Vanakuuteenistus kurnavate seisundite eemaldamiseks N 12.02.2015 kl 05:50

Kurnavate situatsioonide, seisundite, suhete ja olukordade algpõhjuste leidmiseks ja eemaldamiseks toimub  N 12.02.2015 kl 05:50 Vanakuuteenistus. 
Vanakuuteenistus teostub peentajudega tunnetatavas keskkonnas, kus toimub galaktilise dünaamika järgi olemusenergia taastamine igale osalejale ainuomase olemusmustri (biohologrammi) järgi. Viimase info laekub teenistuse alguses ja käivitab individuaalsed vabastavad ja taastavad muudatused.
Teenistus teostub 24 tunni jooksul kuufaasi vahetumise ajal 12.veebruaril ja selle aja ning mahu määrab osalejate valmisolek ning taotlused.

Olgem teadlikud!
Osalemise soov on vaja kinnitada panusega 20€ Südamerahu kontole*. Igale osalejale. Ühe maksega võib panustada mitme osaleja osalemissoov.

Igakuistel Vanakuuteenistustel on  samavõrra inimeste vabastamisele fookuses olnud kohtade puhastamine surnute hingedest, entiteetidest, elementaalidest jt  kohatutest energiakogumitest. 
Kohtade puhastamine on tasuta. Nende asukohad nimetada makse selgituses või eraldi meiliga aadressil magissa.g@hot.ee.

Südamerahu konto ja lisainfo leiad siit:  http://telose.ee/tervendavad-teenistused-kuu-faaside-vahetumisel-blogi/kaugseansside-graafik

Seanss toimib ka hea tahte soovina (sala)kingitusena lähedastele inimestele.

Teenistuses

Magissa
Kuutempli Preestrinna 


Eelmine
Kuuloometeenistus energiavampiiridest vabastamiseks
Järgmine
Fred Gallo energiaravistiil Viljandis

Kommentaarid

 • E.M  •  7. veebruar 2015
  Kingitus pojale M.F. Tänan.!
 • B.P.  •  11. veebruar 2015
  Osalen ise ja teen kingituse sõbrale: K.S.
 • Elve  •  11. veebruar 2015
  Osalen 12.02 vanakuuteenistusel,kingitus pojale.Aitäh.
 • Kaja  •  11. veebruar 2015
  Osalen seansil.Tänud.
 • MAGISSALT  •  13. veebruar 2015
  Kaduneljapäeva Vanakuuteenistus alustas puhastust eile, 12.02, enne lõunat kl 11 paiku. Puhastamine jätkus vahelduva eduga kuni siiani ja jätkub. Kõigepealt vabastati kohad ebasobivatest ja härivatest kogumitest, hiljem õhtul toimus töö osalejatega.

  Eeldatavasti lõpeb selle pika ja põhjaliku teenistuse toime täna (13,reede) õhtul.

  Jälgige, mis toimub ja andke tagasisidet siin või magissa.g@hot.ee.

  Omapoolset tagasisidet andvate osalejate meiliaadressidest koostan listi, kuhu saadan edaspidi kõikide teenistuste tagasiside.

  Kaugteenistustele lisaks on soovitav osaleda loengutel, kus toimub (Drunvalo Melchizedeki Südameteekonnal tehnikal põhinev) praktika*, mida distantsilt toimetada ei saa; või tulla individuaalseansile.

  * Meditatiivsete praktikate ajadon siin:

  http://telose.ee/seansid-soolakambri-tagatoas-magissa-gabrielle
 • MAGISSALT  •  13. veebruar 2015
  Lõppinfo:

  Veebruari Vanakuuteenistuse finaal teostus 13.02 õhtul 20.00-21.00.

  Selle aja jooksul laekus osalejate algne info kolme lainena ning toimus kõikide kehade joondumine ning nend eühenduste taastamine koos kõikide energiakeeriste aktiveerimisega.

  Oluline on teada, et aktiveerus ka sakraaltšakra (millega vähesed otse töötavad), ning see mõjutab hüpofüüsi ja kogu endokriinsüsteemi. Jälgige tähelepanelikult söögi-ja joogieelistusi.

  Samuti on vaja jälgida, kuhu te minna tahate ja milliseid kohti vältima hakkate, sest Vari - kollektiivse alateadvuse osa meie alateadvuses - puhastati teenistuse lõpus raskete kogumite sagedusest. See sagedus on juhtinud elukestvalt mahajäetud kohtadesse, surnuaedadesse, ja sealt on külge haakunud kurnavad energiakogumid. Edaspidi on lihtsam vältida selliseid kohti, ja kui on vaja kuskile minna, ei tule sealt midagi kurnavat kaasa.

  Nautige vabadust!

  Kohtumisteni!

Lisa kommentaar

Email again: