Edukate suve- ja suhteplaanide eostamine: energiavapiirluse põhjuste eemaldamisega 18.04 Kuuloometeenistusel©

Kuuloome ajal on inimesed planeedil mässitud haprasse ja vastuvõtlikku õhustikku. See on sobiv aeg keskenduda eelseisva suve võimalustele ning panna soovid idanema. Selge tunnetuse olevast ja tulevast saab Kuuloometeenistuse© käigus. Teenistus keskendub energiavampiirluse jms kurnavate suhete eemaldamisele.
Kuuloometeenistus© teostub 18.04 osalejatele sobival ajal. Kevadsuviste- ja suhteplaanidele keskendumise sobivaim aeg on 12 tundi enne ja peale kuuloomise hetke laupäeval kl 21.57. Salvestage need. 
Kuu kulgeb praegu kuni septembri kuuloomiseni Vähi tähtkujus, mis toetab just nende takistuste eemaldamist, mis pärsivad empaatia, hoolivuse ja armastuse kandvat avaldumist meis ja igas hetkes. Need tunnete lubamine ellu toob hetkedesse kõiketervendava rõõmu ja kirgastumise.  
 
Kuuloometeenistust© mõjutab jätkuvalt ka Punase täiskuu ajal toimunud galaktiline joondumine, mis avas põhjatu võimaluste varamu meie olemusenergias. Nende võimaluste info muutub kättesaadavaks teenistuste käigus. Avaneb võimalus uued asjad samm sammult igapäevaelus uute algustega ära märkida. Me ju oleme kogu aeg teadnud, et saabub aeg, kus saame ennast vabalt välja sirutada ja ka õiglaselt hinnatud. Nüüd on see käes.  

Kuuloometeenistusest© osalemise kinnitab panus 10€ Südamekontole*.  
Panuse teostamisel tekitate endale tervendava ruumi Kuutemplis. Kuutempel on turvaline, taastav ja tervendav energiaruum, mis on loodud teenistuste teostamiseks distantsilt. See taastav ruum püsib 24/7 päevast päeva vastavalt osalejate vajadustele.  Sisenedes Kuutemplisse - kinnitades osaluse - käivitub kohe protsess iga osaleja ainulaadse algse olemuse info üleslaadimiseks, millele järgnevad vabastavad ja taastavad sammud teie energeetikas. Vabanev ja taastuv energia avaldub igapäevaelu kõikides hetkedes, käivitades tervenemisi ja tuues lahendusi, uusi imelisi võimalusi.  Jälgige, mis toimub kehas, unedes, tajudes ja ümbritsevas keskkonnas; kuidas käituvad teie lähedased,sõbrad, töö- jm kaaslased; kuidas on tekkimas võimalused loovalt kurnavate seisundite õiglaseks lahendamiseks, turvaliseks lõpetamiseks. 
Energiavampiirluse sügavate põhjuste eemaldamine võib kaasa tuua nii ootamatuid vabanemisi kui sügavate, krooniliste blokeeringute esilekerkimist selleks, et neist lõplikult vabaneda.  


 * Sinu Südamerahu konto  

   

  

SWIFT kood (BIC): EEUHEE2X

Selgitus: Südamerahu 18.4 


Teenistus algab osaleja jaoks panuse teostamisega sõltumata pangast ja laekumisest.

Ühe maksega võib teostada mitme osaleja panused. Osaluse võib kinnitada ka salakingitusena lähedastele. Teenistuse käigus puhastatakse elu-, töö- jm kohad, kui need on nimetatud. Ka vaid kohtade nimetamisel käivitub teenistuse toime panusega. 

Email again:
Kuul on neli faasi, nii ka Kuuloometeenistus on üks neljast teenistusest teenistuste tsüklis.  
Tervikliku tsükli moodustavad neli teenistust:
kuuloometeenistus: põhiteema energiavampiirid, osaleja panus 10
noorkuuteenistus: põhiteema eelmised elud, osaleja panus 7
täiskuuteenistus: põhiteema geneetiline kood, osaleja panus 9
vanakuuteenistus: põhiteema energeetilised pusad ehk poltergeistid, surnud hinged jms., panus 20

Terves tsüklis osalemise - neljas nimetatud teenistuses - tagab panus 42€. 

Kui soovite muuta põhjalikult oma tervise- ja elukeskkonda, on soovitav panustada 120€ kolme kuu ehk tsükli teenistustesse. Sellisel viisil 12 teenistusel osalemisega kaasneb tasuta individuaalkonsultatsioon, mille käigus saab lõplikult  viimistletud teile ainuomased võimalused tervendavateks muutusteks.

Olgem hoolivad!

Teenistuses

Magissa
Kõrgajastu Preestrinna
Sinu vaimu Tervendaja

Eelmine
Kevadpööripäeva Kuuloometeenistus
Järgmine
Beltane Täiskuuteenistus©

Kommentaarid

 • Alli  •  15. aprill 2015
  Soovin osaleda teie teenistuses, kuna loodan ka tervendavat mõju. Kahjuks on seljast kiirgav valu paremasse puusa ja vasaku abaluu kohal närvivalu mind häirinud kaua. Kas on mõjutanud seda kilpnäärme alatalitus ( on sellel karma seos?) või on siiski vaid vanusega seonduv. Loodan , et kunagi pääsen valust ja saan vanadust ka nautida.
  Parimat teile soovides,
  Alli
  Mustamäelt
  allike44@hot.ee
  tel: 51991636
 • MAGISSA  •  15. aprill 2015
  Alli, valude allikaks on tundeelu häired, mis kurnavad eelkõige kilpnääret. Vaimne taastumine (teenistuste ajal) käivitab tervenemise kehas, tasakaalustades hormonaalset süsteemi ja tervendades dna-d. Hormonaalsüsteem ja dna on kahjustatud enne sünnimomenti.
 • meeli  •  16. aprill 2015
  Soovin osaleda terves tsüklis.Minul on reumadoid atriit,käed valutavad teatud liigutusi tehes.
 • MAGISSALT  •  19. aprill 2015
  12 tundi peale kuuloomehetke sai kättesaadavaks mahukas infopakett igale osalejale. See sisaldab infot, st võimalusi, mis pole siiani kunagi olnud kättesaadavad selles elus. See infopakett tuli vastuseks osalejate soovidele ja taotlustele.

  Kuna kuuteenistuste tulemused sõltuvad osalejate võimest uut vaimsete peentasandite infot tajuda, märgata muutusi enda ümber, siis teenistus jätkub.

  Jälgige, mis on/oli teistmoodi pühapäeval ja mida toob öö vastu esmaspäeva. Kuidas tervitab on uue nädala hommik.

  Olgem hoolivad!
 • MAGISSALT  •  20. aprill 2015
  Aprilli kuuloomehetk oli 18.4 kl 21.57.

  Kuuloometeenistuse ettevalmistused algasid osalejatele juba osalussoovi kinnitamisega ja soovide sõnastamisega kuuloomehetkedel.

  Vastuseks sellele tuli 12 tundi peale kuuloomehetke mahukas kogus seni kättesaamatut infot, mis aitab läbida vabanemist kurnavatest suhetest.

  Teenistuse aktiivne osa jätkus 24 tundi peale kuuloomehetke pühapäeva õhtul, jätkus öö läbi ja lõppes varahommikul kurnavate suhete energeetiliste sidemete katkestamisega.

  Öösel toimus vaimse peenenergia tasandite aktiveerimine ja nendevaheliste ühenduste taastamine. Habras, kuid läbiv ja kandev vaimenergia toidab immuunsüsteemi ning käivitab nii mentaalse, emotsionaalse kui füüsilise tervenemise.

  Kuuloometeenistuse tulemusena loodud uus seisund kannab välja vanade suhete lõpetamise ning vääriliste suhete loomise eelolevatel kuudel.

  Püsige väärilistes kõrgustes, tehes teadlikud valikud loobumaks vanast kurnavast ja lubamaks uued võimalused julgelt oma ellu.

  Olen tänulik teiepoolse tagasiside eest.
  Kuidas tundub, mis toimus nädalavahetusel ja kuidas see mõjutab edaspidi?

  Teenistuses

  Magissa

  Kontakt: magissa.g@hot.ee
 • Maimu  •  6. mai 2015
  Osalesin aprilli vanakuuteenistusel - peale seda erilist tunnet küll pole, kuidas see peaks avalduma? Kui kaua tuleb selle mõju oodata? Kas maikuu kuuloometeenistus on 18.mail? Tahaks vabaneda energiavampiiridest.

Lisa kommentaar

Email again: