Kasvav kuu 13.09 kl 23.39

Kesköine kasvava kuu teenistus 13.septembril kl 23.39 eemaldab osalejatel neid blokeeringud, mis takistavad uute energiate avaldumist igapäevaelus.
Eelmine teenistus
Suve viimane Kuu loomine oli 7.septembri varahommikul kl 3.52. Kuuloometeenistus algas kaks tundi enne seda ja kestis kolm tundi.
Kuuloometeenistus uues energias avas uute võimaluste loomise ja takistuste eemaldamise nende teel. Planeedi muutunud energiasagedus loob kehastustele võimaluse avarduda ja laiendada eneseteostust. See tagab igapäevase heaolu ja turvalisuse.
Kuuloometeenistuse käigus toimus osalejate energiatasandite joondamine uue aja võimalustega. Teenistuse toime oli läbiv, vaevumärgatavalt ebamugav. Aktiveerusid seni kasutuseta olnud energiakeerised ja nendevahelised ühendused. See toob kaasa vältimatud muutused igapäevaelus 2-3 kuu jooksul.

Kasvava kuu teenistus 13.septembril kl 23.39 eemaldab osalejatel neid blokeeringud, mis takistavad uute energiate avaldumist igapäevaelus.

Osalemise soovi saab kinnitada siin: https://magissa.ee/registreerumine.

©2021 Magissa
Eelmine
07.09.2021 03:52 Kuu loomine
Järgmine
Pööripäeva Täiskuuöö 21.septembril

Kommentaarid

  • Magissa  •  16. september 2021
    Eelmine teenistusKasvava kuu teenistus toimus 13.septembril kl 23.39 ja eemaldas osalejatel neid blokeeringud, mis takistavad uute energiate avaldumist igapäevaelus.Planeedi energeetiline nihe mõjutab inimkonna ja igaühe olemusenergiat, vabastades sellest sügavaid seni peidetud piiranguid. Eluvibratsioon tõuseb ja sellega kaasnevad uued võimalused igapäevaelus. On unistuste täitumise algusaeg.Kasvava kuu teenistus kestis 10 tundi ja algas osalejate energiatasandite joondamise ning tasakaalustamisega. See kestis intensiivselt neli tundi. Järgneva nelja tunni jooksul toimus musta maagia kahjude eemaldamine. Kasvava kuu teenistus lõppes energiakeeriste aktiveerimise ning nendevaheliste ühenduste taastamisega.

    Täiskuuteenistus öösel vastu 21.septembril annab võimaluse vabastada osalejad sügavate nõuka programmide piirangutest ja nendega kaasnevatest kahjudest.

    Osalemise soovi saab kinnitada siin: https://magissa.ee/registreerumine.

    ©2021 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: