Austraalia põlengud puhastavad

Tuli puhastab ja toob põhjalikke muutusi. Mitte ainut pealiskaudseid, vaid selliseid, mille juured ulatuvad sügavale. Tuli tekib seal, kus valitseb vihakolle, ja selle lahustamiseks sekkuvad kõrgemad väed. Et luua tasakaal. Praegusel ajal toimub selleks, et uus saaks tulla, lõpu tegemine kõigele vanale, ja maa puhastatakse sellest totaalsest väärkohtlemisest, mis on saanud osaks varastele asukatele ja põlismaalastele, eriti lastele.  
"See, mis toimub Austraalias, on südantlõhestav.

Rahvas ja loomad kogevad põrgutuld. Kuid see on vaid sündmuste emotsionaalne tasand. Vaimsel tasandil võib seda vaadata kui hingede valikut teekonnal, mis alguse saanud juba enne kehastumist. On olnud ka teisi looduskatastroofe, mille käigus toodud ohvrid teenivad kõrgemat hüve.

Tuli puhastab ja toob põhjalikke muutusi. Mitte ainut pealiskaudseid, vaid selliseid, mille juured ulatuvad sügavale. Tuli tekib seal, kus valitseb vihakolle, ja selle lahustamiseks sekkuvad kõrgemad väed. Et luua tasakaal. Praegusel ajal toimub selleks, et uus saaks tulla, lõpu tegemine kõigele vanale, ja maa puhastatakse sellest totaalsest väärkohtlemisest, mis on saanud osaks varastele asukatele ja põlismaalastele, eriti lastele.  

Sissetoodud veistekarjad hävitavad Austraalia seda habrast loodusstruktuuri, mis sobib kängurudele ja teistele kohalikele loomadele. Jänesed kahjustavad taimestikku. See maa vajab hoolitsust ja tervendamist.

Tuli on hirmutav ja võimas, kuid see on ettevalmistus taastumiseks.

On nii ette nähtud, et lähemas tulevikus osa Austraaliast muutub kuumemaks, ja samas kuskil tulvab vaikselt vesi. Enneolematult mõõtmatud alad on inimtühjad. Kuid see muutub kaheksa aasta pärast. Laiaulatuslik metsade taastamise programm toob lõpuks sellele kontinendile tasakaalu ja külluse.  

Peaingel Roquiel valvab masiivse ja võimsa Uluru portaali üle. Läbi selle sisenevad tähelaevad universumi erinevatest kohtadest. Austraallaste avatus tähe-olendite teadmistele muudab Austraalia imeliseks kohaks, kus elada.

Paljud inimesed palvetavad selle eest, et vihmad kustutaksid põlengud, ja see on suurepärane. See tähendab, et katastroof on puudutanud inimkonna südameid. Ja see on ka põhjus, miks kõrgemad väed otsustasid puhastamiseks kasutada maa elemente - tuld. See oli kavatsus tuua kogukonnad üksteisele appi.

Kuna tuli muundab vanu energiaid, et maad ette valmistada tulevikuks, palugem, et vihm kannaks puhastava võimsa valguse sügavasse maa sisse, et vabaneda vanast.

Mida enam valgust me kohtadele saadame, seda vähem on vaja muutusteks või puhastamiseks põlengute tuld, üleujutuste vett, tornaadosid või maaväinaid.  

Samuti, mida enam on inimesi, kes saadavad valgust ja rahu tulekahjude algpõhjustele, seda kiiremini põlengud vaibuvad ja uus elu tärkab." '


Austraalia puhastamine, energeetiline korrastamine ja taastamine toimub Kuuteenistuste ajal. Sul on võimalus selles osaleda. Mida rohkem on osalejaid, seda tõhusam on toime. Sellega ühined nendega, kes toetavad turvalise tuleviku loomist ning ühtlasi saad ise osa puhastamisest ja taastumisest.

Osalemiseks registreeru siin ja peale seda teosta panus 12 Südamerahu kontole seletusega "Austraalia annetus".

Kohtade puhastamine ja taastamine toimub Kuuteenistuste käigus alates 2014.aastast. 

Kuuteenistused toimuvad kuufaaside vahetumise ajal korra nädalas.' Australia Fires

It breaks my heart to see what is happening in Australia. The poor people and animals living through the nightmare fires. But that is on an emotional level. At a spiritual level it is a soul choice. As they did in the Queensland flooding the animals are suffering terribly and are sacrificing themselves in service to Australia.

Fire transmutes, not just on the surface but deep into the Earth. Fire occurs where there is deep anger and when this is dissolve it allows the divine feminine to enter and bring balance. At this time of endings so that the new can enter the land is being cleared and purified of all the abuse of Aborigines and of the early settlers, especially of the children.

The land in Australia has a very delicate sub-structure, suitable for kangaroos and other local animals but destroyed by imported cattle and the vegetation has been eaten by rabbits. It needs to be cared for and healed.

Fire is terrifying and powerful but it prepares for regeneration.

In the near future parts of Australia will become much hotter and parts will be flooded, though never again like the Queensland flooding. There will be huge areas that are uninhabitable – more than there are at present but this will all change after 2027. A huge programme of reforestation will eventually bring ecological balance and abundance to this continent.

 

Uluru is a massive and powerful portal looked after by Archangel Roquiel. It will become a welcome portal for space ships from other parts of the universe. The openness of the Australians to the wisdom of star beings will allow them to make Australia a wonderful place to live.

Many people are praying for rain to put out the fires and this is great. It means that the disaster has touched the hearts of humanity, which is one of the reasons the Intergalactic Council decided to use the elements for cleansing. They intended that communities would reach out and help each other.

However, as the fire is transmuting the old energies to prepare the land for the future please ask that for rain that carries great light to go deep into the earth to purify the old.

The more light we send to places the less transmutation or purification by fire, water, hurricane or earthquake will be needed.

Also the more people that send light and peace to the fire elementals, the more quickly the fires will subside and the sooner the glorious future will start to come into being.

dianacooper.com


Pilt:  https://www.boredpanda.com/tribute-art-to-australian-bushfires


Eelmine
P 23.02.2020 17:32 kuu loomine
Järgmine
Kuu kasvab II veerandisse 02. märtsil kl 21:57

Lisa kommentaar

Email again: