Kasvava Kuu teenistus Kuutemplis

R 23.02.2018 10:09 toimuv Noorteenistus kasvava Kuu väes aitab osalejatel leida tee enesetunnetuseni, vabastades energeetika nii energiavampiiridest kui muust ebavajalikust.

R 23.02.2018 10:09 toimuv Noorteenistus kasvava Kuu väes aitab osalejatel leida tee enesetunnetuseni, vabastades energeetika nii energiavampiiridest kui muust ebevajalikust.

Noorkuuteenistuse dünaamika ja kestvuse määravad kolm põhiasja:

taevased joondumised

vaimsed seadused ja

osalejate taotlused, vajadused, valmisolek.

Iga Kuutempli teenistuse ajal toimub osalejate energiasüsteemi taastamine selle algse mustri järgi, nii nagu see kehastumiste algul paika oli pandud. See on nagu iidsete mõisate ja losside restaureerimine sellesse seisu nagu nad hiilgeajal loodud olid. Kuskil kellelgi on täpsed plaanid ja kavandid algupärase eheda olemuse/seisu kohta, ja neid kavandeid järgib teenistuste toime väga täpselt. Mida enam on energiasüsteem taastunud oma algsesse mustrisse, seda mugavamalt, turvalisemalt ja enesekindlamalt saab luua oma heaolu igapäevahetkedes. Ajapikku kaovad kurnavad seisundid koos nende algpõhjustega, taanduvad haigused ja saabub mugav heaolu, mis ongi küllus.


Eelmine
Kuu loomise teenistus
Järgmine
Pööripäeva eelne Täiskuuteenistus

Kommentaarid

 • Magissa  •  25. veebruar 2018
  Noorkuuteenistus algas 12 tundi hiljem kui kasvav Kuu suundus II veerandisse ja kestis varahommikuni, lõppedes 24.02 päikesetõusuks. .

  Teenistuse ajal toimus osalejate energiasüsteemi ettevalmistus eelolevaks Täiskuuks. Selle Täiskuu (R 02.03.2018 02:51) ajal toimub üleminek kevadisele rütmile, kuigi kevadine pööripäev on alles 20.märtsil. Kevadine pööripäev jääb kahe võimsa Täiskuu vahelisele ajale.
  Pööripäevad on energeetiliselt võimsad portaalid, mille ajal toimib mitte ainult üleminek ühelt aastaajalt teisele, aga ka energiasüsteemi intensiivne ümberhäälestamine järgmise aastaaja energiamustrile. Kuna meie kiimavööndis on aastaaegadel väga suur erinevus, on selles kliimavööndis elamine täidetud pidevate väljakutsetega ümberhäälestumisel ehk energeetiliste portaalide läbimisel. Energeetiliste portaalide läbimine on energiasüsteemile täsine väljakutse, sest see eeldab energiasüsteemi ettevalmistamist järjest uute portalide läbimiseks. See aga toob kaasa vajaduse pidevalt energiasüsteemi korrastada, ja ka rakkude heaolu eest hoolitseda. Kui pööripäevade portaalideks on hästi ette valmistatud, ei teki kevadväsimust, sügismasendust ega ka teiste pööripäevadega seotud meeleolu/tervise kõikumisi. Samas aga aitab pidev pööripäevade portaalideks ettevalmistamine järjekindlalt vabastada energeetikat kurnavaid mustreid, olgu need siis needused, energiavampiirid, loitsud, mõtte- ja käitumismustrid või muidu rasked energiakogumid, sh surnud hinged.

  Noorkuuteenistuse ajal öösel vastu 24. veebruari toimus osalejate energiasüsteemi vabastamine nii võõrastest vaimolenditest/surnud hingedest kui energiavampiiridest.

  Noorkuuteenistus mõjutas kehale lähemaid energiakeeriseid, mis on südamekeskuse piirkonnas, taga abaluude vahel ja nimmepiirkonna keerist mõjutusega sakraal- ehk elujõu tšakrale.

  Osalejad võisid tunda hommikul ärgates värskust ja vajadust sügavalt hingata. Samuti mõjutas teenistuse toime põie ja neerude tööd igale osalejale vajalikul viisil.

  Tähelepanu suunata sellele, et organismi puhastamine aitab kaasa pööripäeva energeetilsite portaalide läbimisele. Mida edukam on portaalide läbimine, seda kõrgem on pööripäeva järgne energiatase ehk eluvibratsioon. Mida kõrgem on eluvibratsioon, seda kiiremini toimub tervenemine kõikide elu aspektides: tervis, suhted, töö, pere, kinnisvara, heaolu, küllus...

  Organismi puhastamiseks on mitmeid teesid jm võimalusi, sh detoxpreparaadid, mis müügil ka kaubanduskettide tervisetoodete lettidel, nagu näiteks ORTISE firma taimsed detox tabletid maksa ja sapi puhastamiseks. Kõikidel osalejatel on soovitav see läbi teha.

  On hea meelde tuletada seda, et oma energiasüsteemi hoidmiseks on vaja igapäevaselt teadlik olla neist inimestest, kes on väsitava käitumismaneeriga, klammerduva suhtemisviisiga ja muidu ebamugavad. Õppige ütlema EI ja vältima kurnavaid suhted, aga ka olukordi. Sellest sõltub paljuski edaspidine heaolu.

  Järgmise Täiskuuteenistuse 2.3 ajal toimub peentasandite ettevalmistus kevadportaalide läbimiseks. Kahaneva kuu aegne Vanakuuteenistus 9.3 vabastab veelgi enam energiasüsteemi ja aitab kaasa hingeosade naasmisele. Kuuloometeenistuse17.3 ajal toimub portaalide läbimine ja häälestuse eeloleva kolme kuu edulooks.

  On oluline teada, et Kuutempli teenistuste dünaamika/kestvuse määravad kolm põhiasja:
  taevased joondumised
  vaimsed seadused ja
  osalejate taotlused, vajadused, valmisolek.

  Iga Kuutempli teenistuse ajal toimub osalejate energiasüsteemi taastamine selle algse mustri järgi, nii nagu see kehastumiste algul paika oli pandud. See on nagu iidsete mõisate ja losside restaureerimine sellesse seisu nagu nad hiilgeajal loodud olid. Kuskil kellelgi on täpsed plaanid ja kavandid algupärase eheda olemuse/seisu kohta, ja neid kavandeid järgib teenistuste toime väga täpselt. Mida enam on energiasüsteem taastunud oma algsesse mustrisse, seda mugavamalt, turvalsemalt ja enesekindlamalt saab luua oma heaolu igapäevahetkedes. Ajapikku kaovad kurnavad seisundid koos nende algpõhjustega, taanduvad haigused ja saabub mugav heaolu, mis ongi küllus.

  Sul on võimalik teha isiklik energiasüsteemi taastamise plaan:
  1. variant: tasuta erakohtumine peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)
  2. variant: osalmine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)
  3. variant: osalmine ühes teenistuses sobval ajal (panus 12)
  4. variant: erakohtumine panusega 150€.
  5. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioon.

  Oled oodatud!

Lisa kommentaar

Email again: