Kahanev kuu kustutab karma

K 02.03.2016 01:11 © teenistus Kuutemplis. Eelolevaks kevadiseks pööripäevaks sulab lõplikult sünnieelsete kahjude info meie teadvusest nagu kevadine lumi. Uued algused eostuvad sama jõudsalt kui kaovad needused...
Teenistuse teostus kujuneb vastavalt osalejate taotlustele ja valmisolekule.

See tähendab üldist valmisolekut joonduda uue ajastu hapra, kuid läbiva uue peenenergiamustriga. Olles valmis oma elus vastu võtma uusi võimalusi igal tasandil: füüsilise, meele ja vaimu tasandil.

See tähendab ka taotlusi vabaneda piiravatest ja kurnavatest olukordadest, lahendada suhteid, tervendada keha.

On oluline teada, et mida selgem on taotlus, seda tõhusam on teenistuse toime.

On oluline ka teada, et taotlus on selge teadmine sellest, mida sa vajad. Ja ka teadmine, et see on sul juba olemas, kuid kuigi mõned asjad on vaja enne ära lahendada, midagi on vaja veel teada saada.

Teenistuse ajaks aktiveerin mina, Magissa, tervendaja ja interdimensionaalne meedium, tervendava ruumi osalejate energiaväljas, kandes seda just sellises häälestuses, nagu igale osalejale personaalselt vastavalt sende taotlustele vaja on. Selles ruumis toimub see, mida vajate kuna sellesse ruumi laekub igale osalejale ainuomaselt vajalik - seni puudunud - info teistest dimensioonidest ja maailmadest. (Varasem esoteeriline termin on teistest, eelmistest, ja ka järgnevatest eludest.)

Mina, Magissa, tervendaja ja interdimensionaalne meedium, tajun kõike, mis toimub teenistuse ajal, kuna tervendav ruum on loodud läbi minu tasandite. Need ulatuvad dimensioonidesse ja maailmadesse, kandes kogu infot mis ON.

Mina, Magissa, tervendaja ja interdimensionaalne meedium valitsen mõtet sellisel moel, et käivitan selleläbi vajalikke vabastamisi, tervendusi ja taastamisi. Vabanev energiajõud saab osalejatele tunnetatavaks teenistuse ajal; peale teenistust kättesaadavaks igapäevaelus nii teadmiste, märkidena kui elusituatsioonides.

Tulemusena selgineb enesetunnetus ja aktiveerub sisemise pendli vägi.

Sisemise pendli väega kaasneb tervenemine igal tasandil.

Teenistuse ajal toimub energeetika ja kõrgemate tervisetasandite korrastamine sellisel moel, et osalejatele saab kättesaadavaks vajalik info valikute tegemisel nii tervise kui igapäevaolukordade lahendamiseks.

Selleks saab kastutada oma pendlit* sellisel moel:

Kõigepealt tehke selgeks, mis on sisemise pendli "ei" - jälgige keha tunnetust; ja siis "ja". Jätke meelde, mis toimub "ei" ja "ja" puhul.

Keskenduge küsimusele, millele soovite vastust.

Õiged küsimused toovad edu.On vaja mitte ainult kannatlikkust ja visa tööd, vaid ka leidlikkust ja loovust ning julgust piire ületada, et energia vaba liikumiseni jõudmine tooks tervise, edu ja külluse.*

* Sisemise pendli pühitsuse saab teenistusel osaledes.Tere tulemast Templisse!

Teenistusel© osalemise käivitab panus 12 Südamekontole või
42 (4 teenistust) või
120 (12 teenistust) .

Panusega 120 (12 teenistust) kaasneb tasuta individuaalseanss kestvusega 80 min.
Teenistused toimuvad ka lähedastele salakingitusena.
Teenistused puhastavad ka kohti.
Kohtade ja lähedaste info lisada panuse selgitusse või siin 
Osalus aktiveerub kohe peale panuse teostamist.

Eelmine
Täiskuuteenistus©
Järgmine
Võimas Kuu loomine 

Kommentaarid

 • Vilja Lehtla  •  1. märts 2016
  Tegin ülekande praegu 17.30 Swedbangast, ei tea kas jõuab veel täna kohale?
 • MAGISSALT  •  2. märts 2016
  Osalus aktiveerub kohe panuse teostamisel, mitte laekumisel.
 • MAGISSALT  •  2. märts 2016
  Vanakuuteenistus©02.03 toimus kahanevas energias ööl vastu kolmapäeva tunni aja jooksul. Selle tunni jooksul lõppesid ka need protsessid, mis käivitusid Täiskuuteenistusel©22.2.
  Selle aja jooksul vabanesid piirangud, mis takistasid selget enesetunnetust. Selge enesetunnetus aitab teha tervislikke valikuid igapäevaelus nii tervise kui olme- ja suhtetasandil.
  Neid vabanenud piiranguid võib nimetada ka "karmaks", sest need olid alguse saanud väga kaugetes aegades ja need olid püsinud siiani teadvuse kristallvõres. Need piirangud olid allikaks kurnavatele seisunditele nii tervises kui suhtetasandil. Nüüd, selle kevadise pööripäeva galaktilistest joondumistes vabanevad kurnavad takistused igal tasandil. "Karma" sulab kui kevadine lumi. Jäädavalt.
  Selle tulemusena avaldub inimeste tegelik olemus ja toimuvad uued joondumised ka maises elu, füüsilisel tasandil , igapäevaelus. Käivituvad tervenevad protsessid, kaovad kurnavad seisundid.
  Nagu iga pikaaegse seisundi vabanemisel, see on turvalisuse eesmärgil järkjärguline ja võib aega võtta 2-3 aastat. Juhul, kui eeltöö selleks on tehtud ja osalemine protsessis teadlik, toimub vabanemine jõudsasti.

  Järgmisel, Kuuloometeenistusel©9.03 vabanevad iidsed kurnavad suhtejooned nii pere-, sõpruse kui olmetasandil.

  Vanakuuteenistus©02.03 oli väga intensiivne. Osalejad magasid sügavalt ja ärkasid hommikul värskena.

  Milline oli sinu enesetunne ja esimene mõte täna, kolmapäeva hommikul?

  Täna öösel käisime väga kaugetes aegades klaarimas om minevikuasju. Need asjad olid tekitanud meie energiasse kohti, mis siiani olid tideud nn "surnud hingedega". kas on kadunuid, kellele olete aegajalt ikka ja jälle mõelnud? Nüüd on nemad kadunud ja energiasüsteem täidetud oma algse terve energiaga. Sellega kaasneb selge enesetunnetus ja tervislike valikute tegemine. Järgige üha enam oma sisetunnet. Harjutage oma sisetunde järgi valikuid tegema ja nendesse kindlaks jääma. Võite kasutada nii pendlit, kuid kõige lihtsam on järgida oma sisemist pendlit, mis on selge enesetunnetuse väljund.
  Vanakuuteenistuse©02.03 ajal toimunu mõjutas kesknärvisüsteemi, endokriinsüsteemi. Selleks, et korrastada ka hormoonsüsteemi tegevust, on 3 nädala jooksul vaja juua hommikuti klaas kitsepiima.

  Kes soovib endale teenistuse täistoimet ka hormonaalsel tasandil, ärge jätke ennast ilma klaasist kitsepiimast järgnevatel hommikutel.
 • MAGISSALT  •  2. märts 2016
  Miks kitsepiim kasulik on?

  Kitsepiim tugevdab immuunsüsteemi.

  Piim on lehmapiimaga võrreldes peenema struktuuriga ja viis korda paremini seeduv ja omastatav.

  Aminohappeline koostis on lähedane inimese piimale, see on ainus piim peale emapiima, mida võib vastsündinule lahjendamata anda.

  Kitsepiima rasvhapetel on unikaalne metaboorne võime vähendada kehas kolesterooli. Kitsepiima kolesteroolisisaldus on 11%, lehmapiimal aga 14%.

  Kitsepiim sisaldab rauda, vaske, magneesiumi, mangaani, koobaltit, tsinki, fosforit, samuti bioloogiliselt aktiivset kaseiini.

  A-vitamiini on lehmapiimaga võrreldes kaks korda, B1-vitamiini 50%, B2-vitamiini 80% rohkem, ka sisaldab kitsepiim C- ja D-vitamiini.

  Erinevalt lehmapiimast on kitsepiim aluselise reaktsiooniga, mistõttu alandab mao ülihappesust.

  Kitsed haigestuvad harva tuberkuloosi ja teistesse ohtlikesse haigustesse, seega võib kitsepiima tarvitada värskelt, pastöriseerimata. Värskes piimas säilivad täielikult vitamiinid, fermendid jt ained.
 • OSALEJA TAGASISIDE  •  4. märts 2016
  Jaanuari keskel peale individuaalseansse mõtlesin, kas see hea-rahulik-pingevaba tunne, mis minu hinges valitseb, on ajutine...
  Lisaks Teiega kohtumistele, tegin oma otsuse-valiku, külastasin psühholoogi ja käisin vabastavas hingamises, "koputan" ennast peaaegu igapäevaselt ja lasen pendlil keerelda.
  Minu keha pole veel kunagi nii palju valu sisaldanud-eraldanud, aga ma aitan teda.
  Südamerütm on kolmandat päeva selline "hüplev"... ja päevi on igasuguseid, aga üldine toonus on normaalne.
  Kehakaalu tõus hakkab tasapisi mind naiselikumaks muutma. Tänan !
  ... istun praegu küdeva kaminatule paistel ning naudin isegi seda põhjapoolsete tubadega pesa, sest siin on hoopis teine energia. Tänan !!!
  Kuidas saab veel paremaks minna ? Mis veel on võimalik ?
  Tänan ennast julguse eest, et söandasin Teiega ühendust võtta, sest kaalusin seda pikalt, tundes suurt aukartust nende teadmiste ja kirjutiste ees, pean silmas eelmist aastat. Võib-olla oli see isegi hirm ?
  Segadus hakkab päev-päevalt selginema ja pingevabu päevi lisandub aina rohkem. Tänan !

  Hea, Magissa, suur-suur tänu kõige selle abi eest, mida ma olen olnud võimeline Teilt vastu võtma ! Sõnad on praegusel juhul liiga piiratud selle tunde väljendamiseks.
  Sügav kummardus !
 • OSALEJA  •  6. märts 2016
  Olen viimaste Teenistuste järel ikka ja jälle kogenud imelisi vabastavaid tundeid, vahepeal olin küll justkui kinni, asi läks nii kaugele, et üks muster kordus pea iga päev, võtsin aja maha, panin siis jälle kirja tunnetuse järgi, mis see olla võiks, ühtegi mõtet ei tulnud ja siis tuli korraga kuskilt, see on tunnustamise vajadus. Ometi on mind elus piisavalt tunnustatud, peaks nagu sellest piisama, aga võta näpust. / Peale seda tunnetamist hakkasin lahinal nutma, sain aru, et see oli ainult tunne mis mind näris, et tegelikult ma ju enam ei raba nii, et ma olen õppinud ütlema ei, et ma tean , et olen väärtuslik, et mu selg on hulga sirgemaks läinud.....See oli tohutult vabastav tunne millele järgnes sügav rahulolu ja armastuse tunne, oleks kogu maailma tahtnud kallistada.
  Siiski, kuskil on veel midagi peidus ja loodan ka sellele leida seletuse. Tänan ikka ja jälle südamest sellise võimaluse eest saada tunda sellist armastuse tunnet.

Lisa kommentaar

Email again: