25.jaanuari Vanakuu

Kuu liigub viimasesse veerandisse kl 15.41. Toimub Vanakuuteenistus.
Eelmine teenistus
2022 aasta esimene Täiskuuteenistus algas öösel vastu 18.01.2022 kl 01:48 ja kestis viis tundi. Teenistuse käigus eemaldusid nende tasandite piirangud, mida pole varem vabastatud, sh energia ülevõtmise käigus tekkinud pinged, eelmiste elude ja nõuka ajastu stiilis energeetilised kahjud ja vaimse sünnikanali läbimisel tekkinud blokeeringud. Nende energeetiliste blokeeringute vabastamine jätkub järgmiste teenistuste käigus.
Täiskuuteenistuse aktiivne toime kestis kolm päeva, kuid tervendav mõju avaldub lõplikult 2-3 kuu jooksul. Tõuseb elujõud ja tunnetus, kujunevad uued arusaamad ja sellega seoses muutused igapäevaelus. Avalduvad kroonilised blokeeringud füüsilisel tasandil selleks, et need seisundid tervendada.

Järgmine teenistus, Vanakuuteenistus toimub 25.jaanuaril vastavalt osalejate olemusenergia vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele.

Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kohti, kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust.  Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena. Kuuteenistustes osalemise tagab panus Südamerahu kontole vastavalt 12, 42 või 120. 1.aprillist muutuvad osalustasud.

©2022 Magissa


Eelmine
Täiskuu 18.01.2022 01:48
Järgmine
Tiigriaasta alguse Kuu loomine

Kommentaarid

 • Magissa  •  30. jaanuar 2022
  01.02.2022 Tiigriaasta alguse Kuu loomine on kl 07:46. See on aeg, mil toimub jätkuv häälestamine uude aastasse. Päikese ringid on muutunud pikemaks ja päikese energia koos teiste kosmiliste muutustega suunab pöördumatult muutustesse. Harjumine uute energiatega eeldab vanadest asjadest loobumist. See algab nende eemaldamisega energeetilisest mälust alates peentasanditelt kuni rakutasandini. Läbivalt. 1.veebruari Kuuloometeenistuse ajal toimub osalejate olemusenergia korrastamine vastavalt nende vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele.
  25.jaanuari Vanakuuteenistus toimus kolmes faasis. Esimene faas käivitus täiskuu energias 24. jaanuari hommikul. See oli vabastava toimega. Võisid meenuta möödunud elu(de) meeldivad hetked, mis ühtlasi tõstsid meeleolu ja olid tervendava toimega. Nendega kaasnesid ka ebameeldivad kogemused, mis olid jätnud rasked jäljed, kahjustused olemusenergiast. Vanakuuteenistuse ajal toimus nende kahjude energeetiline tervendamine. Teenistus kestis kuus tundi ja lõppes 25.jaanuari õhtul kl 22 paiku. Kuue tunni jooksul avaldusid ja eemaldusid teiste poolt teostatud energeetilised kahjustused (mmk-d ja satanistlikud), sh energia ülevõtmise liinid, seestunud energia, nõuka kahjud ning eelmiste elude baasmustrid kuni vaimse sünnikanali mõjudeni. Need olid kahjud, milleni varem pole tervendamine jõudnud. Seetõttu võis esile tulla meenutusi nendest halbadest kogemustest, mis on olnud alla surutud. Kuid eemaldamata neid allasurutud valusate kogemuste kahjusid pole võimalik terveneda.
  Vanakuuteenistuse toime (kolmas faas) kestis pühapäevani, tõstes esile allasurutud kogemuste kahjusid, ühtlasi leevendades neid. Reedeõhtune süvaravi aitas terveneda rakutasandil.

  Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kohti, kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust.  Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena. Kuuteenistustes osalemise tagab panus Südamerahu kontole vastavalt 12, 42 või 120. 1.aprillist muutuvad osalustasud.

  ©2022 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: