Oktoobri Noorkuu lõimib eelmised elud T 20.10.2015 23:31

Eeloleval NoorKuuteenistusel© jätkub Punase täiskuu ajal esilekerkinud iidsete haavade tervendamine.
Eeloleval Kuuteenistusel© jätkub septembri ja Punase täiskuuteenistuse ajal esilekerkinud iidsete haavade tervendamine.
Need iidsed haavad on selles elus avaldumas kurnavate seisundite, suhete, olukordadena nagu kestev kurvameelsus, peredraamad, tervisehäired jms.

Teenistustel vabanev energia käivitab ja suunab tervenemisele nii keha, vaimu, meele kui ka suhted ja olukorrad. Vaja vaid tähelepanelik olla. Sel ajal esilekerkinud vaevustega on vaja asjakohaselt tegeleda, nagu ka vabastavaid kogemusi vaja tähistada.

Praegune aeg september-oktoober käivitab protsessid, mis kestavad pool aastat. Selle aja jooksul vabaneb teadvus lõplikult karmast, ja see avaldub igapäevaelus. On oodata murrangulisi sündmusi.          

Sina, kes sa kuulud vaimsesse hierarhiasse, saad teenistuse läbi jätkuvalt endale ainulaadse vabastava ja rahustava peenenergia habrast, kuid läbivat väge.

Varusta ennast valge topaasiga, sest Saturni sügavaid vagusid kündvad rajad kaevavad üles sügavamaidki kihid, et muuta need uuteks võimalusteks. Ja tema retrogaadne teekond lõpeb 2017 aasta detsembris. Kuutempel on aeg uude peenesse vaimsenergasse lõplikuks häälestumiseks nende galaktilise joondumiste järgi, mis on kestnud 4.maist 2011 kuni praegu septembri lõpuni.

T 20.10.2015 23:31 toimub Noorkuuteenistus© - Need on hetked, mis annavad võimaluse teadvustada eelmistest eludest vajalikke asju.

Teenistus käivitub vastuseks osalejate taotlustele ja panustele.
Panused Südamerahu kontole* on endiselt 12 (üks teenistus), 42 (4 teenistust ehk üks kuutsükkel) ja 120 (kolm tsüklit).
Selgitusse: Südamerahu.

Teenistus toimub kuufaasi vahetumise kestel igale osalejale sobival ajal distantsilt. Tegemist on nn kaugravi sündmusega. Seetõttu on oluline olla teadlik endast kui kellestki, kellel on teiste elude haavad tervendada. Iga haav avaldub selles elus ebamugavusena erineval moel, varjatult või nähtavalt. See nimekiri on väga pikk, ja igaühel oma. Teenistuse ajal kättesaav tervendav info vabastab asjakohased pinged. See annab tunda füüsiliselt või meeleliselt või mingil muul moel. Jälgi hoolega, mis ja miks toimub. Vabanenud pinge on vaba energia, mis muutub tervenemiseks, toetab haiguste ravi, annab inspiratsiooni ja jõudu sassis suhete lahendamiseks läbi enda väärtustamise ja kehtestamise.

Võimalusel tee märkmeid alates momendist, mil otsustasid osaleda teenistusel. Visanda oma ootused, seejärel märgi asjad, mis on teistmoodi teenistuse ajal, sellel eelsel ja järgneval ajal. Arvesta sellega, et kui sa ei saa kohe seda, mida ootad, siis tuleb see, mis sul on vaja lahendada enne, kui jõuad soovitud tulemuseni.

Edu meile Saturni keerdkäike järgides lõpliku vabaduse ja rõõmuni selles elus!
Eelmine
Habras Kuuloometeenistus© vabastamas  13.10.15 kl 03:06
Järgmine
 Täiskuuteenistuse© vägi korrigeerib geneetilist koodi T 27.10.2015 14:05. 

Kommentaarid

  • MAGISSALT  •  21. oktoober 2015
    Oktoobri Noorkuuteenistus© teostus kasvavas väes öösel vastu kolmapäeva kl 2-4.
    See oli rahulik, kuid väga peentes sagedustes toimuv teenistus. Uut infot ei tulnud, kuid vabastavate ja taastavate rituaalide tulemusena saab kättesaadavaks vaevutabatav, habras eneseväärtuse tunnetamine. Kes ma tegelikult olen, mida ma tegelikult vajan, kuidas ma sinna jõuan? Need on eelolevate päevade küsimused, mille vastused tulevad läbi karge sügishinguse. Selleläbi vabaneb teadvus üha enam eelmiste elude kurnavate kogemuste jälgedest - karmast. Täiskuuteenistuse© vägi korrigeerib vastavalt geneetilist koodi T 27.10.2015 14:05.

Lisa kommentaar

Email again: