Kuu loomine

Et sina ja sinu elutöö saaks žedöövriks, 
on praegu Musta Kuu seisus sobilik aeg
luua ja viimistleda kuvand,
et Valge Kuu ajal tõusta kui fööniks tuhast.
Osale P 26.02.2017 16:58 ~ Kuuloometeenistusel

Kuuteenistused aitavad kohaneda intensiivsete galaktiliste joondumistega, mille käigus tulevad esile senilahendamata asjad. Senilahendamata tervise-, suhte-, vara-, kodu-, laste-, töö- jm alaste seisundite  algpõhjuste vabastamine toimub vastavalt osalejate taotlustele ja valmisolekule kõikidel olemuslikel tasanditel. Vabanev energia käivitab tervenemised lähtuvalt osaleja olemuslikest tervetest vajadustest   tervise-, suhte-, vara-, kodu-, laste-, töö- jpt probleemide lahendamiseks. 

Need kohastamised saavad toimuda tänu sellele, et teenistuste ajal tekib osalejatele "tervendav ruum", milles nad viibivad sõltumata sellest, kus nad on ja millega tegelevad.    "Tervendava ruumi" loomine on  Magissa sünnipärane võime vahendada erinevate kehastuste tervet energeetikat. 

Teenistused, mis toimuvad kuufaaside vahetumise ajal järgivad galaktiliste joondumiste dünaamikat, aitavad lahendada planeedi uutes elektromagnetväljade mustrites esilekerkinud takistusi. Näiteks poole aasta jooksul, alates 4.-6. veebruarist, kui Jupiteri retrogaad Kaaludes, on hea aeg vabaneda koormavatest suhtesõltuvustest. Kuid seda, kui edukalt te korraldate oma senilahendamata asju praegu, on tunda Saturni, sodiaagi meisterõpetaja, retrogaadi ajal. Saturn korraldab meeldejäävaid õppetunde neile, kes lohakad, viivitavad, otsivad olemuslike asjade lahendamisel ettekäändeid ja vabandusi. See algab 5. aprillist. kuni 25. augustini. 

Samas Musta Kuu toime toob vältimatult esile kõik seni allasurutud asjad, võimendades nõrku aspekte nii füüsilisel, psüühilisel, mentaalsel kui materjaalsel tasandil, toimides eriti mitte ainult suhete tasandil, mis määravad nii pere- kui igal tasandil partnerlusele rajatud suhted, seisundid ja olukorrad, vaid ka teistel eksistentsi tasanditel.

2016. aasta 1. oktoobris kujunenud Musta Kuu seis kestab 2017 märtsini. Musta Kuu kohta loe siit (klikka).

~

Osale teenistustel ja jälgi iganädalasi vabastavaid muutusi oma elus.

~


Kui sa oled lapsepõlvest alates ihanud muuta maailma ja jaksad veel uskuda .... kui usud, et sul on eriline anne aidata teisi .... kui sul on tavapäratu tundlikkus ja taju .... kui sa algusest peale oled tundnud seda ma ei kuulu siia maailma tunnet ... kui sul on olnud ülemõistuse keerulisi väljakutseid elus .... kui sa vaatamata sellele mõtled, et elu on rõõmu väärt .... kui sa alati, otsides oma kannatustele põhjust, usud, et leidub viis neile lõpp teha .... kui tõe tunnetamine on sinu suurim kirg .... kui sa tunned, et oled sündinud suuremate eesmärkide nimel ja soovid seda väljendada oled sa tõenäoliselt Inimingel, ingellik kehastus, vaimkehastus, ja sa oled üritanud seda terve elu meelde tuletada.  
Iniminglid on need vaimkehastused, kes on valinud kehastuda Planeedile just nüüd ja selleks, et taas äratada iseendas inimkonna Teadlikkus ühtsest armastusest. Iniminglid, olles just need valgusallikad kes nad on, helendavad pimeduses, aitamaks neil, kes veel rajal, püsida kursil.
Kui sa tunned, et oled Inimingel, on sul aeg avada Süda ja sirutada tiivad.

"Abielluge Kuuga ja laske tema rütmidel oma päevasid juhtida.
See nõuab teadlikkust kuu tsüklitest läbi sodiaagi ja läbi oma horoskoobi.
Abielludes Kuuga õpitakse elama harmoonias kosmilise korraga.
Sellel on sügav mõju rikkusele ja rahule meie päevades.
See on kõrgem alkeemia, kuid neile, kes on valmis, ütlen ma, vaadake üles ja abielluge Kuuga..."
Astroloog Salvator Russo****


Eelmine
Vanakuu - aeg vabaneda hirmust ja masendusest
Järgmine
MUST KUU mõjub kuni pööripäevani

Kommentaarid

 • LEA  •  26. veebruar 2017
  Osalen 26.02 teenistusel.
 • MAGISSALT  •  26. veebruar 2017
  Kuuloometeenistus toimus pühapäeva (26.02) hommikul kl 7-11. Seega teenistus lõppes 6 tundi enne kuu loomise hetke. Kuu loomise hetk kl 16.58.

  Seekordne teenistus oli Kala tähtkuju osalise Päikese varjutuse energias, mis just nendel tundidel oli haripunktis. See tähendas, et teenistusel osalejad vajasid blokeeringutest vabastamiseks just sellist planeetide seisu, selle toimet. Neil tundidel olid võimalused uute alguste loomiseks, oma olemuse vajaduste tunnetamisel blokeeringute vabastamiseks erakordselt kättesaadavad.
  Teenistused kui kaugraviseansid teostuvad vastavalt osalejate vajadutele, taotlustele ja ka valmisolekule vastu võtta muutusi oma elus, käivitada tervenemisi igas elu aspektis.

  Võimalik, et osalejad tundsid nende tundide jooksul ennast unisemana ja rammetumana kui tavaliselt, magasid kauem. Teenistus toimis peentasanditel, korrastades nn vaimset seisundit, omades kaudset mõju füüsilise keha tasandile: kui meel vabaneb, vaim vabaneb, kaasneb selega ka kergus kogu olemises. See omakorda käivitab tervenemise füüsilisel tasandil, mõjutab suhteid.

  Teenistuse toime lõi eelduse Kuu loomise (kl 16.58) tundidel tajuda eelolevat sündmuste dünaamikat ning võimendada soovitud sündmuste teostumist oma elus eeloleval 2-3 kuul.

  Püsigem meelerahus!
 • Mall  •  27. veebruar 2017
  Mind väga huvitab esoteerika.Nüüd avastasin siin selle postituse.Tänan.Hakkan ka edaspidi jälgima.

Lisa kommentaar

Email again: