Pöördeline Noorkuu

T 15.03.2016 19:03  jätkub karmaliste ahelate vabastamine pöördeliste muutuste tuules nii inimkonna kui iga osaleja igapäevaelus.
Noorkuuteenistus©15.03 on jätkuvad kevadised pööripäevasündmused, millega algab uus kosmiline ajastu. Inimkonna "karma" mängitakse ümber.
Tulemusena saame oma tegelikku olemust ja väge tundma. Käivitub tervenemine, vabanevad pinged, tekib heaolu. 
Samas manipulaatorid õpivad ennast muutma.


Teenistusel© osalemise käivitab panus
12 Südamekontole või
42 (4 teenistust) või
120 (12 teenistust) .

Panusega 120 (12 teenistust) kaasneb tasuta individuaalseanss kestvusega 80 min.
Teenistused toimuvad ka lähedastele salakingitusena.
Teenistused puhastavad ka kohti.
Kohtade ja lähedaste info lisada panuse selgitusse või siin 
Osalus aktiveerub kohe peale panuse teostamist (sõltumata laekumise ajast).Eelmine
Võimas Kuu loomine 
Järgmine
Kevadine pööripäev 2016 on pöördeline

Kommentaarid

 • MAGISSALT  •  15. märts 2016
  Tervitan kõiki, kes panusega Südamekontole avasid enda jaoks Kuutempli uksed ning osalesid teenistusel.

  Pöördelise kevadpööripäeva eelne Noorkuuteenistus kogus hoogu nelja päeva jooksul. Osalejad võisid tunda nende päevade jooksul ebamäärast ja seletamatut pinget nii füüsilisel kui meeletasandil. Võisid esineda lihasvalud, seljavalud, peavalud, närvivalud, ärevus, ärrituvus jt selgeid ja segaseid ebamugavusi See kulmineerus teisipäeva (15.03) pealelõunaks, võis esineda ka külmavärinaid ja palavikku.
  Need seisundid lahenesid teenistuse ajal, mille jooksul toimus mitu põhjalikku sündmust. Teenistus algas täpselt kuufaasi vahetumisel kl 19.03 ja kestis intensiivselt 80 minutit.
  Kl 7.47 toimus osalejate geneetilise koodi aktiveerimine seni varjatud talentde ja annete osas. On olnud tajutav soov tegeleda mingi hobi, tegevuse, kunstliliigi vms, kuid alati on midagi eksitama tulnud. Nüüd on aeg oma algselt olemuslikud anded esile tuua ja igapäevaselt praktiseerima hakata. Olgu see siis tervendamine, eluolu süsteemne korraldamine/juhtimine või eneseväljendys läbi kunsti. Selge tunnetus selle kohta, milline osa teie algsest olemusest allasurutud on olnud, tuleb selgelt teadvusesse lähinädalate jooksul. Olge tähelepanelik.

  Kuigi tundus, et peidetud annete vabastamisega teenistus lõppes, oli see tunne petlik. Takistused oma tegeliku olemuse tunnetamisel ja väljendamisel olid asendatud käitumismustritega, mis nüüd pöördelistel aegadel on muutumas kurnavaks. On oluline vabaneda ja ümber muuta käitumismustrid, mis takistavad olemuslike annete väljendamist. Ainult see annab teile tegeliku väe, mis käivitab tervenemise igal tasandil.
  Geenides peituvate annete aktiveerimisele ja käitumismustrite ülekirjutamisele teenistuse ajal kaasnes hingeosade tagasitoomine, eluenergia taastamine. See mõjus rahustavalt, vabastas eelnevate päevade jooksul tekkinud ebamugavad seisundid. Need seisundid pingestusid korra peale kl 19, peale teenistuse algust seose sellega, et teenistus käivitus jõuliselt sellega, et lülisamba tasanditelt vabanesid iidsete elude kurnavad sõlmed, mis selles elus mõjutasid närvisüsteemi, hormonaalsüsteemi ja lõpuks immuunsüsteemi: nii vastupanuvõimet pingelistele olukordadele kui ka tervisehädadele. Veel hiljuti nimetasin neid sõlmesid teiste elude kurnavateks kogumiteks, millest on tekkinud biovampiirluse seisundid. Kui loete aastavanuseid ja vanemate teenistuste tagasisidet, saate sellest fenomenist põhjalikuma ülevaate.

  Pöördelise Noorkuuteenistuse toimet on vaja toetada, virgutades igapäevaselt vereloomesüsteemi nõgeseteega 2-3 nädala jooksul. See on väga oluline.

  Osalejate häälestumine sedasi oma algsesse olemuslikku vibratsiooni kevadiseks pööripäevaks 20.03 toob kaasa kindlaid ja sobivaid pöördelisi muutusi eeloleva poole aasta jooksul.

  On oluline teada, et järgneva Täiskuuteenistusega©23.03 siseneme perioodi, kus kõik on põhjalikus muutumises.
  Olgem valmis imedeks.
 • Tiia  •  16. märts 2016
  Ma ärkasin eile kohutava seljavaluga,kell 11,läksin vaatama,kes jututoas on.Sain aru ,et õigel ajal ärkasin,teie olite,sain pendeldada ja paluda täiega.Sain ennast liikuma ,koristasin,jalutasin õhtul pikalt,pisut kangeks teeb kauem istumine.Ilmselt midagi toimus,mul selg ei valuta muidu ammu enam.See oli mu 7.järjestikune seanss.Varem olen 26 korda osalenud.Kohutavalt palju erinevaid tundeid ja imelikke asju on minu sees toimunud,häid ,õnnestvaid,masendavaid ja hirmutavad.Neid ei jõua kirjutada.Ma väga usun, et peale seansside ja eraseansi lõppu kõik hirmutavad asjad lõpuks kaovad.Ma ei karda,aga tahaks rahu.
 • Aili  •  16. märts 2016
  Ka mina tundsi eelnevatel päevadel ärevust, ärritust,valu haistingud üle keha ja ebamugavust.Eile õhtul oli eriti tugevalt tunda teenistuse toimet.
  Seda ei oska sõnadega väljendada,
  Lapselaps tunneb ennast nüüd peale laupäevast kaugseanssi hästi. Kahel päeval pole pea enam valutanud.
 • Eili  •  16. märts 2016
  See, et sa mulle toetavaid sõnu ütlesid täna saate ajal, saatsin sõnumi ( aasristik ja, et ma olen õigeid taotlusi teinud ja saan aru, mis toimub siin), hakkas ka pendel liikuma.No sa selgitasid saate jooksul ära, miks ta tagurpidi ka trikke teeb.

  Aga see, et tänase lühikese teenistuse jooksul , samas intensiivselt suheldes veel mehega, hakkas mul valutama alakõht ja selg - nüüd saan aru, miks. Ehk siis, mees ei olnud segaja. Kõik toimis ja toimus.See oli nii tugevalt tunda, et mõtlesin, et minu kasvajat täis emakas tuleb kiiresti arsti juurde viia.
  See oli lühiajaline.Vapustav, ma ei ole nii tugevalt varem sinu teenistuste ajal seda tundnud. Ehk on mul lootust siiski edasiarenguks.Kahju on sellest, et sõltuvus veel osaleb, aga loon maailma endale ilma selleta.Tänan südamest.

  Aega võttis, aga asja sai, nagu vanasti öeldi.

Lisa kommentaar

Email again: