10.juuni Vanakuu

10.06.2023 22:31 - suvise pööripäeva eelne kuu liigub viimasesse veerandisse.
4. juuni öösel säras taevas Amburi märgi täiskuu, mille kulminatsioon oli hommikul kell 6.42. Sel kellaajal Kuud taevas näha ei olnud, sest ta oli loojunud ning Päike juba suures kõrges. Täiskuu ajal on Päike ja Kuu opositsioonis – st ajal, mil Päike idahorisondil tõuseb, loojub Kuu läänehorisondil. Sodiaagis on need taevakehad aga vastasmärkides - sel hetkel siis Päike Kaksikutes ja Kuu Amburis.

Täiskuu heidab valgust inimloomuse varjupoolele. Seetõttu kerkisid nüüd esile asjad, mis on ebamugavad, mida me tunnistada ei taha**, ent mille lahendamine aitab meil tegelikult inimestena kasvada ja areneda.

Täiskuu lisas emotsionaalsust, sisemist pinget. Võis tunda sisemist ärevust, segadust, tunnete kõikumist. Lahendamata valusad teemad** võivad taas hingesoppidest pinnale kerkida. Ühest küljest on see raske, pingeline aeg, teisalt aga annab aeg erakordse võimaluse oma ellu värskendavaid muudatusi tuua.

Täiskuu aeg on lahti laskmise aeg – on sobiv moment läbivalt* vabaneda nende tunnete põhjustest**, mis on oma aja ära elanud. On õige hetk lasta minna vanal ja halval, lõpetada koormavad suhted, vabastada hirm ja valu.

Täiskuuga samal päeval oli Merkuur ühenduses Uraaniga, mistõttu võis meeleolu olla eriti ärev, tempo kiire ja paljusid vaevas sisemine rahutus. Samas andid see paindlikkuse ning võimekuse kiirelt reageerida, julgelt muudatusi teha. Tekkida võis erilisi ideevälgatusi.

Veenus on vastasseisus jõulise Pluutoga, mis toob fookuse suhete teemale. Kired võimenduvad, olgu siis tegemist iha või vihaga, ebakõlad tõusevad pinnale ja armukadedus võib leekima lüüa. Olukordades, kus suhtes on tasakaal paigast ära, kus üks osapool on domineerinud ja teine põhjendamatult järeleandmisi teinud, võib maha surutud pinge pauguga vallanduda.

Olukorda mahendab asjaolu, et Veenus on samal ajal trigoonis tundliku Neptuuniga, mis suurendab empaatiavõimet, suutlikkust teisi inimesi sügavuti mõista, asju nende vaatepunktist näha ning nende tundeid tajuda. Nii on lootust pingetele lahendusi leida. Harmooniliselt kulgevates suhetes aga võis täiskuuöö erilise romantika ja kirepuhangu kaasa tuua.

Sellisel ajal toimunud Täiskuuteenistus kestis kuus tundi ja lõppes pühapäeval kella 11-ks. Teenistuse toime vabastas täiskuu toimel esilekerkinud pingeid** vastavalt osalejate olemusenergia vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele. Toimus selle tasandite* läbiv joondamine ja tasakaalustamine. Täiskuu ja selleaegse teenistuse järelmõjud kestavad suvise pööripäevani, tuues igapäevaellu nii pingeid kui vabanemisi.

Järgmine, Vanakuuteenistus 10. juuni hilisõhtul toetab ajakohaseid ümberhäälestumisi.


Kuuteenistuste-kaugseansside ajal toimub osalejate kõikide energeetiliste tasandite vabastamine ja taastamine selleks, et osalejad saavad terveneda ja elus edasi liikuda.

Milliste tasandite ja millest vabastamine?

*Tasandid:
vaimsed peentasandid,
füüsilise keha tasandid: nii energeetilised kui rakutasandid (DNA, geneetiline kood),
ning ka füüsilisest kehast tihkemad tasandid,
alateadvus jne

**Piirangud ja blokeeringud:
seiskunud/seestunud energia,
energeetilised mõjutused ja manipulatsioonid ning nende kombinatsioonid,
eelmiste elude baasmustrite piirangud,
energia ülevõtmise kahjud,
spetsiifilised nõuka ajastu energeetilised kahjud,
psüühiliste vastuolude energeetilised piirangud,
tervendamata südamehaavad,
hingeosade/eluenergia eemaldumiste kahjud,
vaimse sünnikanali läbimise energeetilised kahjud,
jt nimetamata piirangud ja blokeeringud

jne

Teenistuste-kaugseansside tulemusena tõuseb elujõud ning enesetunnetus muutub selgemaks. Tervenevad kõik tasandid: keha, hing ja vaim ning tugevneb nende ühendus. See on taassünni tähendusega.

Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust.
Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena.

Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

Kuutempli teenistuste-kaugseansside ja individuaalsete seansside toime taastab osalejate olemuslikku energiat. Taastamine toimub vastavuses osalejate olemusenergia vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele ning universumlikele joondumistele.
Kuuteenistustes toimuvad iganädalaselt juba üheksa aastat - alates 2014 märtsist.

17.-19.juunil toimub Pööripäevalaager, kus osalejad omandavad ning jagavad pendli- ja reiki teadmisi ning praktikaid. Rohkem infot siit https://magissa.ee/magissa.

Pendliringi teemaks on "Egregorid, entiteedid jt olemid - kurnavad või toetavad?".


Ole hoitud!
magissameedia@gmail.com
©2023 Magissa

Eelmine
04. juuni Täiskuu
Järgmine
Kuu loomine 18.juunil

Lisa kommentaar

Email again: