Juulikuu - pere- ja suguvõsasuhete korrastamise kuu

Selles kuus on mul kujunenud ka tavapärasest enam suguvõsa tervendamise ja harmoniseerimise seansse. Mis kinnitab astroloogide ennustusi, et juulikuu tähtede seis soodustab lisaks paljude taevalike, vabastavate ja murranguliste sündmuste käivitamisele pere- ja suguvõsa liinepidi liikuva ebamugava, koormava päranuse vabastamist.  
Suguvõsa tervendamise seansid teostuvad tervendamist vajavate esivanemate liinepidi D.Stelzl´i kosmiliste sümbolite ja G.Grabovoi numbrikombinatsioonide abil. Lisaks muidugi tervendatud sugvõsainfo info integreerimine biohologrammi minu poolt seansi lõpuks, ja vastav ettevalmistus enne suguvõsa korrastamist. Biohologramm on meie füüsilise keha mudeliks. Lõpptulemusena muudetakse ümber meie DNA geneetilised (suguvõsast pärit) mutatsioonid. Sundmõtted, käitumismustrid ja pärilike haiguste kolded saavad eemaldatud. Aastaid, aastakümneid ja aastasadu põlvest põlve "pärandusena" edastatavad piirangud ja takistused saavad lahenduse. 

Selle kuu täheseis ja kollektiivne ehk Planeedi nihe teadvuses toetab takistavast pärandist vabanemist.  Kes veel pole endale suguvõsa harmoniseerimist ja tervendamist teinud, see kuu on ideaalne aeg  läbivateks muutusteks. 
 
Suguvõsa tervendamist saab ka ise teha, kui lisaks testimise tehnikale on käepärast kosmilised sümbolid ja numbrikombinatsioonid.
11.augustil kl.11 meditatiivsel loengul käsitlen dr. Viigi Viili Harmooniaseminaride I-III teemat. Teen tema poolt esitatud matejalidest lühikokkuvõtte ja jagan oma kogemusi sümbolite, numbrikombinatsioonide kasutamisest, sh suguvõsade tervendamisel.
11. augusti meditatiivse loengu asukoht on algselt Jakobsoni 14, kuid sõltub osalejate arvust - kitsikuse vältimiseks palun ilmutada oma huvi teema vastu aegsasti.
Info seansside ja loengu kohta: stuudio.eeb@hot.ee või 5255658, Gabrielle (kuni 20.07 tel.00357 99 738 529)

Loe ka: www.starseedastrology.comEelmine
Teadlased: DNAd saab muuta sõnadega ja sagedusega
Järgmine
Vaimse ärkamise tunnusmärgid

Lisa kommentaar

Email again: