Kevadpühade Noorkuu

K 03.05.2017 05:47 - teostub maagilise ja viljastava toimega Noorkuuteenistus
Aprilli alguses sisenes Venus (mis on märtsi algusest aktiivses retrogaadis Kala tähtkujus) Saturni ruumi.
Saturni retrogaad algas järgmisel päeval, 5.aprillil. Venuse/Saturni retrogaadne ühisruum on aktiivne 28.aprillini.
On tugevate kosmiliste pööriste ajad, mis toovad esile inimestes esile sellised varjujooned nagu hästi varjatud reeturlikkuse, julmuse, eituse, pettuse, manipulatsiooni ja enamgi kõikvõimalikku moraalitut, mis jälitab meid iidsetest aegadest pärit varjudena. Selleks, et need teemad nüüd vabastada ja lahendada.

Kuu loomise ajal ajal toimus teenistuste käigus osalejate eluplaanide (eluraja/saatuse) korrigeerimine sellisel viisil, et sai eemaldatud takistused läbi kõikide tasandite. Takistused vabanesid ja muutusid vabaks energiaks - tervenemiseks, uuteks võimalusteks. Kõik toimus selles mahus, milleks osalejad valmis olid.  

Eelolev Noorkuuteenistus©03.05 toob kaasa võimalused ümber korrastada eluülesande tunnetamist ja suunab eneseteostusele.
~
Noorkuuteenistuse©03.05 osalemise käivitab panus Südamerahu kontole**** 12/in  või

42/in (4 teenistust) või

120/in (12 teenistust) .

Panusega 120 (12 teenistust) kaasneb tasuta individuaalseanss kestvusega 80 min.
Nii teenistuste käigus kui individuaalseansi ajal toimub sünnikaardi korrigeerimine - sünnimomendi tähetedeseisu kurnavate mõjude leevendamine. See leevendab ja vabastab eluläbivast ebaõnnest, kurbusest, masendusest, kroonilistest haigustest, "needustest" jms.

Teenistused toimivad ka lähedastele salakingitusena, kui see neile tellida eraldi panusega 12€.

Teenistused "puhastavad" ka elu-, töö-, puhke-, riigi-, jms kohti. Need on vaja nimetada peale panuse teostamist.
Kohtade ja lähedaste info lisada panuse selgitusse või siin (kliki).

Osalus aktiveerub kohe peale panuse teostamist (sõltumata laekumise ajast).
Ühe maksega võib teostada mitu panust.
Osalejate täisnimede esitamine pole oluline. Piisab teadlikkusest ja osalemisele suunatud mõttest, millele vastuseks tervendav ruum  tekib kohe peale panuse teostamist.

Tervendavad sündmused teenistuse ajal käivituvad seal, kus osaleja ise sel ajal on, ja siis, kui on sobiv aeg. Oluline on olla teadlik sellest, et tekib tervendav ruum, käivitub tervenemine ja tekivad uued võimalused igapäevaelus.
~

Kui sa oled lapsepõlvest alates ihanud muuta maailma ja jaksad veel uskuda .... kui usud, et sul on eriline anne aidata teisi .... kui sul on tavapäratu tundlikkus ja taju .... kui sa algusest peale oled tundnud seda ma ei kuulu siia maailma tunnet ... kui sul on olnud ülemõistuse keerulisi väljakutseid elus .... kui sa vaatamata sellele mõtled, et elu on rõõmu väärt .... kui sa alati, otsides oma kannatustele põhjust, usud, et leidub viis neile lõpp teha .... kui tõe tunnetamine on sinu suurim kirg .... kui sa tunned, et oled sündinud suuremate eesmärkide nimel ja soovid seda väljendada oled sa tõenäoliselt Inimingel, ingellik kehastus, vaimkehastus, ja sa oled üritanud seda terve elu meelde tuletada.  
Iniminglid on need vaimkehastused, kes on valinud kehastuda Planeedile just nüüd ja selleks, et taas äratada iseendas inimkonna Teadlikkus ühtsest armastusest. Iniminglid, olles just need valgusallikad kes nad on, helendavad pimeduses, aitamaks neil, kes veel rajal, püsida kursil.
Kui sa tunned, et oled Inimingel, on sul aeg avada Süda ja sirutada tiivad.

"Abielluge Kuuga ja laske tema rütmidel oma päevasid juhtida.
See nõuab teadlikkust kuu tsüklitest läbi sodiaagi ja läbi oma horoskoobi.
Abielludes Kuuga õpitakse elama harmoonias kosmilise korraga.
Sellel on sügav mõju rikkusele ja rahule meie päevades.
See on kõrgem alkeemia, kuid neile, kes on valmis, ütlen ma, vaadake üles ja abielluge Kuuga..."
Astroloog Salvator Russo****

Sinu Südamerahu konto:


Eelmine
Kuu loomine
Järgmine
Helde Täiskuuaeg

Kommentaarid

  • MAGISSALT  •  7. mai 2017
    Noorkuuteenistuse toime oli sügav. Teenistus kestis 3.05 kl 14 - 6.05 kl 20. Teenistuste käigus toimus osalejate eluplaanide (eluraja/saatuse) korrigeerimine sellisel viisil, mis võimendas materiaalset heaolu. Iidsete varjude takistused vabanesid ja muutusid vabaks energiaks - uuteks võimalusteks. Kõik toimus selles mahus, milleks osalejad valmis olid.

    Materiaalsed võimalused antakse siis, kui on valmisolek teostada ennast oma eluülesande täitmisel. Eluülesanne kui saatuserada on määratud sinu teiste elude ja ainulaadse olemusliku energia sünergiana. 

    Eelolev Täiskuuteenistus©11.05 toob kaasa võimalused võimendada materiaalsust selleks, et teostada ennast olemuslikest vajadustest lähtuvalt.

Lisa kommentaar

Email again: