Kahanev kuu 15.jaanuaril

15.01.2023 04:10 liigub Kuu teise veerandisse. 
15. jaanuari Vanakuuteenistus tegeleb nende piirangute eemaldamisega, mis takistavad elujõu taastamist, tervenemist ja meelerahu.
Eelmine teenistus
Täiskuu oli 7.jaanuari esimestel tundidel kell 1.08 ja toimus teenistus-kaugseanss, mis kestis kaks tundi. Täiskuuteenistuse ajal kerkisid esile osalejate need piirangud, mis takistavad edenemist ärkamise ajal. Vabanesid sügavate psüühiliste vastuolude pinged, mis olid häirinud energiameridiaanide toimimist. Selle tulemusena toimus keha tasandil virgumine, ning meel muutus värskemaks. Nii mõnigi takistus või eesmärk ei tundu enam ületamatu. Sügavate psüühiliste vastuolude algpõhjused eemaldusid vastavalt iga osaleja olemusenergia vajadustele, valmisolekule vabaneda vanast ja kohaneda muutustega ning kavatsustele järgida igapäevaselt seda, et muutused sinus muudavad ka keskkonda su ümber. Algpõhjustena avaldusid seekord seni hästi peidetud ja lahustamata viha.

Ärkamise aasta 2023 teenistused toovad edaspidigi esile neid piiranguid, mis on seniseni lahendamata, ignoreeritud, peidetud. On vaja "ravida" neid vanu asju, mis avalduvad just siis, kui on vaja edasi liikuda. Need on kui ankrus, mis on jäänud hiivamata ja takistavad täispurjedel edasi liikumist. See on mõnel ka nagu ravida ärgates pohmelli, kui eelnevalt on liiga palju mõnuaineid manustatud selleks, et kõik tunduks hästi.

Järgmine, 15. jaanuari Vanakuuteenistus tegelebki nende piirangute eemaldamisega, mis takistavad elujõu taastamist, tervenemist ja meelerahu. 
Kuu liigub teise veerandisse kell 4.10 varahommikul 


Kuutempli teenistuste-kaugseansside ajal toimub osalejate kõikide energeetiliste tasandite vabastamine ja taastamine selleks, et osalejad saavad terveneda ja elus edasi liikuda.
Milliste tasandite ja millest vabastamine?
Tasandid:
vaimsed peentasandid,
füüsilise keha tasandid: nii energeetilised kui rakutasandid (DNA, geneetiline kood),
ning ka füüsilisest kehast tihkemad tasandid,
alateadvus.

Piirangud ja blokeeringud:
seiskunud/seestunud energia,
energeetilised mõjutused ja manipulatsioonid ning nende kombinatsioonid,
eelmiste elude baasmustrite piirangud,
energia ülevõtmise kahjud,
spetsiifilised nõuka ajastu energeetilised kahjud,
psüühiliste vastuolude energeetilised piirangud,
tervendamata südamehaavad,
hingeosade/eluenergia eemaldumiste kahjud,
vaimse sünnikanali läbimise energeetilised kahjud,
jt nimetamata piirangud ja blokeeringud.

Teenistuste-kaugseansside tulemusena tõuseb elujõud ning enesetunnetus muutub selgemaks. Tervenevad kõik tasandid: keha, hing ja vaim ning tugevneb nende ühendus. See on taassünni tähendusega.
Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust. Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena.
Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

©2023 Magissa

Eelmine
Aasta 2022 tähendus
Järgmine
Jänese aasta alguse Kuu loomine 21.01

Lisa kommentaar

Email again: