 

Chironi*, tervendajate, arstide ja patsientide peajumaluse retrogaadi lunastav toime võimaldas möödunud pühapäeva (23.07) hommikul, Kuuloometeenistuse ajal intensiivselt tegeleda  selliste seisundite vaimsete ja karmaliste põhjustega nagu füüsilised haigused, valu, tasakaalutus, puuded. Kuuloometeenistus kestis kaks tundi ja lõppes kl 9.30.
Vabastava teenistuse/kaugseansi põhiteemaks oli osalejate enesesabotaaž, mis on avaldunud valedes toitumisharjumustes (sh kaaluteema, seedehäired), kahjustavas käitumises, mõtteprotsessis, tööharjumustes, ka emotsionaalsete pursetena, vaimse taju - teadlikkuse - puudumisena ja inimestevahelistesse hinnangutesse klammerdumise kurnavate väljunditena.
Need vanad haavad, mis polnud seni veel lõplikult tervendatud, ja nendega kaasnevad ülalnimetatud seisundid, said teenistuse ajal tähelepanu osaliseks.  
Kuuloometeenistus toimis vabastavalt füüsilise keha kroonilistele pingetele, mille põhjuseks on olnud enteerse närvisüsteemi ülekoormus. Enteerne närvisüsteem asub kõhuõõnes, ja on sama rakukoostisega mis peaaju. Enteerse närvisüsteemi seisund mõjutab mitte ainult seedeorganeid, vaid ka mõttetegevust ja ärksust. Vanad haavad ja iidsed lahendamata asjad pärsivad enteerse närvisüsteemi tööd. Chironi retrograadi tulemusena on need esile kerkinud. Teenistuse käigus saavad need lahendust ja leevendust vastavalt osalejate taotlustele ja valmisolekule. Kuuloometeenistuse toime kujunes enteerse närvisüsteemi virgutamisele. Selle tulemusena käivitus tervenemine siseorganites, leevenevad seletamatud pinged kehas ja mõte muutub selgemaks.  

Eeloleval Noorkuuteenistusel osalejad, on sobiv aeg seada taotluseks kõikide vanade haavade ja enesesabotaaži lõplik tervendamine.  

Chironi on retrogaadis kuni 5 detsembrini. Chiron on komeet, mis liigub ainulaadsel ja ebaregulaarsel orbiidil. Chiron sümboliseerib "haavatud tervendajat". See esindab meie sügavamaid haavu, ja meie pingutusi neid tervendada. Chiron on nime saanud Kreeka mütoloogia kentauri järgi, kes oli tervendaja ja õpetaja, kuid iroonilisel moel ei suutnud tervendada iseennast :)
Chiron kui haavatud tervendaja esindab selliseid teemasid nagu madal enesehinnang ja puudulikkuse tunne. Õpetades neid ületama, neist üle olema. Kuna iidsed haavad on väga sügavad, ja me näeme palju vaeva sellest jagu saamisel, võimendub tervendav vägi.
Järgmised teenistused Chironi energias:
 P 30.07.2017 18:23, E 07.08.2017 21:11, T 15.08.2017 04:15, E 21.08.2017 21:30, T 29.08.2017 11:13, K 06.09.2017 10:03, K 13.09.2017 09:25, K 20.09.2017 08:30, N 28.09.2017 05:53, N 05.10.2017 21:40, N 12.10.2017 15:25, N 19.10.2017 22:12, L 28.10.2017 01:22, L 04.11.2017 07:23, R 10.11.2017 22:36, L 18.11.2017 13:42, P 26.11.2017 19:03, P 03.12.2017 17:47.
Järjekindel osalemine teenistusel tagab edu sügavate haavade lõplikult tervendamisel, ja nendega kaasnevate kurnavate seisundite, suhete kui ka haiguste eemaldamisel oma igapäevaelust.

Noorkuuteenistusel©30.07 osalemise käivitab panus Südamerahu kontole**** 12/in  või  42/in (4 teenistust) või  120/in (12 teenistust). Panusega 120  kaasneb tasuta individuaalseanss kestvusega 80 min peale 12 teenistuse  läbimist.

Nii teenistuste käigus kui individuaalseansi ajal toimub ka sünnimomendi korrigeerimine - sünnimomendi tähetedeseisu kurnavate mõjude leevendamine. See leevendab ja vabastab eluläbivast ebaõnnest, kurbusest, masendusest, kroonilistest haigustest, "needustest" jms.

Teenistused toimivad ka lähedastele salakingitusena, kui see neile tellida eraldi panusega.
Teenistused "puhastavad" ka elu-, töö-, puhke-, riigi-, jms kohti. Need on vaja nimetada peale panuse teostamist.
Kohtade ja lähedaste info lisada panuse selgitusse või siin (kliki).

Osalus aktiveerub kohe peale panuse teostamist (sõltumata laekumise ajast).
Ühe maksega võib teostada mitu panust.
Osalejate täisnimede esitamine pole oluline. Piisab teadlikkusest ja osalemisele suunatud mõttest, millele vastuseks tervendav ruum  tekib kohe peale panuse teostamist.

Tervendavad sündmused teenistuse ajal käivituvad seal, kus osaleja ise sel ajal on, ja siis, kui on sobiv aeg. Oluline on olla teadlik sellest, et tekib tervendav ruum, käivitub tervenemine ja tekivad uued võimalused igapäevaelus.
~
"Abielluge Kuuga ja laske tema rütmidel oma päevasid juhtida.
See nõuab teadlikkust kuu tsüklitest läbi sodiaagi ja läbi oma horoskoobi.
Abielludes Kuuga õpitakse elama harmoonias kosmilise korraga.
Sellel on sügav mõju rikkusele ja rahule meie päevades.
See on kõrgem alkeemia, kuid neile, kes on valmis, ütlen ma, vaadake üles ja abielluge Kuuga..."
Astroloog Salvator Russo

Lisalugemist:

* Chiron, tervendajate, arstide ja patsientide peajumalus, sisenes retrogaadi Kalade tähtkujusse 7.juulil! Chironi sellise liikumise lunastav toime võimaldab kuni 5.detsembrini intensiivselt tegeleda füüsiliste haiguste, valu, tasakaalutuse ja puuete vaimsete ja karmaliste põhjustega. Enesesabotaaž, mis avaldub dieedis, käitumises, mõtteprotsessis, tööharjumustes, emotsonaalsetes reaktsioonide, vaimsetes tajudes ja inimestevahelistes hinnangutes, saavad olema põhiteemad, kus on märgata nii otseseid, kaudseid kui müstilisi sekkumisi. Need vanad haavad, mis pole seni korralikult tervendatud, tuuakse taas esile. Nüüd on mõistlik seada taotluseks kõikide vanade haavade ja enesesabotaaži lõplik tervendamine. Sellisel viisil oma parima heaolu nimel tegutsedes suudame toetada neid, kes veel sügavas kriisis. Ametüst on see kristall, mis aitab harmoniseeruda selle transiidiga ja vältida enesesabotaaži."
Astrologer Salvador Russo
www.starseedastrology.com
Tõlge Magissa
~
Chiron on komeet, mis liigub ainulaadsel ja ebaregilaarsel orbiidil. Chiron sümboliseerib "haavatud tervendajat". See esindab meie sügavamaid haavu, ja meie pinutusi neid tervendada. Chiron on nime saanud Kreeka mütoloogia kentauri järgi, kes oli tervendaja ja õpetaja, kuid iroonilisel moel ei suutnud tervedada iseennast :)
Sümbol GlyphChiron sünnikaardil näitab neid kohti, kus me omame tervendavat jõudu tänu oma sügavatele spirituaalsetele haavadele. Nendes eluvaldkondades me võime üle reageerida. Chiron kui haavatud tervendaja seisab vastakuti selliste teemadega nagu madal enesehinnang ja puudulikkuse tunne, õppides neid ületama, neist üle olema. Kuna haav on väga sügav, ja me näeme palju vaeva sellest jagu saamisel, võimendub tervendav vägi.
Allikas https://cafeastrology.com/chiron.html

****

Sinu Südamerahu konto:


Eelmine
Kuu loomine. Teenistus Chironi* energias
Järgmine
Täiskuuteenistus

Kommentaarid

 • MAGISSALT  •  2. august 2017
  Sügavaid hingehaavu tervendav kaugraviseanss/noorkuuteenistus toimus pühapäeva õhtul, kestis poolteist tundi ja lõppes kl 21.00.
  Selle aja jooksul toimus osalejate energiasüsteemi vabastamine ja alateadvus puhastamine iidse päritoluga blokeeringutest.
  Seekord oli teemaks hingeosade tagasitoomine. Hingehaavade ja osade kaotamisega kaasnenud viha kurnas senini. See oli sügavale peidetud.
  Teenistus toimis vabastavalt neerudele, neerupealsetele, tasakaalustas vererõhku, ühtlasi virgutas kopse.
  Teenistuse tulemusena vähenes tõenäosus teha edaspidi endale kahjulikke valikuid.

Lisa kommentaar

Email again: