Augusti Täiskuu

Mõtet/kavatsust korrates kujuneb sõna; sõnu/palveid korrates kujuneb tegu; tegusid/praktikat korrates kujuneb (tervislik) harjumus, mis muudab iseloomu ja kujundab saatust.
12.08.2022 04:36  Täiskuu teenistus toimub varahommikul ning on osalejate energiamustrit läbiva toimega.
 • Eelmine teenistus
 • Kuni 5.augustini oli võimalik Kuu loomise hapra, kuid läbiva toime mõjusfääris tunnetada ja kujundada eelolevaid sündmusi, järgides oma olemuslikku plaani. Kuu liikus teise veerandisse kl 14.05. Teostus vabastav ja jõustav Kasvava kuu teenistus vastavalt osalejate valmisolekule, kavatsustele ja vajadustele ning kosmilistesse joondumistele. Teenistus kestis 3 tundi ja lõppes veidi peale 17.00.
 • Kosmilised võnked on sagenemas, eluvibratsioon Maal tõuseb. See toob kaasa muutused, mis nõuavad rohkem elujõudu. Elujõud võib olla kinni jooksud aegade jooksul tekkinud energiakahjude tõttu. Need kahjud on läbivad, takistades elujõu liikumist nii vaim- kui peentasanditel, olles salvestunud rakutuuma DNA ja geneetilise koodi tasandil. Peentasanditel on muutusi teha lihtne, kuid rakkudesse salvestunud ja seestunud energia eemaldamine on aeganõudev töö. Sellega kaasneb rakkude ja keha kandvate süsteemide ( närvi-, hormonaal-, endokriin-, vereringe, sidekudede süsteem) uuenemine. Tervenemisega kaasneb pigem väsimus kui reipus neil tundidel ja päevil, mil toimuvad ümberkorraldused ja uuenemine. Mida teadlikum neis muutustes olla, seda kiiremini tekib uus jõud. See hõlmab igapäevaseid vaimseid praktikaid, mitmekesist toitu, ja loomulikult piisavalt vett ning vajadusel toidulisandeid. Igapäevased valikud ja harjumused on vaja kohandada oma olemusenergia vajadustele ning eemaldada jõudumööda kõik, mis on sellele külge poogitud, võõras. Mõtet/kavatsust korrates kujuneb sõna; sõnu/palvet korrates kujuneb tegu; tegusid/praktikat korrates kujuneb (tervislik) harjumus, mis muudab iseloomu ja kujundab saatust. Nii on võimalik välja murda isegi kurnavatest isiksuse häiretest, mis elu(sid)kestvaid kannatusi toonud.
  5.augusti Kasvava kuu teenistuse käik, järgides kõiki ülalnimetatud aspekte, oli intensiivne. Alguses ja lõpus toimus osalejate olemusliku energiamustri läbiv joondamine ja tasakaalustamine. Põhitöö toimus energiakanalite (keha meridiaanide) tasandil. Tõsisem pinge avaldus 2. ja 3. meridiaanidepaaris. Neerude- ja kusepõie ning maksa ja sapipõiekanalites. Pinge põhjusteks olid energia ülevõtmised, sellega kaasnev energeetiline kahjustamine (MMK-d, satanistlikud, nõuka aegsed). Oli seiskunud energiat, mille juured ulatusid eelmisesse eludesse ja vaimsesse sünnikanalisse. 
 • Kuuteenistuse tulemusena said virgutust vastavad organid, endokriinsüsteem ja sidekudede pealmine tasand. Teenistuse toime kestab mõned päevad, tulemusena keha terveneb ja mingil hetkel tõuseb elujõud.
  Olgem teadlikud!

  Järgmine, augusti Täiskuu teenistus toimub 12.- nda varahommikul ning on taas läbiva toimega.

  Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust. Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena. Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

  ©2022 Magissa

Eelmine
Augusti Noorkuu
Järgmine
19.08.2022 07:36 Vanakuu

Kommentaarid

 • Magissa  •  13. august 2022
  Augusti Täiskuuteenistus toimus 12.- nda varahommikul ning oli osalejate energeetikat läbiva toimega. Teenistus kestis neli tundi ja lõppes kl 8 paiku.

  Mõned täiskuu ajad on jõulisema toimega. Seda on ka praegune Täiskuu, mõjutades kõiki energiatasandeid ja seetõttu ka energiatöö on läbivaks toimega.
  Täiskuuteenistuse toime virgutas liikumiselundkonda. Blokeeringutena avaldusid energia ülevõtmise (sh nõukaaegse) kestvate kahjude tõttu kujunenud seiskunud energia. Teenistuse ajal toimus läbiv vaimse sünnikanali kahjudest tervendamine.

  Järgmine teenistus, Vanakuuteenistus on 19.augusti hommikul. See on lõõgastava toimega, leevendades Täiskuu ajal tekkinud pingeid.

  Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust. Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena. Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole: 22 (üks teenistus), 55 (4 teenistust) või 140 (12 teenistust+tasuta kohtumine kestvusega 40 min nädala jooksul peale viimast teenistust). Süvaravi (reedeti kl 22-23) 35. 4+4 kombo 175. Erakohtumine kestvusega 2-3 tundi 150. Pendliring (3h) 50.

  ©2022 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: