Kuu kasvab teise veerandisse 09. juulil

Toimub Noorkuuteenistus, mille läbimisel jõuavad osalejad lähemale täielikule vaimsele vabanemisele ja käivitub füüsilise keha tervenemine neist haigustest, mille allikaks mustad manipulatsioonid*.
 Ainult terve olemuslik energia tagab keha tervenemise.
Kuuteenistused (kaugseansid) taastavad energeetiliselt osalejate terviklikku olemust. Terve olemusenergia kannab heaolu ja uusi võimalusi. Teenistuse käigus eemalduvad blokeeringud ja takistused igal tasandil - alustades peentasanditest kuni rakutasanditeni. Osalejate valmisolek ja kavatsused, ka senine elustiil ja mõttemustrid, määravad teenistuste vabastava ja taastava toime. Mida järjekindlamalt on osaleja tegelenud oma algse terviklikkuse taastamisega (siin või muul moel), seda tõhusamad on need kosmiliste ja maiste vägede poolt kantud teenistused Kuutemplis (anno 2014).

Teenistuste tulemusena toimub

vaimne tasakaalustumine (teadvus avardub kuna peentasandid korrastuvad);

hingeline tervenemine (tervenevad sügavad südamehaavad ja naasevad hingeosad kui energiapaketid) ning

terveneb füüsiline keha (peentasandite korrastamine edastab tervendava info rakutuuma tasanditeni).

Seda viimast toetavad süvaravi seansid*, mille käigus toimub ravi eranditult kõikvõimalikele rakutuumadele. Selle ravile eelneb energeetiline ettevalmistamine, mille käigus eemaldatakse rakkude/organite tervenemist takistavad algpõhjused - energeetilised takistused (must maagia, nõukaaegsed manipulatsioonid jms) kahe tunni jooksul enne süvaraviseansi algust.

Eelmine teenistus

Juuli Kuuloometeenistus algas 2.juulil kl 22.22. ja kestis neli tundi.
Kuuloometeenistuse ajal toimus osalejate
1. süütunde ja sellest tekkinud massiivse psüühilise vastuolu leevendamine;
2. lülisamba kõikide tasandite vabastamine iidsetest piirangutest, mis ühtlasi on kurnanud seljaaju ja kesknärvisüsteemi;
3. immuunsüsteemi tugevdamine hormonaalsüsteemi virgutamise läbi;
4. hingehaavade tervendamine, hingeosade tagasitoomine ja eluenergia vabastamine musta maagia kombinatsioonidest sh satanistlikest rituaalidest ja eluenergia ülevõtmistest.

Kuuloometeenistuse vabastav toime kestab 2-3 päeva ning jõuab algpõhjusteni, st vaimse sünnikanali kahjude tervendamiseni. Avardub osalejate energiaväli sellisel viisil, et tekib parim kontakt oma kõrgemate tasandite, Kõrgemate Minadega, võimendub enese olemuse tunnetus, tekib parem uni ning süveneb oskus pendeldada ning ennast ise tervendada.


Järgmine teenistus


Järgmine, Noorkuuteenistus kasvava kuu energias toimub 9. juulil osalejatele sobival ajal.
9.juuli on sobiv aeg spetsiifilise psüühiliste vastuolude (inimene arvab, et probleemide lahendamiseks pole veel valmis, pole õige aeg, lükkab seda edasi) leevendmiseks; ajupoolkerade tasakaalustamiseks; seestunud energia eemaldamiseks peentasanditelt; musta maagia läbi energia täieliku ülevõtmise kahjude taastamiseks; vaimsete tasandite tasakaalustamiseks.
Neile, kes osalesid Kuuloometeenistusel, toimub lisaks hormonaalsüsteemi virgutamine, rakutuuma DNA puhastamine seestunud energiast, perifeerse närvisüsteemi jõustamine.

Juuli Noorkuuteenistuse tulemusena jõuavad osalejad lähemale täielikule vaimsele vabanemisele ja käivitub füüsilise keha tervenemine neist haigustest, mille allikaks mustad manipulatsioonid. 

* Mustad manipulatsioonid on antud juhul kõik needused, loitsud, manad, kaetised, aga ka nõuka süsteemi poolt tekitatud energeetilised kahjud, samuti ka musta maaga ordude, ususektide ja kirikute poolt peale pandud energeetiline kurnav võrgustik. Ühesõnaga - kõik, mis kahjustab osalejate olemusliku terve energia taastumist. 

Ainult terve olemuslik energia tagab keha tervenemise.


~~~
Magissaga on võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan endale ja oma lähedastele:
1. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)
2. variant: osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)
3. variant: osalemine ühes teenistuses sobival ajal (panus 12)
4. variant: erakohtumine panusega 150
5. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega 3-6 kuud, mis sisaldab kaks kaugseanssi nädalas: süvaravi ja kuuteenistus.
6. variant: süvatervendav raviseanss 30
7. variant: individuaalne kaugseanss 75
8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.

Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvad igal reedel kl 22.00-23.00.
Seansi ajal käivitub haige organi tervenemine ja virgutamine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.
Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine (organi- ja üldenergia korrastamine, vabastamine ka musta maagia ja nõuka aegsete programmide kurnatusest, eluenergia tõstmine) toimub enne raviseanssi alates kl 20.
Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi.
2 klaasi vett on vaja valmis panna hiljemalt kl 20 enne süvaravi seanssi.
Süvaraviseansi ajal on vaja olla rahulikult pikali.
Raviseansi eel on vaja teostada panus 30 Südamerahu kontole* või muul moel, nt Omniva kaudu.

Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine


Eelmine
Kuu loomine 2.juulil kl 22.16
Järgmine
Juuli täiskuu 17ndal kl  00:38

Kommentaarid

 • Magissa  •  10. juuli 2019
  Noorkuuteenistus kasvava kuu energias toimus 9. juulil, osalejatele sobival ajal, õhtul kl 21-23.
  Selle paari tunni jooksul toimus väga intensiivne seanss, mille jooksul

  1. leevenesid osalejate spetsiifilised psüühilised vastuolud*;

  2. tasakaalustusid ajupoolkerad;

  3. eemaldus seestunud energia peentasanditelt;

  4. taastusid need kahjud, mis olid tekkinud musta maagia manipulatsioonide tulemusena ning millega oli kaasnenud osalejate energia täielik ülevõtmine;

  5. toimus vaimsete peentasandite tervendamine ja taastamine.

  Neile, kes osalesid eelmisel, 2. juuli Kuuloometeenistusel, toimus lisaks ka hormonaalsüsteemi virgutamine, rakutuuma DNA puhastamine seestunud energiast, perifeerse närvisüsteemi jõustamine.

  Juuli Noorkuuteenistuse tulemusena jõuavad osalejad 2-3 nädala jooksul lähemale täielikule vaimsele vabanemisele ja käivitub füüsilise keha tervenemine neist haigustest, mille allikaks olid mustad manipulatsioonid**.

  Järgmine, Täiskuuteenistus, toimub 17.juuli esimestel tundidel.

  See võimas suvine täiskuu toob kaasa piiritu jõu, mida teenistuse ajal saab kasutada eriti tõhusalt sügavate vastuolude leevendamiseks/eemaldamiseks*** ja närvisüsteemi virgutamiseks; aga ka DNA puhastamiseks, südamekeskuse vabastamiseks ja ühenduse taastamiseks südame kõrgeimate tasanditeni; aga ka jätkuvalt vaimsete peentasandite tervendamiseks ja kõikide eelnimetatud teemade baasmustrite**** eemaldamiseks.

  * Spetsiifiline psüühiline vastuolu on meeleseisund, kes inimene arvab, et probleemide lahendamiseks pole veel valmis, pole õige aeg, lükkab seda edasi.

  ** Mustad manipulatsioonid on antud juhul kõik needused, loitsud, manad, kaetised, aga ka nõuka süsteemi poolt tekitatud energeetilised kahjud, samuti ka musta maaga ordude, ususektide ja kirikute poolt peale pandud energeetiline kurnav võrgustik. Ühesõnaga - kõik, mis kahjustab osalejate olemusliku terve energia taastumist.
  Ainult terve olemuslik energia tagab keha tervenemise.

  *** sügava vastuolu korral inimene arvab, et tema ees seisev probleem on lahendamatu (märkus: lahendamatud probleemid on illusioon).

  **** baasmustrid on tuttav termin neile, kes osalemas Pendliringides - need on eelmiste elude kahjud, mis salvestatud sünnimomenti ning mõjutavad sügavalt praegust elu.

Lisa kommentaar

Email again: