Kuu loomine 11.mail

Kuu loomise hapras energias on sobivaim aeg tunnetada oma olemuslikke vajadusi ja ka piiranguid selles.
Kuu loomine on kl 22.
Eelmine teenistus
Vanakuuteenistus algas esmaspäeval kl 22.50 ja kestis kaheksa tundi.Nagu kõik teenistused, vabastas Vanakuuteenistus pingeid osalejate olemusenergias, taastades igaühe algmustrit. Osalejate olemusliku algmustri taastamine järgib nii univerumlikke joondumisi ja häälestusi kui ka igaühe olemuslikku mustrit, vajadusi, valmisolekut ja kavatsusi ennast olemuslikult taastada. Olemusenergia vabastamine ja taastamine tõstab igapäevast elujõudu, selgitades tunnetust ning võimet järgida oma vajadusi füüsilise ja materiaalse heaolu loomisel igapäevaellu.
Vanakuuteenistuse ajal toimus vabastav töö läbivalt peentasanditelt kuni rakutasanditeni. Seetõttu võis mõni osaleja tunda segadust ja/või füüsilisi pingeid, ebamääraseid närvivalusid kehas. Kahanevas Kuu energias teenistus oli väga intensiivne ja aktiivne toime kestab veel 2-3 päeva.
Vanakuuteenistuse ajal vabanesid järgmised piirangud:
teiste poolt teostatud psüühiliste peentasandite manipulatsioonid (must maagia), mis olid salvestunud keha lähedastesse liinidesse ja tekitasid hormonaalseid, endokriinseid ja närvisüsteemi häireid;
kõrgema südametsakra blokeering, mis olid tingitud enda olemusvastastest mõtte- ja käitumismustritest;
teiste ja enda poolt teostatud kodeeringud, mis pärssisid kehalähedaste energialiinide aktiivsust, häirides  hormonaalseid, endokriinseid ja närvisüsteemi funktsioone.

Olemusvastased mõtte- ja käitumismustrid on alateadlikud, tuues kaasa oma valikutes hoolimatust, valelikkust ja ülbust nii enda, lähedaste kui võõraste suhtes. See tähendab ka pidevat oma väe kuritarvitamist, mille tulemusena vaimsete seaduste järgi tuleb kaasa kehastuse "kustutamine", ja edasi ülemise südametsakra blokeerumine. Ülemine südametsakra vastutab tingimusteta armastuse eest, nii iseenda kui ümbritseva suhtes. Elu muutub oma füüsilise keha orjamiseks/materiaalse heaolu tagaajamiseks ja ühtlasi energiavaeguse korvamiseks lähedaste arvelt. See on omamoodi ego muster, kus isegi vaimsed praktikad on suunatud enda ego toitmiseks, mitte oma tegeliku potensiaali vabastamiseks.

Vastavalt osalejate vajadustele ja planeetide joondumisele avas Vanakuuteenistus portaalid suvise Pööripäevalaagri ja sügise Küprose rännaku teostumiseks. Selleks, et iidsetest alateadlikest ja kurnavatest mustritest väljuda, on vaja liikuda tavapärasest keskkonnast eemale.

Suvine Pööripäevalaager toimub 19.-21.juunil Kivi Turismitalus. Pööripäevalaagris toimub tegevus, kus on ühendatud reiki ja pendlisüsteemi toime. Reikisüsteemi teadmisi ja uuemaid häälestusi jagab vanameister Jaan Jääts. Toimub saunarituaal. On palju reiki praktikat, looduslikku passiivset ja vaimsete praktikate aktiivset vabastavat mõju.

Sügise Küprose rännak teostub ajavahemikus 26.september kuni novembri 2.nädal. Igaüks valib endale sobivad päevad ja perioodi. Nii kujuneb iga osaleja vajadustele sobivaim rännakurütm. Majutus on Larnaka lähedal köögiga külaliskorteris või stuudios. Auto aitab tutvuda saare maaliliste ja maagiliste paikadega vastavalt arengu vajadustega.
Küprosele on võimalik lennata Smartlynx tshaterlennuga Tallinnast Larnakasse või Ryanairiga Tallinnast Paphosele. Mõlemad lennud kestavad 4 tundi.Larnaca lennud toimuvad kolmapäeviti kl 17, tagasi Larnakalt kl 22.15. Hind orienteeruvalt 420 eur, pagas (kohver 15 kg + 5 kg käsipagas) hinnas.
Paphose lennud toimuvad kolmapäeviti ja pühapäeviti väljumisega Tallinnast kl 21.20 ja tagasi Paphoselt kl 16.45. Hind ca 270 eur, hinnas kaks cabin bag´i (üks väike kohver ja üks kott lennuki salongi).

Kuna rännaku energeetiline ettevalmistus algab 10.juuli Kuuloometeenistusega, on aega tunnetada ja selgitada oma vajadusi, teha enda olemuse ja eluenergia taastamiseks sobivaimad valikud nii Küprosel veedetava aja kui lennu valikute osas. Rännaku energeetiline ettevalmistus tähendab osalemist iganädalastes teenistustes ja reedestes süvaravides kuni rännaku lõpuni panusega 300.
Küpros on saar, kus armastuse jumalanna Aphrodite vahust välja astus ning külvas selle saare küllusega üle. Mõnede legendide järgi puhutakse sellel saarel igale planeedi kehastusele hing sisse.

Vanakuuteenistus oli ettevalmistuseks 11.mail toimuvale Kuuloometeenistusele. Kuu loomise hapras energias on sobivaim aeg tunnetada oma olemuslikke vajadusi ja ka piiranguid selles. Kuu loomine on kl 22.

Ole hoitud!

©2021 Magissa
Eelmine
Vanakuu 3.mail
Järgmine
Kasvav kuu 19.05.2021 22:13

Kommentaarid

  • Magissa  •  12. mai 2021
    Kuuloometeenistus algas 11.mai õhtul kl 22 ja kestis seitse tundi. Kuu loomise habras energia on unistamise ja soovide seadmise aeg. Ühtlasi tulevad esile piirangud soovide ja plaanide täitumisel. Nii ilmnes Kuuloometeenistuse ajal osalejate sügav psüühiline vastuolu, mis oli kurnanud hormonaalsüsteemi. Sügav psüühiline vastuolu on meeleseisund, kus kordub mõte "mul on nii sügavad takistused (oma soovide täitumisel), et ma ei suuda/saavuta seda kunagi". Selle seisundi algpõhjused peitusid peentasanditel, mis olid kahjustatud kõikide musta maagia kombinatsioonidega ja energia ülevõtmise tõttu. Need musta maagia kahjud olid jäänud kurnama, sest aja jooksul oli seal tekkinud seestunud eneria, samuti olid kinnistunud nõukaaegseid manipulatsioone. Kõige sügavamateks algpõhjusteks osutusid eelmiste elude baasmustrid ja vaimse sünnikanali kahjud.
    Kuuloometeenistuse tulemusena korrastusid peentasandid, korrigeerus lõplikult sünnimoment ja tõusis eluvibratsioon. Mida kõrgem on eluvibratsioon, seda lihtsam on seada endale vajalikke eesmärke. Enda olemuslikest vajadustest lähtuvate eesmärkide saavutamist toetab alati piiramatu universumlik vägi.

    Järgmine, kasvava kuu teenistus on 19.mai õhtul. Teenistus kujuneb vastavalt osalejate vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele, järgides kõikehõlmavaid universumlikke joondumisi.

    ©2021 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: