Biovampiiridest (sh surnud hinged) vabastamine

24.03, kui täiskuu jõuab viimasesse veerandisse, on taas sobiv aeg biovälja puhastamiseks. Biovampiiride teadvus meis takistab planeedi magnetjoonte ja dna muutuste - teadvuse avardumisega kaasa minemast.  Vastuseks tekkinud vajadustele ja võimalustele teostan jätkuvalt biovampiiridest vabastavad kaugseansse Kuu faaside viimasel veerandil. 

 

Meie väljas on aegajalt koha sisse võtnud poolteadvuslikud olendid, kes sunnivad meile peale mõtteid, sõnu ja tegusid, mis pole meile omased ja meelejärgi. See kurnab meid.

Need olendid elutsevad mahajäetud kohtades, surnuaedades, vanades majades. Nad ei ole ise võimelised kehastuma, neil pole luba minna eludevahelisse elusse. Nad haakuvad meie tervetesse väljadesse nagu takjad, mõnikord liiguvad ühelt teisele, otsides üha sobivamaid. Nad on vaja saata kindlasse kohta, kus nad saavad uue värske alguse.

 

Kui sa tunned ennast kurnatuna, teed asju, mis on sulle võõrad; sind vaevavad sundmõtted ja teised nmetamata ebamugavad seisundid, on sul võimalus osaleda puhastaval, vabastaval biovampiiride eemaldamise seansil.

Seanss toimub kaugseansina. Seansi ajal on soovitav leida rahulik asend ja lõõgastuda. Seanss kestab tund aega.

Biovampiiridest eemaldamise seanss on ettevalmistav seanss. Sellele järgneb needustest, loitsudest jm manipulatsioonidest vabastamise seanss kuu loomise tunnil neile, kes seda vajavad.


Lisainfoks, registreerumiseks ja edasiste juhendite saamiseks saada soov elulill@gmail.com. 


Biovampiiride eemaldamises seansil osalemiseks piisab, kui teete panuse 20€ Südamerahu kontole SEB pangas.

Selgitusse osaleja nimi. 

 

Elagem ilusat elu!

 

Magissa GabrielleEelmine
Eneseabi koolitus
Järgmine
Noorkuu 4.08: teiste elude iidsetest needustest ja lubadustest vabastamine

Kommentaarid

 • Magissa  •  21. märts 2014
  Biovampiiride all pean silmas igasuguseid surnud hingi: nii neid, kes on peale lõplikku lahkumist võimelised veel uuesti kehastuma kui ka neid, kes vajavad rangemat kohtlemist enne kehastumist.
  Ma vabastan ja taastan minu hingekogukonna tüüpi vaimkehastusi ( need on need kehastused, kes Mai Agathe Väljataga "kanalduse" järgi valitsevad nüüd planeedil) kõikidest võõrkogumitsest, piiranguid ei ole.
  Teiste tsivilisatsioonide asukad, tulnukad jm kogumid on energiavampiiride nimistus paralleelselt meid ümbritsevate inimeste jm kehastustega. Sest just teiste tsivilisatsioonide olendid on siin planeedil kehastunud inimeste kehadena, ja neid on siin ca 20%, ehk 10-st kaks inimest on potensiaalased energiavampiirid.
  On ka neid võõrkogumeid, kes ei võta otseselt energiat, kuid on ankurdunud mingi organi või süsteemi (nt luuüdi) külge, ning tekitavad seletamatuid tervisehäireid.
  On ka sellist organ- ja energiavampiirlust, kus"vampiir" pole kehastunud, kuid on loodud maaväliselt distantskontakt.

  Selline info on inimestele harjumatu ja tekitab hirmu, paanikat. Seetõttu polegi ma seda kodulehele üles pannud.
  Sõltumata nimetustest ja vampiirluse viisidest olen ma võimeline kõik kurnavad ühendused katkestama ning kahjud taastama energeetilisel tasandil.
 • Magissa  •  24. märts 2014
  Kes 24.03 osalejatest pole saanud seansi tagasisidet, andke teada ja jätke mulle oma kontaktid :)
 • MAVIS CALOS  •  12. jaanuar 2015
  Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (amaah.credit.offer@gmail.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

  Я Мэвис Калос, представитель Aiicco страховой PLC, мы выдаем кредит на индивидуальных различий с доверием и чести. мы даем кредит по ставке 2%. если вы заинтересованы любезно связаться с нами по этой электронной почты компании: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) в настоящее время приступить с кредита документа о передаче ок. если вам нужно кредит создать компанию или школу, Вы очень добро пожаловать в Aiicco страховой ПЛК. Вы также можете связаться с нами по этой электронной почте: (amaah.credit.offer@gmail.com). мы можем перечислить любую сумму вы запросили для до недели.

Lisa kommentaar

Email again: