29.09.2021 04:57 Vanakuuteenistus

Kuu liigub IV faasi kl 29.09.2021 kl 04:57. Vanakuuteenistuse ajal toimub sügavate blokeeringute vabastamine vastavalt osalejate vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele.
Eelmine teenistus
Sügispööripäeva Täiskuuteenistus algas öösel vastu 21.septembrit ja kestis kolm tundi.
Täiskuuteenistuse toime vabastas osalejad sügavate nõuka programmide piirangutest ja nendega kaasnevatest kahjudest. Vabanesid pingete algpõhjused, mis olid tekkinud eelmistes eludes, energia ülevõtmise käigus ja vaimse sünnikanali läbimisel. Osalejate energiatasandite puhastusid seestunud energiast läbivalt kuni rakutuumadeni. Energiatasandid koondusid ja tasakaalustusid. Elujõud on taastumas.

Järgmine, Vanakuuteenistus on 29.septembri varahommikul. Kuu liigub IV faasi kl 29.09.2021 kl 04:57. Vanakuuteenistuse ajal toimub sügavate blokeeringute vabastamine vastavalt osalejate vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele.

©2021 Magissa
Eelmine
Pendliringid septembris
Järgmine
Kuu loomine

Kommentaarid

 • Magissa  •  29. september 2021
  Vanakuuteenistus lõppes 29.septembri varahommikul siis, kui Kuu liikus IV faasi kl kl 04:57. Vanakuuteenistus kestis kuus tundi. Vanakuuteenistuse ajal toimus sügavate blokeeringute vabastamine vastavalt osalejate vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele. Selle järgi kujunes Vanakuuteenistusel 3 faasi. Esimene faas kestis kolm tundi, teine 1.5 tundi nagu ka viimane, kolmas faas.
  Kolmanda faasi ajal toimus osalejate energiavälja läbiv joondamine ja tasakaalustamine Armastuse saare, Küprose energiasse. Kuna teenistus eemaldas osalejatel blokeeringud seniravimata aladelt ja seisunditelt, võisid tekkida erinevad ebamugavad asitingud ja valud seetõttu, et teenistuse toime mõjutas seni vabastamata seiskunud e seestunud energiaid. Seda viimast teenistuse osa tunnetasid eriti teravalt need osalejad, kes on tulemas Küprosele süvatervendavale rännakule eelolevate nädalate jooksul. Vanakuuteenistuse teise faasi ajal vabanesid osalejad musta maagia abil teostatud energiablokeeringutest, seiskunud energiast, eelmiste elude kahjudest, nõuka programmidest ja vaimse sünnikanali kahjudest.
  Teenistuse esimese faasi ajal toimus eelmiste elude kahjude (baasmustrite), nõuka programmide ja vaimse sünnikanali kahjude kaardistamine ja esiletõstmine puhastamise/vabastamise/tervendamise eesmärgil.

  Järgmine, oktoobri esimene, Kuuloometeenistus toimub 06.10.2021 kl 14:05. Kuuloometeenistus vabastab piirangutest, mis ei luba vanadest kurnavatest mustritest väljuda. See annab võimaluse luua endale täiesti uued võimalused eelolevaks aastaks.

  ©2021 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: