Hingehaavasid tervendav Kuuloometeenistus

K 20.09.2017 08:30 - toimub suve viimane teenistus energeetika ümberhäälestamiseks uude ajastusse. Teenistus lõpeb hingeosade tagasitoomisega.

Eelmine, Vanakuuteenistus käivitus kolmapäeva (13.09) hommikul kl 7 ja kestis vahelduva intensiivsusega 61 tundi, lõppedes reede õhtul kl 20. Sel hetkel said kõik osalejad tunda kerget ärevust, mis hääbus sügavaks rahuks. 
Vastavalt osalejate taotlustele toimusid Vanakuuteenistuse ajal sellised asjad:
hingeosade tagasitoomine;
südamehaavade tervendamine;
sellega kaasnevalt
aktiveerus vaagnapiirkonna sakraaltšakra, mis virgutas keha rakkude elujõudu ja meeleseisundi loovust;
toimus enamuse osalejate dna puhastamine ja geneetilise koodi ümberkirjutamine tervesse mudelisse, mis käivitab tervenemise rakutasandil.
Selle tulemusena toimus teenistuse ajal aeg ajalt kõikide peentasandite tšakrate ümberhäälestamine ja tasandite joondamine. Sellega võis kaasneda tasakaaluhäired, kuid neil, kel olid kõrvades kahin, see kadus. Tekkis soov magada. Südamehaavade tervenemisega kaasneb nukruse puhang ja pisarad. Lihastes on ajutiselt kerge valulikkus.
Jälgigem märke loomariigist, kuna kontakti soodustab Päikese kulgemine Neitsi tähtkujus.

Eelolev Kuuloometeenistus (20.09) toob tagasi enamgi hingeosasid, mis kannavad ammu blokeerunud peenenergiaid ja informatsiooni elu(de)tarkusega.
Ees ootavad enneolematud lahendused ja võimalused.

Kuuloometeenistusel©20.09 osalemise käivitab panus Südamerahu kontole**** 12/in  või  42/in (4 teenistust) või  120/in (12 teenistust). Panusega 120  kaasneb tasuta individuaalseanss kestvusega 50 min peale 12 teenistuse  läbimist.

Nii teenistuste käigus kui individuaalseansi ajal toimub ka sünnimomendi korrigeerimine - sünnimomendi tähetedeseisu kurnavate mõjude leevendamine. See leevendab ja vabastab eluläbivast ebaõnnest, kurbusest, masendusest, kroonilistest haigustest, "needustest" jms.

Teenistused toimivad ka lähedastele salakingitusena, kui see neile tellida eraldi panusega.
Teenistused "puhastavad" ka elu-, töö-, puhke-, riigi-, jms kohti. Need on vaja nimetada peale panuse teostamist.
Kohtade ja lähedaste info lisada panuse selgitusse või siin (kliki).

Osalus aktiveerub kohe peale panuse teostamist (sõltumata laekumise ajast).
Ühe maksega võib teostada mitu panust.
Osalejate täisnimede esitamine pole oluline. Piisab teadlikkusest ja osalemisele suunatud mõttest, millele vastuseks tervendav ruum  tekib kohe peale panuse teostamist.

Tervendavad sündmused teenistuse ajal käivituvad seal, kus osaleja ise sel ajal on, ja siis, kui on sobiv aeg. Oluline on olla teadlik sellest, et tekib tervendav ruum, käivitub tervenemine ja tekivad uued võimalused igapäevaelus.
~
"Abielluge Kuuga ja laske tema rütmidel oma päevasid juhtida.
See nõuab teadlikkust kuu tsüklitest läbi sodiaagi ja läbi oma horoskoobi.
Abielludes Kuuga õpitakse elama harmoonias kosmilise korraga.
Sellel on sügav mõju rikkusele ja rahule meie päevades.
See on kõrgem alkeemia, kuid neile, kes on valmis, ütlen ma, vaadake üles ja abielluge Kuuga..."
Astroloog Salvator Russo

Lisalugemist:

* Chiron, tervendajate, arstide ja patsientide peajumalus, sisenes retrogaadi Kalade tähtkujusse 7.juulil! Chironi sellise liikumise lunastav toime võimaldab kuni 5.detsembrini intensiivselt tegeleda füüsiliste haiguste, valu, tasakaalutuse ja puuete vaimsete ja karmaliste põhjustega. Enesesabotaaž, mis avaldub dieedis, käitumises, mõtteprotsessis, tööharjumustes, emotsonaalsetes reaktsioonide, vaimsetes tajudes ja inimestevahelistes hinnangutes, saavad olema põhiteemad, kus on märgata nii otseseid, kaudseid kui müstilisi sekkumisi. Need vanad haavad, mis pole seni korralikult tervendatud, tuuakse taas esile. Nüüd on mõistlik seada taotluseks kõikide vanade haavade ja enesesabotaaži lõplik tervendamine. Sellisel viisil oma parima heaolu nimel tegutsedes suudame toetada neid, kes veel sügavas kriisis. Ametüst on see kristall, mis aitab harmoniseeruda selle transiidiga ja vältida enesesabotaaži."
Astrologer Salvador Russo
www.starseedastrology.com
Tõlge Magissa
~
Chiron on komeet, mis liigub ainulaadsel ja ebaregilaarsel orbiidil. Chiron sümboliseerib "haavatud tervendajat". See esindab meie sügavamaid haavu, ja meie pinutusi neid tervendada. Chiron on nime saanud Kreeka mütoloogia kentauri järgi, kes oli tervendaja ja õpetaja, kuid iroonilisel moel ei suutnud tervedada iseennast :)
Sümbol GlyphChiron sünnikaardil näitab neid kohti, kus me omame tervendavat jõudu tänu oma sügavatele spirituaalsetele haavadele. Nendes eluvaldkondades me võime üle reageerida. Chiron kui haavatud tervendaja seisab vastakuti selliste teemadega nagu madal enesehinnang ja puudulikkuse tunne, õppides neid ületama, neist üle olema. Kuna haav on väga sügav, ja me näeme palju vaeva sellest jagu saamisel, võimendub tervendav vägi.
Allikas https://cafeastrology.com/chiron.htlm


Eelmine
Suve lõpu Vanakuu
Järgmine
Noorkuuteenistus

Kommentaarid

 • Tea  •  17. september 2017
  Soovin osaleda kuuloometeenistusel 20.09.Aitäh.
 • Iia  •  20. september 2017
  20.09 17 kuuteenistuse makse sooritatud kell 8.25 20.0917
  Tänud!
 • MAGISSALT  •  20. september 2017
  Sügispööripäeva eelne Kuuloome teenistus käivitus varahommikul kl 5 ja kestab jätkuvalt. Toimuvad ettevalmistused osalaejate hingeosade tagasitoomiseks:

  alateadvuse maastiku korrastamine, eemaldades sealt SÜÜ;

  süümassiivi energia muutumine vabaks energiaks; mis

  käivitab tervenemise energiasüsteemis.

  Kui energiasüsteem on taastunud - peentasandite energiakeerised aktiveeritud ja tasandid joondatud, naasevad hingeosad. Hingeosad kannavad ammu kadunud informatsiooni, mis nüüd ja praegu aitavad kurnavate elu- ja tervisesituatsioonide lahenemisele jõudsalt kaasa.

  Olge valmis!

  Lisainfo tuleb peale teenistuse lõppu.
 • MAGISSALT  •  23. september 2017
  Kuuloometeenistus algas Kuu loomise hetkel ja lõppes neljapäeva hommikul kl 7.40. Teenistuse lõpp tõi osalejatele kaasa uue energia, mida kandsid naasvad hingeosad. Hingehaavad said tervendust, kuid lõplik tervenemine kestab veel kuid. Uue energiaga naasev informatsioon on vaja lõimida materiaalses maailmas nii rakutasanditeni kui igapäevaelu nüanssideni (suhted, töö, raha, keskkond jms). Sellega paralleelselt saavad teenistuste käigus tervendust iidsed südamehaavad, mis on mõjutanud, ja mõjutavad kopsude ja südame seisukorda.

  On oluline tarbida kõiki mikroelemente (toored munad) kui ka K2 vitamiini.

  Kui teil või pereliikmetel ilmnesid neljapäeval sellised sümptomid nagu peavalu, uimasus, segadus, iiveldus, tasakaaluhäired, kurnatus ja seletamatu ärevus, siis olge teadlikud sellest, et lisaks Chironi retrogaadile on mõjutamas ka kaks intensiivset joondumist universumis. Jupiter ja Uranus Rx ning Marss ja Neptun Rx opositisoonide mõju on praegusel ajal selgelt hoomatav, seetõttu on soovitav aeg maha võtta, maandada ennast, keskenduda, hoolitseda enda eest ja puhata kuni need joondumised ei mõjuta enam planeedi elanikkonda.
  See ei tähenda seda, et
  ​tervenemine on katkestatud, ​see tähendab lihtsalt, et me peame arvestama nende vääramatute ​planetaarsete ​jõudude ​tugevat toimet, ja pidada silmas seda, et me mõju​ on vasta​s​tiku​ne​. ​
  ​Mida oskuslikumalt sa valitsed ​oma seisundit, seda rahulikum on
  ​pere- ja keskkond.
  On soovitav süüa enam juurvilja, juurikaid ja kaunvilju selleks, et tasakaalustada keha Maa elementidega. Vaimse hierarhia kehastustel on soovitav kasutada teatud kristalle nagu lapis lazu
  ​rii​t​, g​ranaat, kunz​i​it, ja hemat​i​it​.
  Ja loomulikult on soovitav viibida
  ​i​rohkem looduses, hingata teadlikult ja juua rohkem vett.
  Kui​ ​ka Sinu lähedased​ tunne​vad​ ennast praegu imelikult, tähendab, et o​n seotud selle kahe taevase opositsiooniga. Marss/Neptun opositiooni mõju hakkab taanduma 27.09 ja Jupiter/Uraani opositioon 5.10. Aktsepteeri neid joondumisi ja kohanda/kohane nendega, või su elu läheb äkiliselt tasakaalust välja. Ja ole ettevaatlik suhtlemisel, sest tundlikkus on väga kõrge.

  Püsi rahus ja tea, et​
  paigalpüsimine on praegu sama hea kui​ väike​
  samm edasi​.

  See taevakehade joondumine ​loob katsumusi seetõttu, et tekkiv pinge testib meie nõrku kohti ja mõjutab eriti neid aspekte, mis on seotud VIHAga. Viha energia on allasurutud olekus väga enneolematu toimega sellise trigeri puhul, nagu praegune taevakehade joondumine. Kui te märkate ärevust ja segadust lähedaste-sõprade puhul, on hea ka neile tellida teenistuste toime. Seda võib teha ka salakingitusena, neile teadmata, sest vaimsete seaduste dünaamika lubab mul aidata kõiki inimesi, kes on soovinud endale lahendusi ja tervenemist. Abivajajate taotlused käivitavad neile Kuutempli teenistuste taastava, tervendava ja tasakaalustava toime.

  Kuuteenistused toimivad vastavalt osalejate taotlustele, vajadustele ja valmisolekule, kui teenistused on neile tellitud ettenähtud viisil.

  Praeguste planetaarsete joondumiste esiletoodud iidsete ja sügavate seni ravimata haavade tervendamiseks on olulised 28.septembri Noorkuuteenistus ja 5.oktoobri​ Täiskuuteenistus.

Lisa kommentaar

Email again: