T 03.11.2015 14:24 - Kuutempli teenistus saladuslikult ja saatuslikult vabastavas võtmes 

Novembri esimese, Vanakuuteenistusega© algab Saatus&Saladus* teekond:
saatuslik sügavate saladuste ilmnemise teekond
neile, kes on selleks valmis**
Novembri esimese teenistusega, Vanakuuteenistusega© 3.novembril jätkub vanade, tervendamata haavade kurnavate mõjude lahendamine.
Mis annab Kuutempli distantsteenistustele nn kaugravi efekti?
Kogenud esoteeriline astroloog Salvator Russo räägib, et meie elu ei määra sünnimomendi tähekaart. See tähendab, et asjaolu, kas oleme Rotid, Veevalajad, Kalad, Lambad vm loomad ja olendid, ei sea meile piiranguid ega anna ka eeliseid. Vabanegem nendest stereotüüpsetest piirangutest, kui need seni on määranud meie valikuid ja otsuseid!

Aeg, mil tähekujud, nt Skorpion, kulgeb Päikese kursil, kogeme muutusi oma peenkehades. Kuid peenkehades ongi meie sünnikaardi ja kõikide tähtede asukoht. Neile, kelle sünnikaardi aspektid ei toeta õnnelikku rahumeelset elu, tuues kaasa masendavaid hetki nii needuste kui kaetamise näol, on hea teada, et sa ei ole pöördumatult kadunud. Saladus on, et planeetide kurss Päikeses muudab sünnihetke retrogaadide kui kurnavate algseisude toimet.

Meie maailma on täis saladusi! See on taevalike kõrgemate mängude müstiliselt imeline ja saatuslik plaan meile kõigile.

Nelja järgneva nädala jooksul vaadelgem asju sellest aspektist: planeetide ja tähtede galaktilised joondumised toetavad imede ilmnemist igapäevaeludes neile, kes seda väärivad, ja soovivad. On oluline teada, et sünnikaart on vaid esimene samm selles kehastuses. See on oluline meeles pidada, et imelisi tervenemisi, suhteid ja sündmusi tuua oma ellu.

Kuutempli teenistused aitavad mõista tähtede saladusi ja kasutada seda oma saatuse määramiseks rõõmu ja rahu võtmes. /---/

Vabastavate kohtumisteni eelolevatel teenistustel!


* Saatus&Saladus* teekond tähendab, et teenistuste tagasiside - st kõik, mis toimub teenistuste ajal virtuaalses Kuutemplis, ja ka enne või peale teenistust oslejate elus ja keskkonnas alates  3.novembrist ja sealt edasi poole aasta jooksul  - avaldatakse järjejutuna ajakirjas Saatus&Saladus.

Selle poole aasta jooksul - võimsa talvise pööripäeva ja puhastava kevadise pööripäeva õhustikus - vabaneb teadvus lõplikult "karma" piirangutest. Vabanev karmaenergia käivitab tervenemise, toob lahenduse suhetesse/olukordadess ja võimaldab ellu tuua asju, milleni siiani pole küündinud ega pole ka osanud küsida. 

Ajakirja tellimine siin: http://www.tellimine.ee/ajakirjad/saatus-saladused

**  Magissa Galaktilistesse kuuteenistustesse© sisenemine on võimalik vastuseks Sinu taotlustele ja panustele.
Panused Südamerahu kontole*** on 12 (üks teenistus), 42€ (4 teenistust ehk üks kuutsükkel) ja 120 (kolm tsüklit+individuaalseanss).
Osalusmakse selgitusse: Südamerahu.

Teenistused toimuvad kuufaasi vahetumiste kestel igale osalejale sobival ajal distantsilt. Tegemist on nn "kaugravi" sündmusega. Seetõttu on oluline olla teadlik endast kui kellestki, kellel on teiste elude haavad - saladused-  tervendada. Iga saladuslik haav avaldub selles elus ebamugavusena erineval moel, varjatult või nähtavalt. See nimekiri on väga pikk, ja igaühel oma. Teenistuse ajal kättesaadav tervendav peentasandite info vabastab nende iidsete saladustega seotud pinged. Vabanemine annab tunda füüsiliselt või meeleliselt või mingil muul moel. Jälgi hoolega, millal, mis (ja miks) toimub.
Vabanenud pinge on vaba energia, mis muutub tervenemiseks, toetab haiguste ravi, annab inspiratsiooni ja jõudu sassis suhete lahendamiseks läbi enda väärtustamise ja kehtestamise.

Võimalusel tee märkmeid alates momendist, mil otsustasid osaleda teenistusel. Visanda oma ootused, seejärel märgi asjad, mis on teistmoodi teenistuse ajal, sellel eelsel ja järgneval ajal. Arvesta sellega, et kui sa ei saa kohe seda, mida ootad, siis tuleb see, mis sul on vaja lahendada enne, kui jõuad soovitud tulemuseni.
*** 

Panusega 120 kaasneb tasuta individuaalkonsultatsioon.
Kontakt: magissa.g@hot.ee

või on võimalus jätta kommentaar siia või saata varjatud sõnum lehelt: http://telose.ee/et
Eelmine
 Täiskuuteenistuse© vägi korrigeerib geneetilist koodi T 27.10.2015 14:05. 
Järgmine
Kuu loomine 11.11 - rahuteenistus© 

Kommentaarid

  • MAGISSALT  •  4. november 2015
    Vanakuuteenistus© teostus 12 tundi peale kuufaasi vahetumist, öösel vastu kolmapäeva.
    Sel öösel toimus nende "surnud hingede" ärasaatmine osalejate energeetikast, kes olid seal täitmas puuduliku olemusinfo tõttu hõredaid kohti. Täiendava uue info tõttu sai need kohad tervendatud, ja ka vaimset selgroogu puhastatud. Osalejatel võisid tunda anda seljapiirkonna valude ja pungete leevendused. Sellest seisust edasi on võimalik tegeleda kurnavate suhete korrigeerimise ja lõpetamisega. Mis ongi järgmise, Kuuloometeenistuse© sisuks. See teenistus valmistab ette novembri teise poole pingsate olukordade rahumeelseks väljakandmiseks..

Lisa kommentaar

Email again: