Kuu loomine L 17.03 kl 15:11 - teenistus

Hapra, kuid läbivalt taastava toimega Kuuloometeenistus toimub peale eelmisel nädalavahetusel toimunud jõulist galaktilist joondumist.  
Hapra, kuid läbivalt taastava toimega Kuuloometeenistus toimub peale eelmisel nädalavahetusel toimunud jõulist galaktilist joondumist. See joondumine testis kõiki tasandeid ja selle toime andis tunda möödunud nädala jooksul. Kellel oli hea ettevalmistus, need said uue jõu ja kiired lahendused; neil, kellel galaktiliste joondumiste uus peen energia kohtas takistusi/piiranguid/blokeeringud, said seda tunda jõu kadumisena, õnnetustena, konfliktidena jms-ga.
Kuuloometeenistus valmistab ette pööripäeva läbimiseks, kevadise kasvava energia väljakandmiseks, selleks, et vältida kevadväsimust ja puhastvaid palavikuhaigusi.


Eelmine, Vanakuuteenistus algas 9.03 reedel kl 13 ja kestis 8 tundi. Muutuste eel tõstab hirm alateadvuses pead ja alustab toimetamist. Nii ka praegusel ajal, kus külma talve tardumus on sulamas koos räästastelt tilkuva lumega. On ees suured muutused, on kevadine üleminek viljakuse perioodi. Kuid oli oodata ka intensiivset galaktilist joondumist, mis kestis laupäeva varahommikust pühapäeva õhtuni. Vanakuuteenistus toimus enne seda jõulist ja kõikeläbivat energiasadu, mille oli juba õhus.

Vanakuuteenistuse ajal toimus alateadvuse puhastamine esilekerkinud hirmu massiividest. See toimus neljas etapis. Algus oli reede päeval kl 13, kus tõsteti osalejate sagedust tunni aja jooksul. Peale seda algas peentasandite vabastamine ja joondamine kuni kl 17-ni. Need kaks ettevalmistavad etappi tõid esile hirmu mustri, mille lahustamine kestis kaks tundi. Viimased kaks tundi kuni kl 21-ni langes osalejate sagedus, sest teenistus tervendav kanal hajus järk-järgult. Osalejad saavutasid teenistuse lõpuks oma algse energiasüsteemi taastamise vabanenud hirmuenergia arvelt. Sellega kaasnes eluvibratsiooni tõusmine.

See mõjutas teisi energiasüsteemi blokeeringuid ja kahjustusi, mis takistavad energia vaba kulgemist. Seetõttu võis eluvibratsiooni tõusmisega kaasneda segadusetunne või pinged kehas/organites. Juhul, kui hirmumassiivide juured on väga sügaval, võis tekkida ka kerge ärevuse- või paanika taju. Sellisel juhul on vaja iseseisvalt või abi küsides keskenduda hirmu sulatamisele, samuti sellega kaasnevate mõtte- ja käitmismustrite teadlikule muutmisele. Kaasa aitab ka Egiptuse rännaku ettevalmistus, mille käigus töö käib veidi teises dünaamikas kui tavaliselt Kuuteenistustel. Palun rännakus osalejatel anda märku, kui vajate eraldi toetust jõuliselt esilekerkivate seisundite lahendamisel.

Tähelepanu suunata rahu seiundi säilitamisele erinevaid tehnikaid kasutades. Hästi sobivad hingamisharjutused, saun ja veeprotseduurid, samuti jalutuskäigud pehmenevas talveilmas.


On hea teada, et Vanakuuteenistusele järgnenud galaktilised joondumised nädalavahetusel testisid intensiivselt kõigi planeedi elanike energiasüsteemi. Juhul, kui energiasüsteem on kahjustatud, st ei kannatanud testi välja, viisid nädalavahetuse sündmused palju inimesed endast välja ja toimus õnnetusi/konflikte.


Järgmise nädalavahetuse Kuuloometeenistus taastab galaktiliste joondumiste tagajärjed ja sellega algab ühtlasi üleminek kevadisele loodusrütmile.

On oluline teada, et Kuutempli teenistuste dünaamika/kestvuse määravad kolm põhiasja:

taevased joondumised

vaimsed seadused ja

osalejate taotlused, vajadused, valmisolek.

Iga Kuutempli teenistuse ajal toimub osalejate energiasüsteemi taastamine selle algse mustri järgi, nii nagu see kehastumiste algul paika oli pandud. See on nagu iidsete mõisate ja losside restaureerimine sellesse seisu nagu nad hiilgeajal loodud olid. Kuskil kellelgi on täpsed plaanid ja kavandid algupärase eheda olemuse/seisu kohta, ja neid kavandeid järgib teenistuste toime väga täpselt. Mida enam on energiasüsteem taastunud oma algsesse mustrisse, seda mugavamalt, turvalisemalt ja enesekindlamalt saab luua oma heaolu igapäevahetkedes. Ajapikku kaovad kurnavad seisundid koos nende algpõhjustega, taanduvad haigused ja saabub mugav heaolu, mis ongi küllus.


Sul on võimalik teha isiklik energiasüsteemi taastamise plaan:

 1. variant: tasuta erakohtumine peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)

 2. variant: osalmine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)

 3. variant: osalmine ühes teenistuses sobval ajal (panus 12)

 4. variant: erakohtumine panusega 150.

 5. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioon. 
 6. variant: osalemine süvavabastavas rännakus 300


Oled oodatud!

Eelmine
Kahaneva Kuuga kahanevad hirmud
Järgmine
Kevade alguse teenistus

Kommentaarid

 • Magissa  •  20. märts 2018
  Kuuloometeenistus algas Kuu loomise päeval laupäeval kl 13 ja kestis neli tundi.

  Kuuloometeenistusele eelneval nädalavahetusl oli toimunud massiivne galaktiline nihe. See tähendab, et olid avatud uue ajastu hapra energia portaalid. Planeedile laekuv habras, kuid läbiv energia jõudis planeedi kehastuste isiklikku elekromagnetvälja/energiasüsteemi/peentasandite – ja kehade võrgustikku, käivitas seal taastumise/tervenemise ja jõudis ka rakutuumadesse. Selline portaali läbimine tõstis nende kehastuste eluvibratsiooni, keda peentasandid kannavad. Nädalavahetus oli neil täis rõõmu, armastust ja naudinguid.

  Juhul, kui see planeedile laekunud kõrgsageduslik energia jõudis oma teekonnal energeetiliste takistusteni/blokeeringuteni, andis see tunda erineval moel: väsimuse, valude, masenduse, õnnetuste, konfliktide jms-ga.

  Kuuloometeenistuse eesmärk oli taastada galaktiliste joondumiste tagajärjed ja osalejad lõplikult ette valmistada kevadisele rütmile üleminekuks. Üleminek kevadisele loodusrütmile juba toimub.

  Kuu loomise aeg annab alati võimaluse eostada plaane, püstitada eesmärke ja kavandada uusi projekte. Juhul, kui osalejad märkasid nende tundide jooksul keskenduda oma vajadustele ja nende perspektiiv selgelt sõnastada, oli Kuuteenistusel veel üks mõõde. Kuuteenistuse toime keskendus takistuste vabastamisele osalejate tunnetatud vajadusteni jõudmise teel.

  Järgmine Kuuloometeenistus on E 16.04.2018 04:57.

  Teenistuse ajal toimus kõigepealt nende seletamatute piirangute vabastamine, mis takistasid osalejatel teenistusel osalemist. Siis käivitus hormonaalsüsteemi virgutamine. Seejärel tulid esile võõrkogumid*, mis eemaldati osalejate peenenergiast ja läksid ümbertöötlemisele Maa tuuma. Kui peenenergia oli vabastatud liigsest energeetilisest rämpsust, sai sinna asemele tulla oma eluenergia, st hingeosad. Erinevalt puhtast selgest tervendavast energiast on hingeosadel alati isiklik sõnum nendest aegadest, kui hingeosa(de)st sai loobutud teistes või selles elus.

  Hormonaalsüsteemi virgutamine leevendas lihaspingeid. Hingeosade naasmine tervendas selgelt tajutavalt iga osaleja energeetikat ja ühtlasi tõi selgust, äratundmist oma tegelike vajaduste ja valikute kohta.

  Osalejad võisid tunda kergust kehas, segadust meeltes seoses hingeosade informatsiooni lõimumisega isiklikku infovälja. See on ammuunustatud oma isiklik ja vajalik teadmine, mis aitab tekkinud konflikte ja ummikseise lahendada.

  Tähelepanu suunata selle info teadvustamisele, mis tuli koos hingeosadega. Vajadusel magada, kui tekib äkki väsimuse seisund. See aitab infot teadvustada ja hingeosade eluenergial lõimuda.

  On hea meeles pidada seda, et praegune ülemineku aeg on mitmel erineval moel pingeline, ka kurnav. Puhata palju, süüa tervislikult, tarbida piisavalt vett ja palju veeprotseduure.

  Järgmine, Noorkuuteenistus on esimene kevadine teenistus. Jätkub nende kurnavate takistuste eemaldamine, mis pärsivad kasvamist uude aastaaega ja uude energiasse.

  NB! Need osalejad, kes valmistuvad Egiptuse süvatervendavaks rännakuks, palun saatke peale iga teenistust tähelepanekuid oma kulgemise kohta :)

  On oluline teada, et Kuutempli teenistuste dünaamika/kestvuse määravad kolm põhiasja:

  taevased joondumised

  vaimsed seadused ja

  osalejate taotlused, vajadused, valmisolek.

  Iga Kuutempli teenistuse ajal toimub osalejate energiasüsteemi taastamine selle algse mustri järgi, nii nagu see kehastumiste algul paika oli pandud. See on nagu iidsete mõisate ja losside restaureerimine sellesse seisu nagu nad hiilgeajal loodud olid. Kuskil kellelgi on täpsed plaanid ja kavandid algupärase eheda olemuse/seisu kohta, ja neid kavandeid järgib teenistuste toime väga täpselt. Mida enam on energiasüsteem taastunud oma algsesse mustrisse, seda mugavamalt, turvalsemalt ja enesekindlamalt saab luua oma heaolu igapäevahetkedes. Ajapikku kaovad kurnavad seisundid koos nende algpõhjustega, taanduvad haigused ja saabub mugav heaolu, mis ongi küllus.

  Sul on võimalik teha isiklik energiasüsteemi taastamise plaan:

  variant: tasuta erakohtumine peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)

  variant: osalmine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)

  variant: osalmine ühes teenistuses sobval ajal (panus 12)

  variant: erakohtumine panusega 150.

  variant: eelpoolnimetatute kombinatsioon

  variant: osalemine süvavabastavas rännakus 300

  Oled oodatud!

  *teadvusega, kuid füüsilise kehata energiakogumid, mis/kes kurnavad oma doonoreid

  Armastusega

  Magissa

Lisa kommentaar

Email again: