Kuu loomine 27.08.2022 11:17

Laupäevane Kuuloometeenistus virgutab hinge tasandit.
Eelmine teenistus
Vanakuuteenistus toimus 19.augusti hommikul, kestis viis tundi ja lõppes kl 10.30. Teenistus oli osalejatele lõõgastava toimega, leevendades Täiskuu ajal tekkinud pingeid. Teenistus virgutas hormonaal- ja endokriinsüsteemi.
Vanakuuteenistuse viie tunni jooksul toimus alguses osalejate füüsilise tasandi pingete üldine vabastamine paari tunni jooksul (energia ülevõtmiste, nõuka piirangute, baasmustrite ja vaimse sünnikanali päritoluga). Sellele järgnes läbiv joondamine ja tasakaalustamine, millega kaasnes hinge tervenemine, kunagi varastatud hingeosade naasmine. Hingeosade naasmisega kaasnev energia ja info ankurdumine jätkub eelolevate päevade jooksul. Ees on põnevad ajad :)

Järgmine, Kuuloometeenistus toimub 27.08, laupäeva hilishommikul ning keskendub hingeosade naasmisega kaasneva energia ning info tasakaalustamisega.

Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust. Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena. Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

©2022 Magissa
Eelmine
19.08.2022 07:36 Vanakuu
Järgmine
03.09.2022 21:08 Noorkuu lõpp

Lisa kommentaar

Email again: