Kuuloometeenistus©11.12 toob hapra külluse 

Kuuloometeenistus© R 11.12.2015 12:29 tuleb võimsate galaktiliste joondumiste tuules ja toob jätkuvalt kaasa uut infot, et valmistuda järgmise aasta külluseks. Külluse saamiseks on vaja ennast ette valmistada, selleni jõudmiseks on vaja eemaldada piiirangud selle uue peentasandi mustri järgi, mille kohta laekub infot Kuutempli teenistustel © .


Vabanemine vaimseid peentasandeid kurnavatest asjadest jätkub materiaalsel tasandil kuni Kuuloomeni 11.12. See habras joondumine toob ellu sellise külluse, mis on loodud teenistuse© ajal laekunud uue info järgi vabastatud peene vaimenergia tasandite vabanemisel ja ühendamisel füüsiliste tasanditega.

Mis teoksil taevastes sfäärides?  22.11 võimendusid vaimse alkeemia protsessid selgelt tajutavalt neile, kes otsivad teadlikkust ja teekonda oma haprasse vaimsesse olemusse.
Kui Päike kulgeb Skorpionis, siis peen, võimas ja saladuslik toetav transmuteeriv energiamäng toimub nii taevas KUI MEIE ASTRAALKEHADES. Teenistusel salejate tulevik saab totaalselt muudetud tänu teenistuse ajal laekuvale uuele infole, igale osalejale ainulaadsetele infopakettidele. Praegu on portaalid valla ja tõde ning tulevik selgelt tajutav. Kindlasti tajuvad osalejad selgelt peent, kuid võimsat muutust oma elus viimaste nädalate jooksul.
Kas meeled on enneolematult ärksamad olnud? Kas on tunda sakraalseid seoseid Loomisega? Järgmine sakraalsete ja salateadmiste õpetuste voor algab 11. detsembril Kuu loomisega Amburis. On nii, et see toimub, nagu eelmine kuuloomine, 19 kraadi nurga all. Tumedaimad saladused maailmas ilmnevad järk-järgult pärast eelolevat kuuloomist 11.12 19 kraadi all. Iidsed ettekuulutused lubasid kogu maise ja vaimse kurja ilmsikstulekut juunis.

Osalejad saavad varsti valitsema oma külluslikku ja habrast, kuid läbivat  väge selge enesetunnetuse läbi.
Eelmine
Kaduneljapäev 03.12.2015 09:40 - aasta viimane Vanakuuteenistus
Järgmine
Noorkuuteenistus©18.12 uute alguste tuules

Kommentaarid

 • MAGISSALT  •  12. detsember 2015
  Kuuloometeenistus©R 11.12.2015 toimus kahel õhtul: kuu loomise eelsel õhtul ja sellele järgneval õhtul.
  Nendel hetkedel lõimus eelnevatel nädalatel Maale laekunud info Kuutempli tervendavas õhustikus jõudsalt osalejate rakutasandini.

  Kuulommeteenistuse ajal kujunenud uus vibratsioon kehas aitab selgelt tunnetada eeloleva elukursi muutusi ning neis ennast mugavalt tunda.

  Selle aasta viimane Noorkuuteenistus© aitab jõustada loomehetkel kujunenud hapraid küllusehetki. Viies need aasta viimase Supertäiskuu jõustavate hoovusteni.

  Noorkuu: R 18.12.2015 17:14
  Supertäiskuu: R 25.12.2015 13:11

  Loe põhjalikumalt möödunud Kuu loomise toimest:
  http://www.starseedastrology.com/#!New-Moon-in-Sagittarius-Revelations-of-Truth/c1i8f/566a121e0cf2f7de56e36dbd

  Tõlge teostusel.

Lisa kommentaar

Email again: