30.mail kl 06:30 lõpeb Musta Kuu mõju

L 30.05.2020 06:30  liigub Kuu II veerandisse. Toimub Kasvava kuu teenistus. 
Eelmine teenistus

22. mai Kuu loomine toimus kl. 20.39.
Kuuloometeenistus kestis tund aega ja lõppes pool tundi enne Kuu loomist.
Teenistuse tunni jooksul toimusid järgmised korrastused:
korduv geneetilise koodi taastamine
korduv häbi leevendamine alateadvusest
satanistlike manipulatsioonide eemaldamine peentasanditelt
sügava psüühilise vastuolu takistuste leevendamine
rakkude puhastamine seestunud energiast.

Musta Kuu teenistuse toime oli tunda kuni pühapäeva varahommikuni. Osalejatel võis esile tulla seni lahendamata või sügaval peidus olnud seisundeid nii füüsilisel kui psüühilisel tasandil.
Oluline on keskenduda õigele hingamisele ja kasutada igapäevaselt hingamisharjutusi. See aitab leevendada kevadist stressi, ja valmistuda järgmiseks gripilaineks sügisel.
Maksimaalselt on vaja kasutada suveaega, et virgutada immuunsust päikese ja ravimtaimedega söögis.
Ühtlasi on see aeg korrastamaks teadlikult oma peentasandeid ja organeid sügisesteks väljakutseteks.


Alates juunist on meile antud uus seansside kombo:
4 teenistust+4 süvaravi panusega 150.Järgmine teenistus

Kasvava Kuu teenistus toimub 30.mai varahommikul.

Kasvava Kuu teenistuse ajal toimub peen- ja rakutasandite vabastamine ja taastamine vastavalt osalejate kavatsustele, valmisolekule ja vajadustele. Korrastatud energia aitab läbi tulla väljakutsetest ja kaotustest, mis elus ette tulevad.
Teenistus toimib tõhusalt (sala)kingitusena lähedastele.
Teenistuse toime korrastab ka kohtade energiat, kui osalejad nimetavad enne teenistuse algust.


Kuuteenistused käivitavad tervenemise rakutasandil. Kui on tegemist krooniliste pingete ja sügavate häireseisunditega, jätkub tervenemine süvaravi ajal.
Süvaravi seansid toimuvad reedeti kl 22-23, ettevalmistusega alates 20.00.


Alates juunist on meile antud uus seansside kombo:
4 teenistust+4 süvaravi panusega 150.


Olgem hoolsad ja terved!

© 2020 Magissa  

Eelmine
22. mail aasta maagiliseim Must Kuu 
Järgmine
Varjutusega Täiskuu 05.06 kl 22:12

Kommentaarid

 • Tiiu  •  26. mai 2020
  Tere, Magissa! Kas sul "staaźikatele" kuuteenistustel osalejatele ka mingeid häid pakkumisi/kombosid on? :)
 • Magissa  •  31. mai 2020
  Tere Tiiu :) See on hea küsimus. Staažikamad osalejad on lisaks kuuteenistustele ja süvaravile osalenud ka süvatervendavatel rännakutel (LaGomeral, Küprosel, Austraalias, Punasel merel) ja pööripäevalaagrites Kivi talus. Lisaks on nad järginud oma keha vajadusi ja puhastanud, toitnud keha vajalike taimsete preparaatidega, kasutavad oma organismile vajalikke toite ja on selgeks õppinud virgutavad hingamisharjutused. Tulemuseks on jätkuvalt kasvav elujõud ja edenemine igapäevaelus.
  Staažikamad osalejad on vanad hinged, kes teadlikud sellest rikkalikust pärandist, mis neile sellesse kehastusesse kaasa antud. Ja teadvustavad ka seda, et selle pärandi avaldumiseks ja kasutamiseks on vaja sihikindlalt tööd teha investeerides aega ja energiat.

  Kõneks võttes kaugseansside kombo (4teenistust+4süvaravi, 150) mainin, et sellesse kombosse kuulub vähemalt 28 tundi tervendust kuus, kaks korda nädalas. See tervendus hõlmab minu poolt nii peentasandite taastamist kui rakutasandite tervendamist koos algpõhjuste jäädava eemaldamisega. Mis teeb osaleja omapoolseks panuseks 5/tund.
  Nii on meile praegustel keerulistel antud ja taibukad inimesed teevad oma valikud :)
 • Magissa  •  31. mai 2020
  Kasvava Kuu teenistus 30.mai hommikul lõpetas musta kuu mõju.
  Musta kuu nädala jooksul oli liikumas palju madalat energiat, mis oli aktiveeritud mustade rituaalide, tseremooniate, manade, loitsude jms poolt. Mustad jõud, kes harjunud rahvast valitsema madalsageduslike elude jooksul, ei taha võimu käest anda. Nende tegevus oli suunatud kõikide "vanade hingede" suunas, kes praeguste ümberkorralduste ajal on ärkamas, märkamas elu(sid) kestvat orjust ja mõistmas, et nii enam ei saa. Nad on avastamas oma tegelikku olemust, võimeid, ja mõistmas, et tegelikult vajab planeet just nende väge (mitte šarlatanide manipulatsioone) selleks, et luua heaolu keskkond endale ja turvaline jätkusuutlik Kodu lastele.

  Kasvava Kuu teenistus algas 30.mail kl 6.30 ja kestis 3 tundi.
  Selle jooksul toimus osalejate peentasanditel järgmised korrastused:
  sapipõie meridiaani vabastamine
  lülisamba (mõjutusega seljaajule) vabastamine iidsetest kahjudest
  kaasinimeste halbadest mõtetest (sh šamanistlikud rituaalid) tekkinud kahjud
  entiteetide (madalsageduslike vaimolendite) eemaldamine
  satanistlike energiamanipulatsioonide eemaldamine.
  Nagu tavaliselt, kaasnes ülalnimetatud vabastamistega ulatuslik osalejate üldenergia joondamine ja tasakaalustamine.
  Teenistus käivitas tervenemise rakutasandil. Kui organite/süsteemide häired on kerged, on tulemuseks tervenemine. Sügavate põhjustega ja krooniliste häirete/haiguste puhul on lõplikuks tervenemiseks võimalik osaleda reedeõhtustel süvaraviseanssidel. Ettevalmistus süvaraviks algab kl 20 osalejate üldenergia korrastamisega ja vee laadimisega vastavalt igaühe vajadustele. Põhiravi toimub kl 22-23, mille jooksul on soovitav voodis olla, sest süvaravi on sügavalt lõõgastava toimega ning toob kaasa hea une. Ning enamasti laupäevahommikuse värskuse juhul, kui probleemid on leidnud lahenduse. On ka võimalik, et intensiivne tervenemine jätkub jõuliselt 2-3 päeva jooksul, ja ka võimalus, et sellega kaasneb uus sügav blokeering/haigus kehas. Paraku oma heaolu saavutamiseks on ainuke võimalus sügavad madalsageduslikud kahjud oma kehast välja juurida.

  Praegu on imelised ajad :) Kõik tärkab. Selleks on antud külluslikult ajastikulisi võimalusi. Need põhjused, mis on hoidnud meid surutises, on jõuliselt esile tõusmas, kättesaadavad ja on ka olemas vahendid nende eemaldamiseks. Oma tegeliku väe vabastamiseks ja nautimiseks igapäevaelus.

  Järgmine teenistus, Täiskuuteenistus toimub 05.juuni hilisõhtul. Sel reedesel päeval on taas liikumas hõrgud energiad - on kuuvarjutuse aeg.
  Juuni esimene teenistus toimub vastavalt osalejate vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele.
  Teenistus toimib tõhusalt ka (sala)kingitusena lähedastele.
  Teenistuse energeetiline toime korrastab ka kohti (kodud, töökohad, avalikud asutused, loodus, riigid), kui osalejad nimetavad need enne teenistuse algust.

  Alates juunist on kättesaadav energeetiline taastuskombo, mis sisaldab 4 teenistust+4 süvaravi ja käivitub osalejapoolse panusega 150/30 tundi. See energeetiline tervenduskombo on terviklik lahendus, mis mõjutab osalejat jätkuvalt kuu jooksul panuse teostamise hetkest.
  Meenutagem, et tervendus käivitub panuse teostamise hetkest, mitte seansi alguse hetkest. Hetkel, mis teostate panuse, sisenete Kuutemplisse. See, millise intensiivsusega tervendustasandile jõuate, sõltub panusest.
  Kuutempel on Ruum, kus toimuvad iseeneslikult läbivad taastamised.

  Külluslike kohtumisteni!

  © 2020 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: