Kuu liigub II veerandisse 20.01.2021 23:01

Toimub uue identiteedi ja sellega sobiva imago kujunemine eeloleva kolme kuu jooksul.
Kasvava Kuu teenistus 20.01.2021 23:01 on vabastav, tasakaalustav ja jõustav ning selle käigus eemalduvad need blokeeringud, mis seda takistavad.

Eelmine teenistus
Kuuloometeenistus algas tund enne Kuu loomise hetke kolmapäeva hommikul ja kestis neli tundi, kuni kl 10-ni.
Selle loomise ettevalmistused algasid kosmoses 10-14 päeva varem ja olid selgelt tajutavad kas füüsilisel või vaimsel tasandil.
Kuuloometeenistus oli osalejatele selle pöördelise ajavärava kulminatsioon. Teenistuse ajal toimus olemusenergia kõige tihedamate tasandite korrastamine. Seetõttu võis teenistuse ajal tunda raskeid ja ebameeldivaid aistinguid kehas, ja ka masenduselaadseid hetki. See oli tingitud tihkete tasandite vabastamisest, tasakaalustamisest ja joondamisest peenemate tasanditega.
Kuigi Kuuloometeenistus teenistus tundus lihtne ja lõplik olevat, siis tegelikult oli see alles alguse märguanne. Tihedate tasandite joondumine on kui puu juurte avardumine, laienemine ja parem toitumine maapinnas, millega kaasneb kasvamine ka tüves ja võras. Seoses sellega tulid ka prioriteedid (märksõnadena), millele eeloleva kolme kuu jooksul tähelepanu pöörata, või on võimalik/vajalik tegeleda järgmistel teemadel:
1. Kapi puhastus
2. Tasakaalustatud toitumine
3. Must pesu
4. Liblikhingamine
5. Eneseteostus
6. Enese esitlemine/Make up


Need märksõnad võivad tähendada nii otseseid tegevusi kui ülekantud mõtet.
Kapi puhastus on tegelik kapi puhastuse vajadus (nt minul on vaja kapp vabastada kolm numbrit suuremast garderoobist), aga ka seda, et luukered tahavad tähelepanu.
Tasakaalustatud toitumine tähendab nii keha, hinge kui vaimutoidu tasakaalustamist ja joondamist.
Must pesu - on aeg sorteerida/ desinfitseerida pesud (nt mul on poes "korvi kukkunud" uued valgendavad pesuvahendid ja desinfitseerivad pesuloputusvahendid, mida varem pole kasutanud). Aga see tähendab ka seda, et vaja hoolikalt jälgida, et oma musta pesu avalikku pesu vältida ja aegsasti kinniste uste taga ära teha.
Liblikhingamine on tuntud hingamistehnika, mida laialdaselt kasutatakse ärevuse maandamiseks, endaga kontakti saavutamiseks ja vererõhu tasakaalustamiseks. Seda läheb eelolevate kuude jooksul vaja ja parem juba aegsasti see oma päevakavasse asetada.​ Võtab aega 6-7 min päevas.​
Eneseteostuse teema puhul on vaja tõsiselt suhtuda oma ​senistesse täitumata ​unistustesse ja plaanidesse​. See on midagi, mis väljendab su olemust läbi mingi tegevuse. Nüüd on õige aeg seda avalikult jagada või seda tõsiselt plaanida.
Viimane, enese esitlemise ja make up'i teema viitab sellele, et on vaja ka oma välimuses/esitluses asjakohaseid muutusi esile tuua. On see üldine imago, soengu muutus, uus garderoob või make up'i stiil ja vahendid. Igaühele vastavalt valmisolekule, vajadustele ja kavatsustele, mis järgib ​taastuva ​algmustri​ (olemusenergia, tuumolemuse) ​ selge kuju​ avaldumist füüsilises ilmas.
Mõtisklege nende teemade üle, tunnetage, jälgige märke, seadke kavatsusi ja jagage oma kogemusi. Vestelge neil teemadel ka lähedastega, kes teenistuses osalemas (sala)kingitusena.

Järgmine teenistus
Toimub pöördumatu uue (hästi unustatud vana, algse) identiteedi ja sellega sobiva imago kujunemine eeloleva 3 kuu jooksul.
Kasvava Kuu teenistus K 20.01.2021 23:01 on vabastav, tasakaalustav ja jõustav ning selle käigus eemalduvad need blokeeringud, mis seda takistavad.

© 2021 Magissa
Eelmine
2021 esimene Kuu loomine
Järgmine
Esimene Täiskuu 2021

Kommentaarid

 • Magissa  •  22. jaanuar 2021
  Kuigi 13.jaanuari Kuuloometeenistus tundus lihtne ja lõplik olevat, siis tegelikult oli see alles alguse märguanne. Tihedate tasandite joondumine oli kui puu juurte avardumine, laienemine ja parem toitumine maapinnas, millega kaasneb kasvamine ka tüves ja võras. Seoses sellega tulid ka prioriteedid (märksõnadena), millele eeloleva kolme kuu jooksul tähelepanu pöörata, või on võimalik/vajalik tegeleda järgmistel teemadel:
  1. Kapi puhastus
  2. Tasakaalustatud toitumine
  3. Must pesu
  4. Liblikhingamine
  5. Eneseteostus
  6. Enese esitlemine/Make up  Toimub pöördumatu uue (hästi unustatud vana, algse) identiteedi ja sellega sobiva imago kujunemine eeloleva kolme kuu jooksul.
  Kasvava Kuu teenistus K 20.01.2021 23:01 oli vabastav, tasakaalustav ja jõustav ning selle käigus eemaldusid need blokeeringud, mis seda takistasid:
  Viha;
  3. meridiaanide paar;
  Rakutuumade puhastamine;
  Massiivne psüühiline vastuolu;
  Energia täielik ülevõtmine;
  Teiste elude baasmustrid;
  Nõukaaegsed kahjud.
  Kasvava Kuu Teenistuse toime ulatus vaimse sünnikanali kahjude tervendamiseni ja vastavate teiste elude jooksul kujunenud baasmustrite korrigeerimiseni. Nendest tulenevalt olid selle elu jooksul avaldunud (praegukestva oma eheda identiteedi taastamise takistustena) nõuka süsteemi (tegijate) poolt tehtud energeetilise piirangud ja energia sellega seoses täieliku ülevõtmise tulemsena  tekitatud kahjud. Teenistuse jooksul nimetatud piirangud eemaldati ja kahjud taastati, seda vastavalt osalejate valmisolekule, vajadustele ja kavatsustele, nagu alati. Nende kahjude tõttu olid välja kujunenud ja avaldusid ka massiivne psüühiline vastuolu (st piirangud takistasid õigete valikute tegemist) ja seiskunud energia rakutuumades. Vastuolu pinge sai leevendust - valikud tulevad edaspidi tervislikumad- , ja rakutuumades (DNA-s) ka vastavad ümberkorraldused tehtud. Samuti sai Kasvava Kuu teenistuse ajal leevendust neerude ja kusepõie meridiaanide ummistus, mis oli tekkinud alateadliku viha massiivi peale. Viha massiiv alateadvuses sai ka vabastatud. Kasvava Kuu teenistuse ajal avaldusid põhiliselt ülalnimetatud prioriteetide kolmanda teema (s.o. must pesu) takistused ja piirangud uue identiteedi loomisel. Mõtisklege, kuidas te saate selle teemaga teadlikult tegeledes oma igapäevaelus enesetunnet muuta. 

  Järgmine teenistus

  Aasta esimene Täiskuu on 27.jaanuaril. Siis toimub ka Täiskuuteenistus, mis keskendub eeloleva kolme kuu prioriteetidest neljandale. 
  Täiskuuteenistus vabastab hingamise (kopsude), ärevuse, enese väärtustamise, vererõhu jms teemade lõikes. 

  © 2021 Magissa  

Lisa kommentaar

Email again: