Kuuloome leevendav toime

Kuu loomise ajal, E 21.08.2017 kl 21:30 toimub seedimata teemadega seotud, vastavatele süsteemidele ja organitele toimiv Kuuloometeenistus.
Sapikivide eemaldamise, seedesüsteemi ja -organeid puhastavate teenistuste esimese, eelmise Vanakuuteenistuse põhitegevus toimus vastu teisipäeva 15.08. Teenistus algas kl 23 ja kestis 7 tundi.

Nii see teenistus kui eelolevad puhastavad teenistused aitavad lõplikult seedida Chironi retrogaadi ajal (alates 7.juulist) esilekerkinud seni lahendamata/tervendamata/seedimata teemasid kõikidel tasanditel vastavalt osalejate valmisolekule ja taotustele.

Neil, kellel sapikivid teemaks, on oluline praegu või lähema paari nädala jooksul alustada rõikamahla kuuri. Järgige juhiseid!

Kuuenädalane rõikamahla ravikuur:
Rõikast pressitakse mahlapressiga mahl välja. Alustuseks juua hommikul tühja kõhuga 100 grammi mahla ja kolme nädala jooksul suurendada kogust järk-järgult 400 grammini ning siis kolme nädalaga vähendada kogust jällegi 100 grammile.

Sapikivide sümptomiteks on mõru röhitsus ja oksendamine, tugevad krambitaolised valud, mis kiirgavad roiete alla paremale, kuni südameni. Sapikivide algpõhjus on sügavas minevikus, teistes eludes, kus iidsete aegade halvad kogemused on jätnud kahjustused energiakehadesse ja salvestunud alateadvusesse. Aegade ja kogemuste kulgedes avalduvad need masendavad kahjustused organites, sh sapis.

Neid iidseid kahjustusi eemaldatakse Kuutempli teenistuste/kaugraviseansside ajal igal nädalal kuufaasi vahetumise ajal perioodil kuni 05. oktoobrini. Sel ajavahemikul toimub kuufaaside vahetumise ajal 7 tervendavat teenistust: E 21.08.2017 21:30, T 29.08.2017 11:13, K 06.09.2017 10:03, K 13.09.2017 09:25, K 20.09.2017 08:30, N 28.09.2017 05:53, N 05.10.2017.  
Teenistused toimivad tõhusalt ja leevendavalt ka neile, kellel on juba olnud sapioperatsioon.
Nendest teenistustest osalemiseks on vaja teostada annetus Südamerahu kontole*.
Kui soovite tagasisidet e-postile, jätke oma kontaktandmed sellele lehele (klikka).

* Sinu Südamerahu konto:
SEB
 
~

Kuuloometeenistusel©21.08 osalemise käivitab panus Südamerahu kontole**** 12/in  või  42/in (4 teenistust) või  120/in (12 teenistust). Panusega 120  kaasneb tasuta individuaalseanss kestvusega 80 min peale 12 teenistuse  läbimist.

Nii teenistuste käigus kui individuaalseansi ajal toimub ka sünnimomendi korrigeerimine - sünnimomendi tähetedeseisu kurnavate mõjude leevendamine. See leevendab ja vabastab eluläbivast ebaõnnest, kurbusest, masendusest, kroonilistest haigustest, "needustest" jms.

Teenistused toimivad ka lähedastele salakingitusena, kui see neile tellida eraldi panusega.
Teenistused "puhastavad" ka elu-, töö-, puhke-, riigi-, jms kohti. Need on vaja nimetada peale panuse teostamist.
Kohtade ja lähedaste info lisada panuse selgitusse või siin (kliki).

Osalus aktiveerub kohe peale panuse teostamist (sõltumata laekumise ajast).
Ühe maksega võib teostada mitu panust.
Osalejate täisnimede esitamine pole oluline. Piisab teadlikkusest ja osalemisele suunatud mõttest, millele vastuseks tervendav ruum  tekib kohe peale panuse teostamist.

Tervendavad sündmused teenistuse ajal käivituvad seal, kus osaleja ise sel ajal on, ja siis, kui on sobiv aeg. Oluline on olla teadlik sellest, et tekib tervendav ruum, käivitub tervenemine ja tekivad uued võimalused igapäevaelus.
~
"Abielluge Kuuga ja laske tema rütmidel oma päevasid juhtida.
See nõuab teadlikkust kuu tsüklitest läbi sodiaagi ja läbi oma horoskoobi.
Abielludes Kuuga õpitakse elama harmoonias kosmilise korraga.
Sellel on sügav mõju rikkusele ja rahule meie päevades.
See on kõrgem alkeemia, kuid neile, kes on valmis, ütlen ma, vaadake üles ja abielluge Kuuga..."
Astroloog Salvator Russo

Lisalugemist:

* Chiron, tervendajate, arstide ja patsientide peajumalus, sisenes retrogaadi Kalade tähtkujusse 7.juulil! Chironi sellise liikumise lunastav toime võimaldab kuni 5.detsembrini intensiivselt tegeleda füüsiliste haiguste, valu, tasakaalutuse ja puuete vaimsete ja karmaliste põhjustega. Enesesabotaaž, mis avaldub dieedis, käitumises, mõtteprotsessis, tööharjumustes, emotsonaalsetes reaktsioonide, vaimsetes tajudes ja inimestevahelistes hinnangutes, saavad olema põhiteemad, kus on märgata nii otseseid, kaudseid kui müstilisi sekkumisi. Need vanad haavad, mis pole seni korralikult tervendatud, tuuakse taas esile. Nüüd on mõistlik seada taotluseks kõikide vanade haavade ja enesesabotaaži lõplik tervendamine. Sellisel viisil oma parima heaolu nimel tegutsedes suudame toetada neid, kes veel sügavas kriisis. Ametüst on see kristall, mis aitab harmoniseeruda selle transiidiga ja vältida enesesabotaaži."
Astrologer Salvador Russo
www.starseedastrology.com
Tõlge Magissa
~
Chiron on komeet, mis liigub ainulaadsel ja ebaregilaarsel orbiidil. Chiron sümboliseerib "haavatud tervendajat". See esindab meie sügavamaid haavu, ja meie pinutusi neid tervendada. Chiron on nime saanud Kreeka mütoloogia kentauri järgi, kes oli tervendaja ja õpetaja, kuid iroonilisel moel ei suutnud tervedada iseennast :)
Sümbol GlyphChiron sünnikaardil näitab neid kohti, kus me omame tervendavat jõudu tänu oma sügavatele spirituaalsetele haavadele. Nendes eluvaldkondades me võime üle reageerida. Chiron kui haavatud tervendaja seisab vastakuti selliste teemadega nagu madal enesehinnang ja puudulikkuse tunne, õppides neid ületama, neist üle olema. Kuna haav on väga sügav, ja me näeme palju vaeva sellest jagu saamisel, võimendub tervendav vägi.
Allikas https://cafeastrology.com/chiron.html


Eelmine
Sapikivid Vanakuuteenistusel
Järgmine
Noorkuu augustis

Kommentaarid

  • MAGISSALT  •  22. august 2017
    Kuuloometeenistus algas pool tundi peale kuu loome hetke kl 22 ja kestis 7 tundi.

    Teenistuse ajal toimus vabanemine närvisüsteemi, hormonaalsüsteemi ja endokriinsüsteemi tasandil.

    See teenistus toetas immuunsust, et virgutada organite tegevust.

    Organite tervenemine aitab lõplikult vabaneda vanadest teemadest.

Lisa kommentaar

Email again: