Kuu loomine 15.09.2023 04:40

Maagiline augustikuu tõi palju varjatud turbulentsi. Merkuuri retrograad häiris suhtlust ja tehnoloogiat. Kuu jooksul toimunud lisaretrograadid suunasid üha sügavamesse kihtidesse puhta enesetunnetuse ja -kogemise teel. Esile tulid alateadvuse peidetud mustrid, mis sundisid tegelema lahendamata probleemidega, mis vajasid läbitöötamist. Kestis ettevalmistus rännakuks Küprosele.

Vanakuuteenistus algas 1.25 öösel vastu 7.septembrit, ja kestis kuus tundi. Teenistus toimis peentasanditele, vabastades seestunud energia, energia ülevõtmiste, nõuka egregori kahjude, eelmiste elude ja vaimse sünnikanali läbimise pingetest ning joondades peentasandid uuele tasandile. Käivitus seniravimata südamehaavade tervenemine.

Järgmine, Kuuloometeenistus toimub öösel vastu 15. septembrit. Jätkub üleminek sügisestele rütmidele vastavalt osalejate kavatsustele, vajadustele ja valmisolekule. Kuuteenistuste mõju on kestev, luues uusi võimalusi eelolevatel aastatel.

Kuuteenistuste-kaugseansside ajal toimub osalejate kõikide energeetiliste tasandite vabastamine ja taastamine selleks, et osalejad saavad terveneda ja elus edasi liikuda. Milliste tasandite ja millest vabastamine?

*Tasandid: vaimsed peentasandid,füüsilise keha tasandid: nii energeetilised kui rakutasandid (DNA, geneetiline kood),ning ka füüsilisest kehast tihkemad tasandid,alateadvus jne.

**Piirangud ja blokeeringud: seiskunud/seestunud energia, energeetilised mõjutused ja manipulatsioonid ning nende kombinatsioonid, eelmiste elude baasmustrite piirangud, energia ülevõtmise kahjud, nõuka egregori energeetilised kahjud, psüühiliste vastuolude energeetilised piirangud, tervendamata südamehaavad, hingeosade/eluenergia eemaldumiste kahjud, vaimse sünnikanali läbimise energeetilised kahjud jt nimetamata piirangud ja blokeeringud.

Teenistuste-kaugseansside tulemusena tõuseb elujõud ning enesetunnetus muutub selgemaks. Käivitub isetervenemine. Tervenevad kõik tasandid: keha, hing ja vaim ning tugevneb nende ühendus. See on taassünni tähendusega.

Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust. Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena. Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

Kuutempli teenistuste-kaugseansside ja individuaalsete seansside toime taastab osalejate olemuslikku energiat. Taastamine toimub vastavuses osalejate olemusenergia vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele ning universumlikele joondumistele. Kuuteenistustes toimuvad iganädalaselt juba üle üheksa aasta - alates 2014 märtsist.

magissameedia@gmail.com  

©2023 Magissa


Ole hoitud!
Eelmine
Vanakuu 07.09.2023 01:21
Järgmine
Sügise algus 23. september 06:50

Lisa kommentaar

Email again: