28. Täiskuu kell 23.24

Sügisel eostame oma järgmise aasta edu dünaamika. Milline see saab olema? Lauge ja rahulik või sügavate langustega?
On teada, et Maal on olnud palju sajandeid nn Svarogi öö, see tähendab Pimeduse valitsemise all ja madalate sageduste tsoonis olemist. Kõrge vibratsiooniga Hingedel oli raske isegi siia sisse pääseda, sest see on nagu õli vette valamine - kui püüda neid kahte kokku segada, siis vesi surub ikkagi õli endast välja.
Seetõttu isegi, kui kõik kõrgsagedusliku viljastamise tingimused olid täidetud ja kõrgeima astme Hing tuli, reageeris Maatriks sellele koheselt, saates signaali: "Tähelepanu kõigile!". Ja koheselt peale seda ründasid lapsukest võimsad vastasjõud, kelle ülesanne on ära hoida sünnitust, korraldada varajane surm või kui jõust ei piisa maksimaalseks potentsiaali kustutamiseks ja varastamiseks, siis vähemalt lüüa pind jalge alt.
See võis avalduda probleemidena raseduse ajal, sünnitusel, lapsepõlves. Sageli sattus võimetega ja tundlikum inimene kõige karmimasse keskkonda, mis pidi tema vibratsiooni alandama nii palju kui võimalik. Süsteem uuris ja luges eksimatult haavatavusi ja valupunkte, kuhu lõi pidevalt ja halastamatult.
Ülesanne on selline inimene eneseusust ilma jätta, murda, hävitada tema sisemine tugi. Selleks võidi ta allutada füüsilisele ja psühholoogilisele survele, pidevale kriitikale ja negatiivile. Peamine eesmärk, et inimene lakkaks ennast armastamast, eralduks oma Hingest ja usuks teisi, võõraid - et ta pole mitte keegi ega kujuta enesest mitte kui midagi, et peab elama nii nagu kõik teised ja minema vooluga kaasa, tegema seda, mida talle öeldakse, olema vait ja lõpetama usu enese võimetesse ehk andma kellelegi oma JÕUD.

Kuid võimsad Hinged ei vali seda julma võimalust ilmaasjata. Nagu arvutimängudes, saab ka Elus keerukamatel tasanditel rohkem boonuseid. Ja enne sündi näidatakse neile, mis neid ees ootab ja Hinged nõustuvad, kavatsedes selle kõik ära taluda. Olles laskunud nendesse madalamatesse vibratsioonidesse, mõistavad nad sündides koheselt, et see polegi nii lihtne, kui sealt kõrgelt tundus. Ent kuhugi taganeda pole enam võimalik ja kõik ei läbi seda testi.
Ülesanne pole aga alla anda, mitte hakata sellel madalal sagedusel kõlama, vaid tõusta nendes tingimustes tippu, minna rõõmu ja õnne olekusse ning seejärel need lained enda ümber võimalikult laiaks ajada. Selle tee sümboliks on paljude õpetuste poolt armastatud lootoseõis, kes sümboolselt sünnib seal, kus on pimedus ja muda, ning kes pürib ikkagi ülespoole, ületades kõik takistused, nagu teda hammustavad kalad ja teised vee-elanikud. Lõpuks, pinnale tõustes ja teise keskkonda jõudes, õitseb ta kauni õiega, tema vars ja juured muutuvad võimsaks ja tugevaks.
Samamoodi läbib Inimene, käies vaimset Teed, tingimata ka negatiivsuse kogemuse ja see on vajalik selleks, et olla stabiilne kõrgetes mõõtmetes. Näiteks mida kõrgem ja võimsam on puu, seda sügavamad ja hargnenumad on tema juured. See on võimalus kõrgete vibratsioonide tõttu mitte hulluks minna ja hästi maandatud olla ning just see negatiivsuse kogemus võimaldab tal suurepäraselt tõusta ja suureks kasvada kõrgustesse, kaotamata kõikidele vastanduvatele süsteemidele, ning tulla hõlpsasti läbi tule, vee ja vasktorude.
Ja seepärast võib kurjus teha head ja kellel sellist kogemust pole, selle võib tuul kergesti lahti rebida ja võililleseemnena minema lennutada, mida võib sageli näha Inimeste puhul, kes on vaimsusse läinud või "väljavalituna" meditsiinilises mõttes hulluks läinud. Seega, kui tunned vahel, et oled kõigest väsinud, siis mõtle, et võib-olla veel veidi ja sinu lootoseõis jõuab kohe veepinnale, ning et alati on kõige pimedam aeg just enne koitu. Ära alistu teiste inimeste negatiivsetele hinnangutele sinu kohta, pea meeles, et alandamine on peamine viis Jõu ära võtmiseks.
Võta end kokku, anna sisemine käsk taastada kogu oma potentsiaal ja see Potentsiaal, millega sa siia tulid, -olemuslik algenergia -, ning pea meeles oma missiooni. Kõik pole lihtne ega juhuslik, isegi see, mida sa praegu loed… Tuleta meelde, kes sa tegelikult oled, ja tee seda, mille pärast tulid.

Praegu on portaalid valla.

14.oktoobril toimus esimene päikesevarjutus, mis tõi esile kõik küsimused, milles puudub tasakaal : finantsid, seksuaalsus ja elujõud. Halvad mälestused ja traumad mõjutamas märkamatult igapäevaelu. Kuid suhteliselt lühikese aja jooksul saavad lahenduse traumad, mis muidu võiks aastaid võtta. Kui oled valmis endaga töötama, valmis tõeliselt olulisteks muutusteks oma elus.
Edu tuleb siis, kui oled valmis, kavatsed ja vajad lahendusi sügavale surutud traumade mõju leevendamiseks.

Esoteerilistes ringkondades tunnetatakse 14.10.23 päikesevarjutust kui teadvuse nihet ja kui fööniksi tõusu. Selleks, et uuele elulainele tõusta, on vaja eelnevalt tuhaks põleda.

Teine päikesevarjutus on 8. aprillil 2024. Eelolev 6 kuud on pöördelised ajad, mille tulemused määrab nüüd tunnetatud algse olemusenergia vajadused ja sõnastatud kavatsused. Meenutame, et sügis on seemne mulda panemise aeg. Sügisel eostame oma järgmise aasta edu dünaamika. Milline see saab olema? Lauge ja rahulik või sügavate langustega?

Kasvava Kuu teenistus 22.oktoobril kujunes aegade kestavaimaks seansiks. See kestis 14 tundi ja lõppes päeval kella 15 paiku. Kuu liikus II faasi kell 6.29.

See Kuuteenistus oli läbivalt joondava ja tasakaalustava toimega, eemaldades pingeid kõige sügavamatelt eksistentsiaalsetelt tasanditelt.

Teenistuse ajal toimus lainetena seestunud energia, energia ülevõtmiste, nõuka egregori kahjude, eelmiste elude ja vaimse sünnikanali läbimise pingetest vabastamine. Leevenesid takistused, mille allikaks oli Musta Veenuse Ordu energeetilised manipulatsioonid (satanistlikud). Hajusid massiivse psüühilise vastuolu takistused enda olemusliku algenergia kehtestamisel. Kasvava Kuu teenistuse tulemusena toimub lõimumine uute, seni kättesaamatute energiavõngetega.

Vanadel hingedel kerkivad esile sünged kihid sügavatest minevikkudest, mis vajavad leevendamist ning sulandumist uutesse aegadesse.

Ehedad olemusliku algenergia vajaduse liinid ergastuvad Kuuteenistusel osalejatele ning igapäevaelus juhindudes annavad jõudu.


Järgmise, 28. oktoobri kesköise Täiskuuteenistusega jätkub vanade hingede tervenemise teekond läbi sügavate süngete kihtide vastavalt osalejate vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele.

Kuuteenistuste mõju on kestev, luues uusi võimalusi eelolevatel aastatel.

Kuuteenistuste-kaugseansside ajal toimub osalejate kõikide energeetiliste tasandite vabastamine ja taastamine selleks, et osalejad saavad terveneda ja elus edasi liikuda. Milliste tasandite ja millest vabastamine?

*Tasandid:

vaimsed peentasandid,

füüsilise keha tasandid: nii energeetilised kui rakutasandid (DNA, geneetiline kood),

ning ka füüsilisest kehast tihkemad tasandid,
alateadvus jne

**Piirangud ja blokeeringud:
seiskunud/seestunud energia,
energeetilised mõjutused ja manipulatsioonid ning nende kombinatsioonid,
eelmiste elude baasmustrite piirangud,
energia ülevõtmise kahjud,
spetsiifilised nõuka ajastu energeetilised kahjud,
psüühiliste vastuolude energeetilised piirangud,
tervendamata südamehaavad,
hingeosade/eluenergia eemaldumiste kahjud,
vaimse sünnikanali läbimise energeetilised kahjud,
jt nimetamata piirangud ja blokeeringud

Teenistuste-kaugseansside tulemusena tõuseb elujõud ning enesetunnetus muutub selgemaks. Käivitub isetervenemine. Tervenevad kõik tasandid: keha, hing ja vaim ning tugevneb nende ühendus. See on taassünni tähendusega.

Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust.
Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena.
Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.


Kuutempli teenistuste-kaugseansside ja individuaalsete seansside toime taastab osalejate olemuslikku energiat. Taastamine toimub vastavuses osalejate olemusenergia vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele ning universumlikele joondumistele.
Kuuteenistustes toimuvad iganädalaselt juba üle üheksa aasta - alates 2014 märtsist.

Ole hoitud!

magissameedia@gmail.com
©2023 MagissaEelmine
Sügisene Kuu teises faasis 22.10 kell 6.29
Järgmine
5.novembri Vanakuu

Lisa kommentaar

Email again: