Kuu loomine 2.märtsil

02.03.2022 19:35 Kuuloometeenistus põletab vanu alateadlike piiranguid.
Muutused planetaarses energias on toonud kaasa hirmu. Hirmuga kaasneb agressiivsus ja viha. On toimumas asjad, mis puhastavad kollektiivset alateadvust, mõjutades kõiki kehastusi.

02.03.2022 19:35 Kuuloometeenistus põletab vanu alateadlike piiranguid selleks, et virgutades vaimseid tasandeid ning panna alus uutele elujõulistele mustritele vastavalt vaimsete seaduste ja olemusenergia vajadustele.

24.veebruari esimesel tunnil liikus Kuu viimasesse veerandisse. Sel ööl toimus Vanakuuteenistus, mille ajal toimus osalejate energiatasandite vabastamine ja elujõu virgutamine vastavalt nende vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele. See oli jätk Täiskuuteenistusele. Toimus musta maagia mõjutuste eemaldamine (mmk-d ja nõuka), nendega kaasnenud seestunud energia eemaldamine rakutasandil. Kahjud ulatusid teistesse eludesse (baasmustrid) ja vaimsesse sünnikanalisse, millede algne muster sai taastatud. Võis tekkida tervenemise kriise, kuid edasiminek praegusel intensiivselt ajal ongi jõuline. Kõik toimub vastavalt igaühe valmisolekule ja vajadustele.
Kuuloometeenistus kestis kaheksa tundi. Teenistuse mõju kestab järgmise teenistuseni.

Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kohti, kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust.  
Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena.
Kuuteenistustes osalemise tagab panus Südamerahu kontole vastavalt 12, 42 või 120.
1.aprillist muutuvad toetused teenistustel osalemiseks.

©2022 Magissa
Eelmine
Vanakuu 24.02.2022 00:32
Järgmine
10.03.2022 12:45 Kuu liigub II faasi

Kommentaarid

 • Magissa  •  5. märts 2022
  10.03.2022 12:45 liigub Kuu II faasi. Kasvava kuu teenistuse jooksul toimub osalejate olemusenergia läbiv jõustamine vastavalt valmisolekule, vajadustele ja kavatsustele.

  02.03.2022 19:35 Kuuloometeenistus põletas vanu alateadlike piiranguid selleks, et virgutada vaimseid tasandeid ning panna alus uutele elujõulistele mustritele vastavalt vaimsete seaduste ja olemusenergia vajadustele. Kuuloometeenistus kestis viis tundi.
  Kuuloometeenistuse ajal toimus osalejate olemusenergia tasakaalustamine läbi kõikide tasandite. Virgus eluenergia. Vanad, eemalduvad piirangud võisid avalduda nii füüsilisel tasandil kui meeltes, meenutustena kunagistest pingelistest aegadest ja valusatest kogemustest. Praegu on iseendas võimalik teadlikult teha nn "inventuuri" ja teha otsuseid, eemaldamaks oma elust kurnavad suhteid, olukordi ja käitumismustreid. Nende asemel ilmnevad uued võimalused. Kavatsused eemaldada ebavajalik ning lubada endale uusi kogemusi määravad järgmiste teenistuste toime.

  Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kohti, kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust.  Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena. Kuuteenistustes osalemise tagab panus Südamerahu kontole vastavalt 12, 42 või 120. 1.aprillist muutuvad toetused teenistustel osalemiseks.

  ©2022 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: