Noorkuuteenistus 22.11

Pühapäeva hommikul kl 06:45 kasvab Kuu II veerandisse. 
Teostub Noorkuuteenistus, mis aitab osalejatel selgusele jõuda liikumises muutustesse järgmisel aastal. Sinu selged kavatsused, mis kinnitatud tegudega, käivitavad koheselt ettevalmistused: vabanevad elu(de) jooksul salvestatud ja seni peidetud blokeeringud ja koodid. Need blokeeringud on kujundanud sügavaid südame- ja hingehaavasid, mille tervendamine võtab aega. 
Eelmine teenistus

Kuuloometeenistus algas Kuu loomise hetkel 15.11 hommikul kl 7.07 ja kestis kümme tundi.
Kuuloometeenistusega sai hoogu olemusenergia - osalejate algse mustri muutuste aeg. Muutused on tingitud planeetide joondumisest, mis tingivad muutused Maa elektromagnetväljades. Kuna Maa elanikud on otse seotud elektromagnetväljadega, toimuvad muutused ka elanike elektromagnetväljas - senised väljamustrid lagunevad ja mõjutavad kõiki elu avaldumisjooni, nii peentasandeid kui füüsilist keha ja maailma.  
Kuuloometeenistus toimus järgmiselt:
madalsageduslike vaimkogumite eemaldamine osalejate energiaväljast, millele järgnes hirmu pingete eemaldamine peentasanditelt;
leevenes pinge neeru- ja kusepõie meridiaanidelt;
selle tulemusena sai vabastada sisesekretsiooninäärmed kurnavatest MMK-dest; 
järgmisena vabanes häbi pinge peentasanditelt. 
Häbi massiivide kahanemine tõstab enesekindlust ja toetab õigete valikute teostamist. 


Järgmine teenistus 


Pühapäeva hommikul kl 06:45 kasvab Kuu II veerandisse.
Teostub Noorkuuteenistus, mis aitab osalejatel selgusele jõuda järgmise aasta liikumistes muutustesse. Sinu selged kavatsused, mis kinnitatud tegudega, käivitavad koheselt ettevalmistused: vabanevad elu(de) jooksul salvestatud ja seni peidetud blokeeringud ja koodid. Need blokeeringud on kujundanud sügavaid südame- ja hingehaavasid, mille tervendamine nõuab järjekindlust.

Järgmise aasta olulised sündmused vanadest mustritest väljumiseks:
Algmustri taastamise Pendliringid suvisel pööripäeval Kivi talus ja augustis Põhjaveskis ning
süvatervendvad rännakud La Gomerale, Küprosele ja Austraaliasse.
Kivi talus toimub laager koos reiki vanameistri Jaan Jäätsaga 19.-21.06. Kivi pööripäevalaager laager algab 19.06 kl 14 ja lõpeb 21.06 kl 12. Pendliring on 21.06 hommikul peale päikesetervitust, enne seda laupäeval ja pühapäeval reiki teooria ja palju praktikat.
Põhjaveski Algmustri Taastamine  on planeeritud 15.augustiks kl 12-18.
La Gomera mägede matkaradadel ja ookeanirannikul toimub jõustamine 7.-23.04. Viimased otselennud on prsegu saadaval reisibüroost.
Küprose loodus ja ajaloolised varasalved ootavad meid 26.09 kuni novembri alguseni. Soodsad otselennud saab praegu vormistada Ryanairi kodulehelt. Igaüks tunnetab läbi endale sobiva aja.
Austraalia kuum suvi jäise Lõunaookeaniga Adelaidis toetab süvatervendavaid muutusi 15.12.2021-28.01.2022. 

Kui tekib tõmme La Gomera ja Küprose varasalve osas, kinnitage see äratundmine lennupiletite soetamisega ja käivitub blokeeringute vabanemine hoopis teisel tasandil.

© 2020 Magissa

Eelmine
Kuu loomine pühapäeval kl 07.07
Järgmine
Sügise viimane Täiskuu

Kommentaarid

 • Magissa  •  22. november 2020
  Noorkuuteenistus algas varahommikul ja lõppes kl 14.45.
  Noorkuuteenistuse tulemusena tervenevad need südamehaavad, mis põhjustatud süütundest. Süütundepõhised haavad olid tekkinud läbi eelmiste elude. Ka see muster sai korrastatud.
  Oli vaja eemaldada ka mmk-sid: mustust haavadest, mis takistas iseeneslikku tervenemist.
  Leevenes ka spetsiifilise ja sügava psüühilise vastuolu pinged. See on väga oluline. See tähendab, et eesmärkide/kavatsuste teostamisel avaldusid osalejatel nähtamatud/ületamatud takistused igapäevaselt. Palun keskendu sellele, milliste plaanide teostamisel on raskusi olnud kas viimasel ajal, või läbi elu. Pole jätkunud jõudu, või on tekkinud veendumus, et takistused on nii sügavad, et pead loobuma oma soovidest midagi saavutada. Kasvõi terveneda.
  Noorkuuteenistus 22.11 vabastas seletamatutest takistustest. Ole tähelepanelik ja kasuta see teadlikult ära. Kavanda uued algused.

  Järgmine teenistus on novembri viimane, Täiskuuteenistus. Selle toime sõltub osalejate teadlikest kavatsustest.

  © 2020 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: