Kuu kahaneb koos ajastuga

Kuu liigub viimasesse veerandisse  öösel vastu teisipäeva, 08.12.2020 kl 02:36.
Sel ööl toimuv Vanakuuteenistus aitab osalejatel  sujuvalt liikuda uude õhulisse ajastusse. 
Sügise viimane Täiskuu ja kuuvarjutus kaksikutes oli 30. novembril. Kuuvarjutus  kestis algusega 9.32-13.53, täpne 11.42 - hetkedel, mil oli Täiskuu tipp.
Kuuvarjutus esineb ainult täiskuu ajal, ning on seotud tasakaalu leidmisega erinevate eluvaldkondade vahel. Lisaks tasakaalu leidmisele on kuuvarjutus meile abiks, et lahti lasta vanadest takistustest ja välja kasvanud mustritest. Lahti lastes vanast annad võimaluse uuel energial tulla sinu ellu. Üldjuhul on uuendusi keerulisem vastu võtta, sest teadmatus võib tekitada ebakindlust, aga uskuge seda, et muutus annab võimaluse jõuda sellele teele, kus sa just parasjagu antud hetkel võiksid olla.
Kaksikute ja amburi teljel toimuv kuuvarjutus oli seotud informatsiooni, ideede, faktide ja vabaduse, teadmatuse, laienemise vahel. Ole avatud uuele informatsioonile ja sellele, mida sa veel ei tea ja suheldes teistega suuna tähelepanu sellele, et suudaksid enda ego (kõik, mis ei ole kooskõlas su algmustri vajadustega) kõrvale jätta. 
Millised eluvaldkonnad sinu isiklikus elus vajasid tasakaalustamist ja millistest vanadest energiatest võiks lahti lasta, sõltub sellest, millised on su olemusliku algmustri piirangud ja kui hästi sa neid tajud.*

Eelmine teenistus
Vastavuses  nendele Täiskuu aegsetele planeetide joondumistele toimus Täiskuuteenistus.
Täiskuuteenistus algas hommikul neli tundi enne Täiskuu tippu ja kestis kaheksa tundi.
Täiskuu tipp oli 11'30.
Sügise viimane Täiskuuteenistus kujunes vastavalt osalejate teadvustatud kavatsustele, eemaldades piiranguid eesmärkide saavutamisel nii lühemas kui pikemas perspektiivis.
Seekord oli teenistuses osalemine osalejatel hästi ette valmistatud ja psüühilisis vastuolusid eemaldamiseks ei tekkinud esile.
Küll aga avaldus taas häbi, takistamas heaolu saavutamist. Häbi piirangud ilmnesid keha tasanditel, olles salvestunud kõikidesse meridiaanidesse. See pinge sai leevendust.
Korduvalt ilmnesid takistustena entiteedid - madalsageduslikud kogumid - füüsilise keha lähedastes peentasandites. Need võivad liikuda ka osalejate kodude, töökohtade, surnuaedade ja kaubanduskeskuste piikonnas. Nagu alati, on võimalik kõik kohad, kus liigute mulle nimetada enne järgmist teenistust ning need saavad puhastuse.
Täiskuuteenistuse jooksul vabanesid osalejad ka nendest psüühiliste manipulatsioonide kahjudest,  mis tekivad teiste inimeste poolt tehtud kirumiste, manamiste jms tõttu. 
Teenistuse lõpus oli võimalik eemaldada nõuka aegseid energiarünnakud, mis olid tekkinud selleaegsete riiklike "häälestuste" tõttu. Need süsteemihäälestused on üldiselt visad kaduma, olles aastakümnete jooksul salvestunud ja kinnistunud kõikidele tasanditele - peentasanditest kuni rakutuumadeni, ja nendele pole ka teatud põhjustel tähelepanu pööratud.
Kõik teenistuse jooksul teostunud vabastused ja joondumised päädusid hingeosade (eluenergia) naasmisega.  Osalejad võisid tunda kurbust ja raskust seetõttu, et mälestused valusatest olukorradest tõusid sügavusest esile. See on tervenemise protsessis tavaline ja viitab sellele, et taastumine on tõhus. Tuleb uus hingamine.
Tulemusena seniravimata südamehaavad tervenevad. Seniravimata sügavad südamehaavad  kätkevad endas paljusid kurnavaid aspekte. Nende haavade lõplik tervendamine on mitmetahuline järjepidev töö. Haavatud Tervendaja planeet Chiron toetab meid selles kuni järgmise aasta veebruari keskpaigani.
Sügise viimase, kuuvarjutusega Täiskuuteenistuse toime kestis esmaspäeva (7.12) esimeste tundideni. Võib öelda, et see oli ülitõhus teenistus :)

Selle teenistusega lõppes ka 2000 aasta pikkuse kosmilise etapi mõju meie planeedile. Talvisel pööripäeval algab täiesti uus aeg, kauaoodatud Veevalaja ajastu**. Järgmine teenistus, Vanakuuteenistus teostub juba nende joondumiste järgi, mis omased uuele ajastule.

Järgmine teenistus
Kuu liigub viimasesse veerandisse  öösel vastu teisipäeva, 08.12.2020 kl 02:36.
Sel ööl toimuv Vanakuuteenistus aitab osalejatel liikuda sujuvalt uude aega. Teenistuse toime sõltub, nagu alati osalejate valmisolekust, kavatsustest ja vajadustest. Valimsoleku tagab tutvumine uue ajastu olemusega. Uue ajastu olemusega tutvumisel kujunevad kavatsused, need plaanid ja mõtted, kuidas ennast uues õhustikus hästi tunda, kuidas see enda kõrgemaks hüveks kasutada. Vajadused dikteerib meie olemuslik algmuster.  Olemusliku algmustri tunnetamine ja järgimine tagab tervise, heaolu ja edu. Kõik teenistused Kuutemplis järgivad osalejate algmustri vajadusi. 

Esmaspäeval, 21.12.2020 kl 12.02 algab talv ja ühtlasi uus ajastu, Veevalaja ajastu.
Öösel vastu teisipäeva liigub Kuu II veerandisse kl.01.41. Toimub Pööripäevateenistus.

© 2020 Magissa

* astroloogiline info Astroloog Mariselt.
** põhjalik uue ajastu tutvustus siin: https://alkeemia.delfi.ee/mystika/esoteerika/astroloog-katrin-haiba-universumi-uued-tuuled-milliseid-voimalusi-toob-21-detsembril-algav-veevalaja-loomistsukkel-ja-2021-aasta?id=91756185
Eelmine
Sügise viimane Täiskuu
Järgmine
 Kuu loomine Pööripäeva eel

Kommentaarid

 • Magissa  •  8. detsember 2020
  Vanakuuteenistus algas kolm tundi enne seda, kui Kuu liikus IV veerandisse ja kestis kuus tundi.
  Teenistuse teemad:
  Sügava psüühilise vastuolu pinged
  Kesknärvisüsteemi vabastamine
  Spetsiifilise vastuolu pinged
  Teiste inimeste poolt teostatud manamiste, needuste jms blokeeringute eemaldamine peentasanditelt.

  Vanakuuteenistuse tulemusena tõusis eluvibratsioon. Täiskuuteenistuse pinged leevenesid.

  Lisainfo tulemas.

  © 2020 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: