20.03 kl 12.28 on kevade algus kahaneva kuu energias

E 20.03.2017 kl. 17:58 toimub Vanakuuteenistus Musta Kuu ärasaatmisega.
Osale iganädalastel teenistustel ja koge sügavaid vabastavaid elamusi!

Osale iganädalastel teenistustel ja koge sügavaid vabastavaid elamusi!

Kuuteenistused aitavad kohaneda intensiivsete galaktiliste joondumistega, nn magnettormidega, mis kaasnevad uue ajastu peenenergia ankurdumisega. Uus, naisenergia ajastu algas 21.12.2012.

Galaktiliste joondumiste käigus tulevad esile senilahendamata asjad. Need saavad lahenduse ainulaadse energiatöö - kuuteenistuste kui kaugraviseansside ajal. Lisaks, seoses jõuliste taevalike hoovustega on teenistuste  vabastavad muutused enneolematult avardavad ja vabastavad. Sest kuuteenistustel osalejate olemuslikud vajadused kestvatest ja allasurutud piirangutest vabaneda kohtavad jõulist survet, mis tingitud mitte ainult Musta Kuu mõjust, vaid ka planeetide liikumisest. Neis on lähiajal olnud aktiivseteks tegijateks Pluto ja Jupiter. Pluto koos Musta Kuuga on aktiveerinud seni kätteaamatuid takistusi, ängi, kõike seda, mis varjutanud heaolu ja suhteid. Jupiter Kaaludes annab tõuke lahenduste tekkimiseks.

Taevalik meeskond assisteerib kiiret tervenemist kõikidel tasanditel alates peentasanditest kuni rakumälu ja geneetilise koodini. Ka seekord, Täiskuuteenistuse ajal saab tunda taevaliku meeskonna toetavat jõulist tõuget.

Kevadiseks pööripäevaks lõppeb Musta Kuu ängistav mõju plahvatusliku vabanemisega masendusest ja ängist neile, kes osalevad teenistustel. Sügavad piirangud muundtatakse vabaks energiaks, mis käivitab tervenemise igal tasandil ja toob ellu uusi võimalusi.  

Taust: pool aastat kestev Jupiteri retrogaad Kaaludes alates 4.-6. veebruarist aitab vabaneda kurnavatest suhtesõltuvustest. Edaspidi, Saturni, sodiaagi meisterõpetaja eeloleva retrogaadi ajal on tunda seda, kui edukalt  korraldame oma senilahendamata asju praegu. Sest taevalik Saturn korraldab meeldejäävaid õppetunde neile, kes lohakad, viivitavad, otsivad sügavate asjade lahendamisel ettekäändeid ja vabandusi. Saturn on retrogaadis ajavahemikul 5. aprillist kuni 25. augustini.
Eelmise täiskuuteenistuse (12.03.17) ajal lõppes pooleaastane elutsükkel Neitsis. Kõik eluvaldkonnad, mida Neitsi tähkuju mõjutab, said viimistletud sellisel moel, mis teenistusel osalejadl taotlustena ja valmisolekuna tellinud. See elutsükkel Neitsis mõjutas nii pere, töö kui heaolu aspekte. Nii mõnelgi oli toimunud sel perioodil alates 1.09.16 pöördelisi sündmusi elus. Need võivad olla ilmnenud ka äkiliste lõpetamistena, ärkamistena, märkamistena ja selgusena asjades, mida varem aastaid märganud polnud.
Südaöine täiskuuteenistus viimistles lõplikult Neitsi mõju all toimunud muutused vastavalt iga osaleha valmisolekule. Töö toimus peentasanditel ja on läbiva toimega kuni rakutasanditeni.

Eeloleval nädalal on hea keskenduda küsimustele, korduvalt küsida neid ja soovitav ka silma alla üles kirjutada:

Mida ma saan oma elus muuta pere, heaolu ja töö valdkonnas?

Milline käitumisharjumus vajab muutmist?

Millised olemuslikud ja looduslikud ravipraktikad mind aitavad?

Kuidas ma saan tihedama kontakti iseendaga ja algse selgusega?

Järgmine teenistus on 20.märtsil, kevadise pööripäeva teenistus, millega jätame hüvasti Musta Kuu maagiaga meie eludes.

27.märtsi noorkuuteenistusega algab Jäära periood. Sel perioodil on ilmnevad eripärased võidud (iseenda üle), ootamatud muutused, ja nendega kaasnev uus isiklik vägi.

Kulgegem taevalike hoovuste lainete harjal!

~

Kuuloometeenistusel©20.03 osalemise käivitab panus Südamerahu kontole**** 12/in  või

42/in (4 teenistust) või

120/in (12 teenistust) .

Panusega 120 (12 teenistust) kaasneb tasuta individuaalseanss kestvusega 80 min.
Nii teenistuste käigus kui individuaalseansi ajal toimub sünnikaardi korrigeerimine - sünnimomendi tähetedeseisu kurnavate mõjude leevendamine. See leevendab ja vabastab eluläbivast ebaõnnest, kurbusest, masendusest, kroonilistest haigustest, "needustest" jms.

Teenistused toimivad ka lähedastele salakingitusena, kui see neile tellida eraldi panusega 12€.

Teenistused "puhastavad" ka elu-, töö-, puhke-, riigi-, jms kohti. Need on vaja nimetada peale panuse teostamist.
Kohtade ja lähedaste info lisada panuse selgitusse või siin (kliki).

Osalus aktiveerub kohe peale panuse teostamist (sõltumata laekumise ajast).
Ühe maksega võib teostada mitu panust.
Osalejate täisnimede esitamine pole oluline. Piisab teadlikkusest ja osalemisele suunatud mõttest, millele vastuseks tervendav ruum  tekib kohe peale panuse teostamist.

Tervendavad sündmused teenistuse ajal käivituvad seal, kus osaleja ise sel ajal on, ja siis, kui on sobiv aeg. Oluline on olla teadlik sellest, et tekib tervendav ruum, käivitub tervenemine ja tekivad uued võimalused igapäevaelus.
~

Kui sa oled lapsepõlvest alates ihanud muuta maailma ja jaksad veel uskuda .... kui usud, et sul on eriline anne aidata teisi .... kui sul on tavapäratu tundlikkus ja taju .... kui sa algusest peale oled tundnud seda ma ei kuulu siia maailma tunnet ... kui sul on olnud ülemõistuse keerulisi väljakutseid elus .... kui sa vaatamata sellele mõtled, et elu on rõõmu väärt .... kui sa alati, otsides oma kannatustele põhjust, usud, et leidub viis neile lõpp teha .... kui tõe tunnetamine on sinu suurim kirg .... kui sa tunned, et oled sündinud suuremate eesmärkide nimel ja soovid seda väljendada oled sa tõenäoliselt Inimingel, ingellik kehastus, vaimkehastus, ja sa oled üritanud seda terve elu meelde tuletada.  
Iniminglid on need vaimkehastused, kes on valinud kehastuda Planeedile just nüüd ja selleks, et taas äratada iseendas inimkonna Teadlikkus ühtsest armastusest. Iniminglid, olles just need valgusallikad kes nad on, helendavad pimeduses, aitamaks neil, kes veel rajal, püsida kursil.
Kui sa tunned, et oled Inimingel, on sul aeg avada Süda ja sirutada tiivad.

"Abielluge Kuuga ja laske tema rütmidel oma päevasid juhtida.
See nõuab teadlikkust kuu tsüklitest läbi sodiaagi ja läbi oma horoskoobi.
Abielludes Kuuga õpitakse elama harmoonias kosmilise korraga.
Sellel on sügav mõju rikkusele ja rahule meie päevades.
See on kõrgem alkeemia, kuid neile, kes on valmis, ütlen ma, vaadake üles ja abielluge Kuuga..."
Astroloog Salvator Russo****Eelmine
Täiskuu
Järgmine
Detoxkuur lümfisüsteemi puhastamiseks

Kommentaarid

 • Tõnu Ilves  •  16. märts 2017
  Osalen kuuteenistustel 20. 03 - 19.04.2017
 • Agnes  •  19. märts 2017
  Osalen kuuteenistusel 20,03,17
 • MAGISSALT  •  23. märts 2017
  Pööripäevateenistus kahaneva kuu energias algas 2 tundi enne kuufaasivahetust ja kestis 25 tundi.

  Selle teenistuse kestel teostusid Musta kuu perioodi lõpu kohandused. Musta kuu poole aasta jooksul toimus sügavate isiklike teemade üleskerkimine nii vaimses kui füüsilises plaanis, ja ka nende piirangute jõukohane lahendamine. Teenistuste käigus toinus vabastamine ja tervenemine vastavalt sellele, kuidas osalejad taotlesid ja milleks nad valmis olid.

  Musta kuu periood valmistab ette Valge kuu perioodiks. Musta kuu perioodil saavad lahenduse isiklikud teemad selleks, et Valge Kuu perioodil muuta suhtetasandeid, tuua igapäevaellu helget armastuse vibratsiooni ja kehtestada positsiooni sotsiaalses maailmas, ühiselu süsteemides pere-, töö- ja avaliku elu tasanditel.

  Pööripäevateenistuse ajal toimus vabastav tegevus mitmes plaanis. Oluline on teada, et enamusel osalejatel andis kätte SÜÜtunne selleks, et seda sulatada. Lahendamata süütunne on mõjutanud sisemist ehk enteerset närvisüsteemi*. See närvisüsteem kujutab endast juba iidsetest aegadest tuntud "kõhuaju". Selle süsteemi seisund mõjutab nii ajutegevust (meeleseisundeid) kui seedesüsteeme, haarates endasse ka endokriinsüsteemi ning hormonaalse tasakaalu.

  Teenistuse ajal virgutati sisemist närvisüsteemi*, vabastades samas alateadvuse süütunnet. Selle tulemusena toimus ka peentasandite energiakeeriste vabastamine ning nende tasandite joondamine - teadvuse avardumine, teadlikkuse avardumine. See kõik omakorda eemaldas senis(t)e elu(de) takistused eneseteostuseks pere-, töö- ja avaliku elus. Kui ka käivitas tervendamise eelpoolnimetatud aspektides keha ja meeletasanditel.

  Osalejad võisid tunda kõhu ülapiirkonnas survet , samuti seedesüsteemi tegevuse aktiveerumist, kui ka survet peas, eriti otsa ees ja meelekohtades, millega kaasneb uimasus ja segadusetunne. See on mööduv. Leevendust toob ja uue tasakaalu loob värske õhk, päike ja veeprotseduurid.
  Samuti kaasnes teenistuse käiguga vabastav haigutamine ja vajadus sügavalt hingata, seda eriti teisipäeval 11-12 paiku ja 20-21 paiku, millele järgnes rammestus ja sügav uni. Teenistuse ajal toimunud vabastav virgutus võib tunda anda veel paar päeva erineval eelkirjeldatul moel.

  Tõhusat tervenemist ja edukat eneseteostust!

  *
  Enteerne närvisüsteem ehk sisemine närvisüsteem (ka seedekulgla närvisüsteem, ka intramuraalne närvisüsteem, kõnekeeles kõhuaju, lühendatult ENS, inglise keeles enteric nervous system) on paljudel keelikloomadel närvidest koosnev poolautonoomne närvisüsteemi osa, mille moodustavad seedeelundite süsteemis paiknevad närvipõimikud ja -sõlmed ning neid ühendavad närvikiud, jätked ja nendevahelised sünapsid ja signaalmolekulid.

  Enteerne närvisüsteem areneb embrüogeneesi käigus neuraalharjast ja jätkab arenemist ka peale sündi ning on inimestel plastiline 3.–5. eluaastani.

  Sisemise närvisüsteemiga samalaadne närvisüsteem on tuvastatud ka putukatel ja tigudel.

  Varem on süsteem liigitatud autonoomse närvisüsteemi hulka kuuluvaks (John N. Langley, 1921), kuid tänapäeval vaadeldakse enteerset närvisüsteemi eraldi struktuurina, kuna selle refleksid ja tegevus on kesknärvisüsteemist paljuski sõltumatud (ühendab uitnärv).

  Sisemise närvisüsteemi närvipõimikuid sisaldav õhuke võrgustik paikneb seedeelundite süsteemi elundite tunica muscularis kihtide (mis koosneb enamasti kahest kihist: sisemisest ringkihist ja välimisest pikikihist) vahel ja ka soolte limaskesta aluskoes.

  Sisemise närvisüsteemi närvipõimikud paiknevad söögitorus, maos, sapipõies, seedekanalis, maksavälisetes sapijuhades, kõhunäärmes, peen- ja jämesooles, pärakus (sphincter ani internus muscle) (teistel loomadel kloaagis) jm.

  Närvipõimikud, mis koosnevad rakukehadest, aksonitest, dendriitidest ja närvilõpmetest, innerveerivad teisi närvisõlmi, silelihaseid ja sisesekretoorseid rakke.

  Väiksemaid ENS-i kuuluvaid närvipõimikuid on tuvastatud ka serooskelme all ja limaskestas.

  ENS-i struktuurid paiknevad läbi segi rohkete lümfoid(-immuun)süsteemi struktuuridega, nagu sooltega seotud lümfikude, aidates kaasa limaskestaimmuunsuse tagamisele.

  ENS-i ülesanneteks on seedimise regulatsioon, sh soolte peristaltika, ioonide transpordi, spetsiaalsete vedelike (vesi, maohape, sapipõie eritised ja pankrease eksokriinsed eritised) eritumise, segamise ja liikumise, seedeelundite verevoolu (vasodilatatsioon) ning immunoloogiliste funktsioonide regulatsioon.

  Selgroogsetel sisaldab enteerne närvisüsteem mitmeid enteerilisi närvirakkude tüüpe, nagu sensoorseid, kolinergilisi, noradrenergilisi, eferentseid, aferentseid ja moto- ning vaheneuroneid. ENS-i närvirakkude arv on varieeruv, nii loetakse normaalse anatoomia ja füsioloogiaga inimesel ENS-i neuronite hinnanguliseks üldarvuks 107–108 (enam-vähem sama palju kui seljaajus).

  ENS-i närvilõpmed sisaldavad mitmeid neurotransmittereid (adenosiintrifosfaat, atsetüülkoliin, bombesiin, dopamiin, enkefaliin, gastriin, lämmastikoksiid, noradrenaliin, serotoniin, somatostatiin jt).

  Mõned neuroteadlased vaatlevad enteerset närvisüsteemi ka peaaju 'peegelpildina', kuna ENS sisaldab samu rakutüüpe, virgatsaineid ja retseptoreid.

  “ Den ganzen Tag erzählt der Bauch dem Kopf Geschichten ”
  [1]

  ('Kõht ajule päevast-päeva lookesi vestmas on')

  Soolestik-peaaju-telge reguleerib ka humoraalne regulatsioon: tsütokiinide, hormoonide ja neuropeptiidide ning signaalmolekulide vahendusel.

  Enamik soolestikust saabuvast informatsioonist töödeldakse ajutüves ja üksnes väike osa jõuab teadvuslikkuseni.

  Teadlased oletavad, et ENS-ist peaajju (soolestiku-peaaju-telg) 'suunduv info' (valdav enamik) võib mängida teatud rolli nn 'intuiitivsete otsuste' tegemisel.

  Sisemise närvisüsteemiga seostatakse inimestel mitmeid haiguslikke seisundeid nagu enteric neuropathy, soole ärritussündroom, soolestikuga seotud põletikulised ja talitlushäired, psüühiline isutus jt.

Lisa kommentaar

Email again: