Energiavampiirluse teemad Kuuloometeenistusel©

-
 Pööripäevaeelne habras Kuuloomeaeg Kaksikutes toetab ka suhete ümberhäälestamist.  
"Suhtlemine on meie eksistentsis oluline aspekt. See kuuloometsükkel toetab osavamate suhteoskuste kujundamist. Osaledes teadlikult selles suhteselgusele voogavas kuuvoos,  teadvustad hõlpsamalt pingellikaid. Selguses toimiv suhtetasand aitab suhted ümber hinnata ja korvata varasemad kahjud. /---/"
Kuu loomise hetk: T 16.06.2015 17:05
Distantsteenistus toimub 72 tunni jooksul neile sobival ajal , kes viibivad Kuutemplis. Toimib 24/7 seni, kuni enda olemusele parimad lahendused on käes.
Teenistusega võib ühineda kuni teenistuse lõpuni. Teenistuse on lõppenud, kui allpool kommentaarides on esitatud teenistuse ülevaade.
Pööripäevaeelne habras Kuuloomeaeg 16.06 Kaksikutes toetab ka suhete ümberhäälestamist, nendib esoteeriline astroloog Salvator Russo.
"Suhtlemine on meie eksistentsis oluline aspekt. See kuuloometsükkel toetab osavamate suhteoskuste kujundamist. Osaledes teadlikult selles suhteselgusele voogavas kuuvoos,  teadvustad hõlpsamalt pingellikaid. Selguses toimiv suhtetasand aitab suhted ümber hinnata ja korvata varasemad kahjud. Võta endal mõtisklemiseks aega. On sobiv aeg süveneda asjade olemusse. /.../ " 
 
See Kuutempli  teenistus toetab suhtetasandi kujundamist enda olemuse väljendamist toetavale pinnale. 


Kuuloometeenistusel osalemine algab tavapäraselt vastavalt valikule panusest 12/42/120 Südamekontole vm*. 
Teenistusel on vabastav toime kohtadele ja lähedastele salakingitusena.

Sellel postitusel on 1 vastus

Juuni Kuuloometeenistus lõppes 28 tundi peale kuu loomise hetke, jõudes oma hapra, kuid läbiva toimega sügavate vastuoludeni meie eludes.

Nagu kehtestatud, kedagi ei jäeta. Ka seekord ootasime hapras tervendavas templienergias neid, kellel oma vanade asjade sortimisega aega läks.

Teenistus lõppes uue info laadimisega biohologrammi ehk vaimsesse algmustrisse. Selle järgi toimus blokeeringute vabastamine. Eelolevates päevades on taas uusi võimalusi ja äratundmisi.

Sellele teenistusele oli iseloomulik, et teenistuse alguses laekunud info järgi korrastati mitu korda kõikide osalejate seda geneetilist osa, mis oli tulnud päranduseks ühelt reptiilkselt vanemalt. See pärand hoidis tagasi oma tegeliku olemuse tunnetamisest ja vabast väljendamisest. Kohati oli tunne, et jooksed ikka ja taas peaga vastu müüri, kuigi üritad teadlikult sellest mööda minna.

Energiavampiirluse algallikad, millega seekord tegelesime, olid pereliinipidi energeetikasse lõimunud ning väga keerulised eemaldada.

Kuid praegusel ajal, kus vaimse alkeemia võimalused on piiramatud, on kõik võimalik. On vaja asjakohased ja omased eesmärgid ja taotlused seada.

Registreerin neid muutusi juba pikemat aega oma elus.

Selle kuuloomise ajal tuli teadmine, et soovijatest on võimalik moodustada grupp ca 15 inimest, et viibida koos 10 päeva vulkaanilisel saarel Atlandi ookeanis. Selle saare ürgne vägi on kiirtee oma tegeliku olemuse tunnetamiseni.

See rännak sobib neile, kes üksi nii pikka teekonda ette ei söanda võtta, ja ka neile, kes valivad mugavama variandi ning lubavad reisiasjad seekord minul korraldada.
Turismireise sellele saarele ei korraldata - see on liiga eksklusiivne koht.

Olen taas ootamas teie tähelepanekuid

Magissa (MAGISSALT, 18. juuni 2015)

Lisa kommentaar

Email again: