Suvealguse Täiskuu

20. juuni kl 14.02: mitte ainult Saturn retrogaadis, vaid ka Mars Skorpionis.
See seis kestab kuni augustini.  
Täiskuuteenistust©20.6 võimendab praegune tähtede seis - Saturn retrogaadis, Mars Skorpionis - sellisel moel, et Saturni retrograad ja Mars Skorpionis aitavad esile tuua sügavaid varjusid ja varjusolnud tasandeid selleks, et need lõplikult lahendada. Tulemusena kaovad seletamatud takistused ja kurnavad seisundid lõpuks jäädavalt. Nii on kuni augustini.

Täiskuuteenistuse©20.6 ajal laekub teiste maailmade ja elude (senikättesaamatu) info ja energia osalejate biohologrammi*. Mis seejärel lõimub kui eelmiste elude tervendav peen impulss biohologrammist rakutasandini vastavalt osalejate valmisolekule.

Teekonnal teisest eludest rakutasandini käivitab see peentasandi energia tervenemised, toetades ajakohaseid muutusi immuunsüsteemis (sh hormoon,- endokriin- ja närvisüsteemis). See peenenergia avaldub ka igapäevaelus suhtedraamade lahendustena, soodsate kinnis(vallas)vara tehingutena, laste eostamisena (lapsed ootavad vanemate tervenemist), toetavate elu- ja töökoha muutustena jne.

Täiskuuteenistus©20.6 loob osalejatele võimaluse läbida eelolev suvealguse  pööripäev tüüne viljakuse võtmes enam kui kunagi varem.

Vastavalt osalejate taotlustele toimub teenistus varahommikul või hilisõhtul vastavalt kas kasvavas või kahanevas energias.

Just Sina määrad suve(teenistuse) sisu, sügavuse ja dünaamika!


Kohtumiseni maagilise suvepööripäeva eel Täiskuuteenistusel 20.06 (kl 14:02)!

* Teadlaste järgi on biohologramm inimkehastuste "mudel", mis on kujunenud heeliumipõhiselt. Biohologramm hõlmab füüsilise kehastuse jaoks vajalikku olemuslikku infot.

Kõikide nende kehastuste tervendamine, kes on peen(vaim)energia kandvad kehastused, nende tervendamine toimub läbi biohologrammi. Biohologramm salvestab ja säilitab tervenemiseks vajaliku info ning sealt on seda võimalik alati kätte saada vastavalt vajadusele ja valmisolekule.

Nende kehastuste tervenemine, kellel pole biohologrammi, on siiani toimunud energiakanalite ümberühendamiste kaudu. Selliseid vaimtasanditeta (võõr)kehastusi on planeedil ca 20%. Nad on oma olemuselt energiavampiirid, kuid nad praegusel ajal ei säti oma elu teistmoodi alustele. Neid õpetab Ingvar Villido.Eelmine
Noorkuu toetab
Järgmine
Mida toob suve alguse Vanakuu?

Kommentaarid

 • Güzäl  •  19. juuni 2016
  Tere!

  Saatsin pööripäeva teenistusel osaluseks vennale Ilmir Aizatullin.

  Head pööripäeva!
 • MAGISSALT  •  21. juuni 2016
  Imelist suve!

  Suvi algas 21. juuni varahommikul kl 1.34.

  Pööripäeva Täiskuuteenistus algas 20. juuni hommikul kl8.

  Palju asju on vahepeal juhtunud, paika loksunud, vabastatud, käivitatud.

  Ja see jätkub...
 • MAGISSALT  •  22. juuni 2016
  Täiskuuteenisus kestab eeldatavalt vahelduva intensiivsusega veel mõned päevad. Juba praeguseks on kättesaadavaks muutunud palju seni salastatud infot, ja selletõttu vabanenud blokeeringuid. Uus peen ja läbiv energia on andnud ennast tunda nende päevade jooksul nii igapäeva olmehetkedes, suhtetasandil kui füüsilises kehas.

  Nii kestab see veel mõnedkümned tunnid. Esoteerilises keeles väljendatuna toimub neil aegadel portaalide läbimine, mille tulemuena avardub teadvus. Muutuvad väärtushinnangud ja eneseteadvustamine.

  Portaalide läbimise käivitas galaktiline joondumine. Tähtede mängud, kui soovite. Eriti intensiivne on see ajavahemikul homsest keskööeelsetest hetkedest kuni 25.juuni esimeste tundideni. Need on ohtlikud tunnid.

  Nii et olge hoolikad, kui Jaaniööl helendavaid mardikaid otsima lähete: põõsa taga on suur tõenäosus reha peale astuda või nuga saada ;)

  Nautige suve ilusamaid hetki, jaanitule kuumust, Võidupüha ja Jaanipäeva, kuid hoiduge enda kõrvetamisest :)
 • MAGISSALT  •  26. juuni 2016
  T​e​​rvitan kõiki, kes on ​panustanud kuutempli tervendava ruumi loomisele enda ümber kusiganes see on ning jagavad selles toimuva kohta individuaalset tagasisidet.

  ​Suvise pööripäeva täiskuuteenisus algas 20.juuni hommikul kl 8.

  ​Taastav ja tegevus toimus päevi ja öid, kulgedes ​läbi suvise pööripäeva hetke 21.juunil kl 1.34; läbi Võidupäeva (brexiti), jaanilaupäeva, Jaanipäeva ning päädus 25.juunil 44 min peale keskpäeva.
  Toimetamine kestis 124 tundi 44 minutit.

  Teenistuse kulg läbis mitmeid olulisi võimsaid momente ja protsesse. Meenutan, et ajavahemik jaanilaupäeva südaööst jaanipäeva südaööni (veidi enne esimest ja veidi peale teist) oli nn "ohtlik aeg", kus toimus väga intensiivne galaktiline joondumine, mis oma intensiivsusega tekitas suuremaid ja väiksemaid tasakaautuid hetki meie eludes.
  On juba kuulda, et tehti väikeseid ootamatuid avariisid (parklas ).
  Mida teie märkasite 26 tunni jooksul, mis hõlmas 23. ja 24. juuni südaöö?

  Suvise pööripäeva täiskuuteenistuse jooksul toimus ettevalmistus selleks, et läbida 24.juuni galaktiline nihe - portaal - sellisel viisil, et ka meie organism kohaneb kergelt toimuvate muudatustega.
  Kättesaadavaks tuli palju seni salastatud informatsiooni. Erinevalt sellest infost ja energiast, mis oli teistesse eludesse kinni jäänud, ja millega töötame iga teenistuse ajal, on veel ka infot, mis on olnud salastatud ning avaldatakse vaid neile ja nende hüveks, kes selleks valmis on. Nüüd see toimub Kuuteenistuste käigus.

  Praegused galaktilised joondumised toimuvad udupeenetel tasanditel, mis osadele planeedi kehastustele tajumatu, ja ka olematu. Nende energiasüsteem pole aktiivselt ühendatud selle peenenergiaga ning need pöördumatud muutused on neile ebamugavad, kuna valdav osa maailmast on muutumste tuules ning sätib ümber elu põhialuseid. Sellisel moel virgutavad praeguse aja galatilised joondumised ​meie, eriti aktiivselt kuuteenistustel osalejate ​kõrgemaid süsteeme - endokriinsüsteem​i​, hormonaalsüsteem​i​, närvisüsteem​i​ -, mis ​o​makorda tekitab enneolematuid seisundeid, avades uusi võimalusi tervenemiseks ja igapäeva heaoluks.

  Kuigi esoteerilises plaanis tundub olema põnev aeg,- ja ongi-, teadvus avardub ja meie vaimne aspekt ilmneb üha selgemalt, toob see kaasa vältimatu vajaduse oma füüsilist keha kuni rakutasandini ümber häälestada. Meie keha seisund sõltub olulisel määral vaimsest, meele seisundist. Seetõttu eelolevatel aegadel on oluline jälgida, millised senised kinnistunud mõtte- ja käitumismustrid on takistamas taastumist ja tervenemist.

  Kuigi teenistus toimis läbivalt meie olemuse ja olemise kõikide aspektide, olis seekord fookuses endokriinsüsteemi kaks nääret ja neerupealised. Thymus ehk harknääre ja kilpnääre.

  ​Neerupealiseid ​ahistab hirm ja selle peale kujunenud mõtlemine/käitumine igapäevase mugavustsooni loomiseks, "enesekaitseks". Vastavalt uute galaktiliste jõujoonte väljakutsetele ja võimalustele, vabastades teenistuse käigus hirmu alateadvuses ja virgutades neerupealiseid, mõjutame kõrgemaid süsteeme ja eelkõige tursete/vererõhu nähtusi.
  Harknäärme ja kilpnäärme virgutamine viitas eneusalduse teemadele ja nende lahendustele. Eneseusaldus saab alguse enesetunnetusest, ja aitab meil ennast kehtestada. See seisund mõjutab taga-kesmeridiaani. kes oskab seda meridiaani omasoodu virgutada, palun tehke seda. Seega, kilpnäärme ja harknäärme haiguslikud seisundid viutavad meeleseisundile, kus inimene jätkuvalt ei usalda ennast, sätib ennast orja seisundisse ja viskleb kurnavates emotsioonides.

  Meenutan, et sellised seisundid nagu hirm ja usaldus on kandvad tunded, nagu ka armastus ja viha. Vahe on vaid selle, et nende sisundite vibratsioon erinev. Madal vibratsioon (hirm, viha jms) tekitab füüsilise keha haigusi. See on vääramatu füüsikaseadus.

  Kokkuvõtteks: pöördeline pööripäevateenistus täiskuu valguses aitas läbida peentasandi portaalid, virgutades kogu olemuse aspekte. Avardus teadvus, tõusis olemuse sagedus/vibratsioon, on muutumas kurnavad meeleseisundid, füüsilise keha kõrgemad funktsioonid on virgumas, käivitub tervenemine ning heaolu igapäevaelus muutub lõpuks püsivaks seisundiks.

  Kui te seda lubate endale.

  Palun kasutage kõik suve võinalusi just selles osas, mis puutub päikese- ja värske õhu vanne kogu kehale, suplusi looduslikes veekogudes ning igapäevaselt blenderdatud värskeid taimi loodusest. Loodus kannab uusi galaktilisi jõujooni ning viib selle informatiooni otse rakusüdamesse.

  Põnevate elamusteni järgmisel, Vanakuuteenistusel esmaspäeva õhtul!

Lisa kommentaar

Email again: