12.04-20.09: lõplik paljastamine

Nii kaua on Paabel püüdnud meid petta pannes meid uskuma, et meil ei ole valikut ega võimu selle üle, mis meiega juhtub. Tõde on nende jaoks hirmutav; tõde on see, et meil kõigil on jumalik jõud tõsta oma tulevikku ja transformeerida oma maailm hiilgaval viisil, jätke siis hirm ja elage elu mõnuga.
Pluto retrograadne liikumine

12. aprillil 2013 algas esimene Pluto retrograadne liikumine meie värskelt ristitud Kuldses Ajastus. Selle olulisus on samaaegselt nii püha kui ka ülev, sest selle evolutsiooniline jõud kaotab kõik, mis takistab meie planeedi ja meie elude puhastumist. Kuni 20. septembrini oleme me tunnistajaks Paabeli süsteemide segadustele, kui nende liidrid ja kaptenid kaotavad suures ulatuses oma positsiooni ja mõjuvõimu. Koos Saturni retrograadse liikumisega, mis pole veel oma keskpunkti jõudnud, töötavad kosmilised jõud väga intensiivselt, et kogu kurjus meie maailmast välja juurida.

Armastus areneb

Oma isiklikes eludes ja vaimsetel teekondadel oleme me sunnitud arenema kaugemale halvavatest ja korrumpeerunud olemise viisidest, nii et peale seda retrograadi võiksid esile kerkida kõige helendavamad versioonid elust. Armastus on oluline tegur määramaks, kui edukas keegi olema saab, arenedes selles vastupandamatult pluutolikus viisis, mis on Jumala tahe meie jaoks. Need, kes siiralt soovivad luua säravat elu, puhastada sisemine pimedus ja terveneda mineviku traumast, füüsilisest haigusest ja valust, peavad jääma armastuse keskmesse, kõige turvalisemasse energeetilisse vibratsiooni, milles elada, kui sellised titaanlikud jõud meie planeedil aktiivsed on. Mõelge armastusest kui varjupaigast ja väravast paradiislikku ellu. Kui me keskendume armastusele, võime me õppida arenema kaugemale ilmalikest asjaoludest ja tavapärasest inimkogemusest, me võime söandada siseneda piiritu müstilise kogemuse ja potentsiaali sügavasse sisemisse valdkonda.

Intensiivsem alkeemia

Et poleks mingit segadust, teadke, et Pluto retrograadne liikumine on kõikidest planeetide retrograadsetest liikumistest alkeemiliselt kõige nõudlikum. Alkeemia on vana ja imeline muundamise teadus. See on teadus leidmaks taevariiki iseendas; miski, mida Jumal õpetas, kui ta Jeesusena maa peal kõndis. Survele ennast sisemiselt muundada, on nüüd võimatu vastu panna. Viisid, kuidas me seda tegema peame, muutuvad ilmseks. Mitte ükski inimene ei jää teadmatusse, kuidas ja miks seda teha. Evolutsioonil on intensiivseid perioode ja üks neist on just alanud! Elu ja surma küsimused hakkavad läbi meie elude manifesteeruma. Kõrgeim tee on transformeeruda viisidel, mida elu meilt palub, nõuab ja mida ta meile osutab. Kui me seda teeme, sisenevad meie maailmad uutesse jumaliku kogemuse valdkondadesse.

Lõplik paljastamine

Selle retrograadi ajal paljastub korruptsioon igal elu tasandil väga avalikult, see sisaldab ka eriti sisemist korruptsiooni inimese meeles, kehas ja hinges. Koos nende paljastustega tuleb meie kõigi jaoks ka ootus koos teistega individuaalselt ja harmooniliselt suure hoole ja terviklikkusega töötada nii, et võiksid toimuda jääv tervenemine ja taassünd. Mõnikord on meie suurimad võitlused need, mida me peame iseenda sees. See retrograadne energia annab meile energeetilise keskkonna ja kosmilise võimaluse kõik sisemised negatiivsused elu ja tuleviku huvides edukalt puhastada. Kui Pluto laine meie planeedil töötab, siis sunnitakse kurjus kõikides selle vormides kõige andestamatutel viisidel päevavalgele, see paljastatakse ja jäetakse ilma abiallikatest ja taganemisteest. Kui Jumal meie maailma uueks loob, siis võtke arvesse Pluto jõudu kui filtrit, mis tõkestab sisenemise neile, kes on teda vihanud ja rünnanud tema armastatud planeeti ja tema lapsi.

Resoneeriv kogemus

Pluto haldusalas on elu kogemuste tohutu polaarne spekter. Need kogemused võivad ulatuda põrgulikust kuni jumalikuni, olenevalt sellest, kus teie oma vibratsioon Pluto spektriga liitub. Oma vaimset seisu võib hinnata läbi Pluto kogemuste laadi. Kas ma kaldun valu või tõotuse suunas, õudusunenäod või unistused, vaesus või küllus, vihkamine või armastus? Kas ma ületan takistusi oma elus või langen nendesse? Olenemata meie kohast maailmas, on stiimul lõpmatu: transformeeruda sisemiselt nii, et meie väline elu koos sellega transformeeruks. Sügav müstiline tõde on see, et kes me oleme ja mida me endas kanname, määrab ära selle, mida me välises elus kogeme. Sellepärast võime me läbi alkeemia leida Jumala enda sees ja elada jumalikku elu väljas. Tema jättis oma kuningriigi võtmed igaühesse meist. Milline õnnistus ja teekond ühes!

Laser fookus

Selle retrograadse faasi ajal on eluliselt vajalik, et me puhastaksime kõik asjad, mis meid negatiivselt ahistavad. Eriti peaksime tooma tähelepanu keskpunkti hirmu, vaimsed häired, füüsilised haigused, laostava iseloomu, psühhoosi vormid, kuritarvitavad suhted, toitumise puudujäägid, egol põhinevad isiksuse häired, traumaatilised mälestused, keskkonna stressorid, emotsionaalsed äärmused, neuro-keemilised tasakaalutused, sõltuvused, kinnisideed, energiakehade lagunemised ja äärmuslikel juhtudel deemonliku mõjutuse või valdamise. Ilma nende asjade vabastamiseta liigume me santidena keskkonda, kus me võiksime rassina planeedil õitseda kõige vabastavamal, hämmastavamal ja rõõmsal viisil. Milleks neid asju endaga läbi elu kaasas vedada ja milleks raisata aega elades kahjustunult või ahastuses? Laserisarnase intensiivsusega peaksime me kõik keskenduma peamistele teemadele, mis meie elusid vaevavad, sest kosmiline aeg selleks on käes.

Puhtus

Pluto kõrgeim mõõt on puhtus, nii sees kui ka väljas. Kui me püüdleme selle standardi poole, hakkavad meie elud võtma jumalikke omadusi. Suurimad õnnistused on mõeldud neile, kes püüdlevad Pluto poole. Joondades oma elu puhtuse poole, võime me saada küllusesarve kõige pühamate tervenemiste ja õnnistustega, mida iganes võime ette kujutada; mõned neist on nii jumalikud, et neid tuleb hoida täielikus saladuses. Siin on mõned praktilised meetodid, mida kasutada alustades oma teekonda puhtusesse: võttes omaks veganite toitumise, käitudes vooruslikult, filtreerides välja pimeduse vormid nagu narkootikumid, toidus ja keskkonnas olevad toksiinid, kõlvatu kirjandus, meedia või muusika, korporatsioonide või valitsuse propaganda, negatiivsed mõtted ja emotsioonid, hävitavad ideoloogiad, seks ilma armastuseta, vihkav kõne, madala vibratsiooniga inimesed või sotsiaalsed tingimused. Me võime ennast puhastada ka metafüüsiliselt läbi teatud kristallide, vääriskivide ja mineraalide kasutamise. Ma toetan kuntsiidi, tšaroiidi ja herkimeri teemandi kombineeritud kasutamist läbi kogu Pluto retrograadse liikumise, et kiirendada sisemise negatiivsuse vabastamist – ja veelgi enam. Nad on ülev trio.

Surm ja taassünd

Pluto sodiaagi tsükkel valitseb surma ja taassündi. Me kõik võime oodata oma elu teatud aspektide hävinemist nii, et uued ja sügavad aspektid võiksid esile kerkida. Me ei tohiks karta seda hävingut ega mingeid läbivaid metafoorseid surmasid, sest need kogemused teenivad meie kõrgemaid vaimseid eesmärke ja võimaldavad uskumatult positiivsete transformatsioonide toimumist. Kuigi see protsess võib olla äärmiselt intensiivne, ületavad selle tulemused igasuguse ajaliku hinna. Kuna Pluto tagurpidi liikumine toimub Kaljukitse märgis, siis leidub seal salajasi rikastumisi, millega õnnistatakse Jumala kõige ustavamaid teenreid, mis võimaldavad neil tervendada, transformeerida, jõustada ja mõju avaldada kõige muljetavaldavamatel viisidel. Antakse uusi autoriteete. Maailm vajab tervendamist, sest saatana viha on olnud tohutu. Neilt, kes leiavad endid jõupositsioonidelt, oodatakse nende teenimist, kes jõudu vajavad. Kurjus on reaalne ja see kahaneb Pluto retrograadse liikumise ajal, ärge siis kartke midagi, mida Paabel korraldab, et püüda moonutada tõde oma alatise ja lõpliku languse kohta.

Arhetüüpide kokkuvarisemine

Mõiste „arhetüüp“ viitab kosmilisele mustrile, mis väljendab ennast läbi Maa tasandi. Kui Pluto liigub retrograadselt Kaljukitse märgis, siis need, kes sisaldavad neid arhetüüpe ja kellel on negatiivne vibratsioon, kogevad kokkuvarisemise ja lagunemise vorme. Pange tähele, kuidas järgmised arhetüüpsed mustrid maailmas Pluto retrograadse liikumise ajal kokku varisevad: rahajõmmid, türannid, vägistajad, mustad maagid, sõjapealikud, aristokraadid, propagandistid, riigimehed, teatud kõrgemad deemonid ja saatan ise. Näide kellestki, kes kannab negatiivset Pluto Kaljukitses arhetüüpi, on Basar Al-Assad, deemonlik, verega määritud Süüria president. Tema klass ja aadelkond kogevad kõige halvimat Plutot läbi kogu selle aasta ja mõnedel juhtudel pole ellujäämine osa nende tulevikust. Paljud elavad veel mitte märgates kurjust, mis peidab ennast ühiskonna austatud korrapidajate maski taha. Vaadake, kuidas nende madude maskid murenevad, tuues kaasa rahva ärkamise massihüpnoosist. Neil saab olema võimatult raske maailma petta, kui nende elud on lahti harutatud.

Müstikutele

Väljaspool meie maailma on veel teisi maailmu, millele saab juurdepääsu vaid iseendas reisides. Elumuutvad kogemused toimuvad paljudega meist ilma, et seda väljast näha oleks. Üle kogu maailma toimuvad müstilised initsiatsioonid, kui Pluto energia meid tulevikku ülendab. Sisemised portaalid annavad sügavaid rikkusi, mida tuleb targalt jagada. Need, kes Maa peal vanade hingedena kõnnivad, saavad nautida mälestusi, mis kinnitavad ja jõustavad nende jumalikku eesmärki. Mõned meist surevad ja sünnivad uuesti, kui ülemineku rituaal on täidetud. Vanad Meistrid võivad nüüd Pluto retrograadse liikumise ajal rääkida. Kõige pühendunumad meist saavad sügavaid õpetusi. Kui see energia meid ümbritseb, edeneb maailmas müstiline traditsioon. Oodake kõige jumalikumaid ja hämmastavamaid asju tulemas, kui planeedid Plutole aspekte teevad. Kui tarku salaja rikastatakse ja tugevdatakse, edeneb vargsi ka jumalik plaan Maa jaoks.

Jumalikud panused

Uus sotsiaalne kord on tõusmas, kui vana kord kokku kukub. See protsess on sama paratamatu kui päikesetõus. Me kõik peame ühinema ja loovutama vana sureva maailma ja investeerima asjadesse, mis kiirendavad uue kasvu; paradiisi maailma, mida Jumal meile lubas, kuid mille kallal me kõik peame tööd tegema, et seda koos luua, kus igaüks annab oma jumaliku panuse. Me kõik oleme siin selleks, et tõsta ennast ja oma planeeti. Viis on ainulaadne, kuid eesmärk on ühine. Pluto retrograadse liikumise ajal mõelge, mis on teie roll selles suures plaanis, sest meil kõigil on see olemas, sama kindlalt, kui meil kõigil on võim muuta tulevikku. Nii kaua on Paabel püüdnud meid petta pannes meid uskuma, et meil ei ole valikut ega võimu selle üle, mis meiega juhtub. Tõde on nende jaoks hirmutav; tõde on see, et meil kõigil on jumalik jõud tõsta oma tulevikku ja transformeerida oma maailm hiilgaval viisil, jätke siis hirm ja elage elu mõnuga.

Pühendunult,

Astroloog Salvador Russo
www.starseedatrology.com
http://youtu.be/lWA2pjMjpBs

Eelmine
Superpositsioon
Järgmine
Teadlased: DNAd saab muuta sõnadega ja sagedusega

Kommentaarid

 • Vahur  •  20. aprill 2013
  kuntsiid, tšaroiid ja herkimer on kenad nimetused. Google otsing kahjuks neid ei tunne ja ise ka. Kas kellegil on see teadmine, mis ja kuskohas?
 • Magissa  •  24. aprill 2013
  Tõenäoliselt peab algupärastest materialidest vaatama ingliskeelseid vasteid ja sedakaudu otsima. www.starseedastrology.com
 • Reet  •  26. aprill 2013
  Kunsiit, tšaroiit ja Herkimeri teemant.
 • Kristin  •  27. aprill 2013
  Kuntsiit, tšaroiit ja "Herkimeri teemant" on poolvääriskivid. Võimalik soetada endale esoteerilistest kauplustest, näiteks kauplusest Allikas, mis asub Estonia pst. 17 Tallinnas :)
 • MAVIS CALOS  •  12. jaanuar 2015
  Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (amaah.credit.offer@gmail.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

  Я Мэвис Калос, представитель Aiicco страховой PLC, мы выдаем кредит на индивидуальных различий с доверием и чести. мы даем кредит по ставке 2%. если вы заинтересованы любезно связаться с нами по этой электронной почты компании: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) в настоящее время приступить с кредита документа о передаче ок. если вам нужно кредит создать компанию или школу, Вы очень добро пожаловать в Aiicco страховой ПЛК. Вы также можете связаться с нами по этой электронной почте: (amaah.credit.offer@gmail.com). мы можем перечислить любую сумму вы запросили для до недели.

Lisa kommentaar

Email again: