10.juuni kasvava Kuu teenistus

Esmaspäeva varahommikul on toimumas Noorkuuteenistus (kaugseanss) eluenergia tõstmiseks. Kaugseansi toime aitab välja tulla depressioonist ning kurnatusega seotud seisunditest, nagu pinged seljas, liigestes, krambid lihastes ja spasmid organites.
Kuuteenistused (kaugseansid) taastavad energeetiliselt osalejate terviklikku olemust. Terve olemusenergia kannab heaolu ja uusi võimalusi. Teenistuse käigus eemalduvad blokeeringud ja takistused igal tasandil - alustades peentasanditest kuni rakutasanditeni. Osalejate valmisolek ja kavatsused, ka senine elustiil ja mõttemustrid, määravad teenistuste vabastava ja taastava toime. Mida järjekindlamalt on osaleja tegelenud oma algse terviklikkuse taastamisega (siin või muul moel), seda tõhusamad on need kosmiliste ja maiste vägede poolt kantud teenistused Kuutemplis (anno 2014).

Teenistuste tulemusena toimub

vaimne tasakaalustumine (teadvus avardub kuna peentasandid korrastuvad);

hingeline tervenemine (tervenevad sügavad südamehaavad ja naasevad hingeosad kui puuduolev energia) ning

terveneb füüsiline keha kuna peentasandite korrastamine edastab tervendava info rakutuuma tasanditeni.

Seda viimast toetavad süvaravi seansid*, mille käigus toimub ravi eranditult kõikvõimalikele rakutuumadele. Selle ravile eelneb energeetiline ettevalmistamine, mille käigus eemaldatakse rakkude/organite tervenemist takistavad algpõhjused - energeetilised takistused (must maagia, nõukaaegsed manipulatsioonid jms) kahe tunni jooksul enne süvaraviseansi algust.

Eelmine teenistus 

Juuni Kuu loomine oli esmaspäeval, 3.juunil kl 13.02.
Kuuloometeenistus kui kaugseanss toimus osalejatele sobival ajal ning lõppes eile, kolmapäeval pool tundi enne südaööd. Kuuloometeenistust mõjutasid lisaks Kuu loomise habrastele, kuid läbivatele energiatele ka uued kosmilised joondumised. Need joondumised toovad kaasa uue laine peenenergiaid, mis hüppeliselt tõstavad planeedi ja inimkonnas sagedust, kuid samas toovad esile ka sügavad hinge- ja südamehaavad ning muud energeetilised piirangud. Selle juuni K​uu loomise ajal sai võimalikuks eostada uued algused vastavalt pika Kuuloometeenistuse ajal vabanenud ressurssidele/võimalustele. Uute alguste takistuste ja piirangutena eemaldusid teenistuse ajal osalejate elu(de)st: 1. hirmu mustrid alateadvusest, mis on toonud kaasa hirmupõhiseid käitumis- ja mõttemustreid igapäevaelus uute alguste teostamisel, ja oma loomupäraste annete avaldamisel/väljendamisel, ning üldse edasiminekul; 2. imuunsüsteemi kurnavad blokeeringud kui enda vastu teostatud valikute pinged (nt teiste elu elamine) , aga ka hirmust tekkinud kroonilised pinged, mis rüüstavad närvisüsteemineed kurnavaks muutunud sidemed surnud hingedega, mis ei toeta vabanenud ressursside suunamist uutesse algustesse; 3. teised kurnavad vaimolendid, mis ei toeta vabanenud ressursside suunamist uutesse algustesse; 4. piirangud, mis takistavad rakutuuma - DNA - tervenemist kui keha tervenemist seisunditest, mis takistavad uute võimalute eostamist; 5. peenenergeetilised (vaimsed) ​kahjud, mis on tekkinud enne esimest kehastust vaimse sünnikanali läbimisel. ja takistanud oma olemuslike võimete kasutamist igapäevaelus. 

Kuuloometeenistusel osalejatel on võimalus saavutada hõrk südamerahu seisund mõne päeva jooksul. Südamerahu tuleb siis, kui osalejad kuulatavad oma olemuslikke vajadusi, südamehäält. 
Südamerahu on seisund, kus vaadatakse, kuuldakse, mõeldakse, tuntakse, nähakse ja valitakse südamega. Südamerahu - see on elu südames, mis on turvaline elu, sest eksimine on välistatud ja igapäeva hetked on armastusest tulvil. 


Järgmine teenistus 10.juunil, Noorkuuteenistus Egiptusest


Vaata seda fotot. Mis sulle kõigepealt silma jääb? Milline osa sellest pildist sulle tundub omane, milline osa meeldib?
Praegu on ajad, kus on võimalik ka murtud puust ja kuivanud kännust kasvatada uued võrsed, uus võre ning sirutada ennast päikese poole. Meie energiavälja on alati võimalik kahjudest taastada ja luua enda ümber kaitsev, toitev ja hoidev energeetiline kristallvõre. Just nüüd on ajad, kus universum toetab meie elujõu taastumist ka siis, kui enam mingit lootust pole.


Noorkuuteenistus toetab osalejate taastavat kasvamist, eemaldades järgmised piirangud meie olemuslikust energiast:

1.  hirmu mustrid alateadvusest, mis on toonud kaasa hirmupõhiseid käitumis- ja mõttemustreid igapäevaelus uute alguste teostamisel, ja oma loomupäraste annete avaldamisel/väljendamisel, ning üldse edasiminekul;

2. massiivse psüühilise vastuolu, mis on sundinud nägema asju läbi mustade prillide ning vältima õigeid valikuid;
3. seniravimata iidsed südamehaavad, mis on toonud ellu seletamatud kurbust;
4. immuunsüsteemi blokeeringud, mis on pärssinud hormonaalsüsteemi tegevust sellisel viivil, et on tekkinud krambid ja spasmid, ka organites;
5. iidsed koodid, mis on kinni pannud meie olemuslikud ressursid - oskused, julguse, võimed;
6. musta maagiaga tehtud kahjud (needused)  nii peentasanditel, energiameridiaanidel, liikumiselundkonnas kui organitel ja näärmetel (sh käbinääre kui kolmanda silmaga seotud nääre);
7. sünnihetke piirangud, mis on kujunenud sünneelsest ajast ning ei toeta meie olemuslikku taastumist ja kasvamist.

Noorkuuteenistus jõuliselt vabastava toimega, sest 

toimub Kuu kasvavas energias, 

Punase mere võimsas hinguses,

uue läbiva universumliku energialaine toetusel. 

~~~
Magissaga on võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan endale ja oma lähedastele:
1. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)
2. variant: osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)
3. variant: osalemine ühes teenistuses sobival ajal (panus 12)
4. variant: erakohtumine panusega 150 
5. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega u 6 kuud, mis sisaldab kaks kaugseanssi nädalas: süvaravi ja kuuteenistus.
6. variant: süvatervendav raviseanss 30
7. variant: individuaalne kaugseanss 75
8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.

Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvad igal reedel kl 22.00-23.00.
Seansi ajal käivitub haige organi tervenemine ja virgutamine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.
Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine (organi- ja üldenergia korrastamine, vabastamine ka musta maagia ja nõuka aegsete programmide kurnatusest, eluenergia tõstmine) toimub enne raviseanssi alates kl 20.
Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi.
2 klaasi vett on vaja valmis panna hiljemalt kl 20 enne süvaravi seanssi.
Süvaraviseansi ajal on vaja olla rahulikult pikali.
Raviseansi eel on vaja teostada panus 30 Südamerahu kontole* või muul moel, nt Omniva kaudu.

Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine


Eelmine
03.06.2019 13:02 Kuu loomine
Järgmine
Vanakuuteenistus  25.juunil

Kommentaarid

  • Magissa  •  9. juuni 2019
    Noorkuuteenistus algas 10. juunil kl 6 ning kestis ligi neli tundi.

Lisa kommentaar

Email again: