Juuni Kuu loomine

P 05.06.2016 05:59
29. mai vanakuu energias teostunud teenistusega jätkus karma kaotamise teekond kõigile, kes selle ette võtnud või jätkavad Saturni puhastavas toimes augusti lõpuni.
Selle Vanakuuteenistusega © 29.05 algasid ettevalmistused suviseks pööripäevaks. Et selle suve alguse vägi leiaks särava koha meie elus.

Suvine pööripäev on täiskuu maagias. See pööripäevamaagia eostub Kuuloometeenistusel © 5.06.

Eelolev 5. juuni Kuutempli teenistus-seansi habras, kuid läbiv energia korrastab peentasandeid igale osalejale vajalikul moel. Peentasandite korrastamine virgutab kõiki organeid, sest see värskendab närvi-, endokriin-, hormonaal- ja immuunsüsteemi, ja ühtlasi jõustab liikumiselundkonda.

Käivitub tervenemine ja kaovad ebamugavad seisundid, olukorrad, tehingud ja suhted lahenevad, rahaenergia saab liikuma.

Tervendav ruum tekib Sinu ümber kohe peale panuse teostamist.

Kohtade ja lähedaste nimede kinnitamiseks vajuta siia peale panuse teostamist.


Eelmine
Kahanev kuu puhastab suvise pööripäeva 
Järgmine
Iidsed meditatiivsed praktikad ja loengud Kivi Talus

Kommentaarid

 • Güzäl  •  6. juuni 2016
  Tere!
  Saatsin alles täna venna eest osavõtu soovi ja tegin ülekande.
  Ilmir Aizatullin
  Kena päeva!
 • MAGISSALT  •  7. juuni 2016
  5.-6. juunil, ööpäeva jooksul peale kuu loomise hetke (pühapäeva varahommikul valmis suvise pööripäeva dünaamika. Selle suvealguse vägi leiab särava koha osalejate elus.

  Suvine pööripäev saab olema täiskuu maagias.

  5. juuni Kuutempli teenistus-seansi habras, kuid läbiv energia korrastas peentasandeid igale osalejale vajalikul moel. Peentasandite korrastamine virgutas kõiki organeid, värskendades närvi-, endokriin-, hormonaal- ja immuunsüsteemi, ja ühtlasi jõustas liikumiselundkonda.

  Käivitus tervenemine ja 2-3 nädala jooksul kaovad ebamugavad seisundid, olukorrad, tehingud ja suhted lahenevad, rahaenergia saab liikuma.

  Kuuloometeenistus©5.6 algas pühapäeval kl 14.14 ja lõppes esmaspäeva hommikul kl 11.11.
  Kuutempli tervendavat ruumi oli lõimunud toetas lemuuriasarnaste heaolutsivilisatsioonide sulnis vägi, muutes ka ebamugavaimad tervenemised talutavateks ja meeldivateks.

  Enne järgmist, Noorkuuteenistust©12.6 kl 11.10, on osalejatel vaja sooritada kõikehaarav rituaal, mis on lihtne. See rituaal seisneb teadvustamises, et veemolekulid ühendavad meid nii Maa tuumaga kui kosmose peenemate taevalike kihtidega.
  See ühendus on vaja luua meres, jões, järves, allikas, kastes ennast vette ja sel hetkil kindlalt kujustades või teadvustades oma ühendust kõikehõlmava väega.

  Kohtumiseni Noorkuuteenistusel©12.6!

Lisa kommentaar

Email again: