Neljapäevaöine Täiskuuteenistus© 25/26.11 kl 00:44 

Eelolev täiskuu Kaksikutes vastu 26. novembri ööd sünkroonib ülemaid õpetusi üle maailma. Pange oma mõtlemise mütsid sügavalt pähe ja keskenduge sügavalt lugudele ja sõnumitele, mis tekivad sel ajal.
Hingedeajal toimub järgmise aasta heaolu eostamine. Praegu olemas toetus sügaivamate alateadlike piirangute leidmisel ja eemaldamisel kuuteenistuste tervendavas kulgemises.

Vabanev energia käivitab tervenemise nii keha kui suhtetasandeil.

Eelolev aasta on juba kujunemas hoolitsuse, hoole, armastuse, partnerluse ja turvalisuse vötmes.

Esoteerilise astroloogia järgi 

22.11, kui Päike siseneb Amburi tähtkujusse, võimenduvad vaimse alkeemia protsessid selgelt tajutavalt neile, kes otsivad teadlikkust ja teekonda oma vaimsesse olemusse. Smaragtahvlitel on kirjas, et alkeemia eostaja on Päike ja kandja Kuu. Ja et see on juhitud astroloogia, ja üldiselt Kosmose müstiliste paradigmade järgi. Carl Jung väitis, et "alkeemia oleks mõeldamatu ilma tema vanem õde astroloogia mõjuta".

Kui Päike kulgeb Skorpionis, siis peen, võimas ja saladuslik toetav transmuteeriv energiamäng toimub taevas ja meie astraalkehades. Tulevikud saavad sõna otseses mõttes päästetud sama kindlalt, kui tõene on see, et Amburi ja Skorpionide majade kattumisel räägivad jumalad, kui tulevik ise.

Kas oled tajunud peent, kuid võimsat muutust oma elus viimaste nädalate jooksul? Kas su meeled on enneolematult ärksamad olnud? Kas tunned sakraalseid seoseid Loomisega? Kui nii, siis Skorpioni ravi toimib imelisel viisil.

Amburis me saame valgustunud kõrgemate tõdede ja seaduste toimel, mis reguleerivad meie maapealset eksistentsi. Teekond vabadusse saab avatud ja me õpime nägema meie maailma ja tuleviku inspireerivat visiooni. Oleme kiiresti sisenemas sellesse aega aastas, kui jumalik tarkus siseneb meie meeltesse vastavalt kosmilistele seadustele.

Eelolev täiskuu Kaksikutes vastu 26. novembri ööd sünkroonib ülemaid õpetusi üle maailma. Pange oma mõtlemise mütsid sügavalt pähe ja keskenduge sügavalt lugudele ja sõnumitele, mis tekivad sel ajal.

Kas te olete kunagi kuulnud ütlust: "Kui õpilane on valmis, õpetaja ilmub?" Amburi Päike toob selle tõe meie ellu rohkem kui miski muu. Oota toredaid õpetajad sisenemas oma ellu läbi maailma ja läbi enda ajaloo ajal, kus me ühiselt sammume ülivõimsasse talvisesse pööripäeva. Kui on kunagi aeg saada oma elu tõeliseks õpilaseks, on see nüüd. Valgus Taevas on alati märk uuteks õppetundide tsükliks, mis on alati värvikad müütilised ja arhetüüpsed mustrid, mis on imetlusväärselt läbivalt lõimitud kogu meie sodiaagis.

Järgmine sakraalsete ja salateadmiste õpetuste voor algab 11. detsembril Kuu loomisega Amburis. On nii, et see toimub, nagu eelmine kuuloomine, 19 kraadi nurga all. Tumedaimad saladused maailmas ilmnevad järk-järgult pärast eelolevat kuuloomist 11.12 19 kraadi all. Iidsed ettekuulutused lubasid kogu maise ja vaimse kurja ilmsikstulekut juunis. Me saame varsti valitsema rohkem võimu, meie poliitilist elu ja tulevikku selleläbi, mida on ilmutatud ja kuidas see ilmutus muudab rahvusvahelise tasakaalu võimu.

Ülistatud olgu Amburi lähenemine Päikesele! Selle mõju õnnistab kõiki õpetajaid ja õpilasi, kes kannavad kõrgemaid, tõhusamaid olemise viise. See tõstab meie mõtetes esile kõrgemaid ja peenemaid asju, mis võimaldab avardada oma vaimu dimensioone ja elu kvaliteeti. Nii nagu tarkuse vaim meid kannab sel ajal, peame olema kindlad, et tema õpetused lõimuvad meie töö, poliitika, käitumise ja filosoofia valdkonda. Selle tarkuse ajastatud rakendamine toob külluse, vastasel korral võib elu kergesti muutuda tragöödiaks, millega kaotame aega.

Nii tõesti kui kotkas tõuseb kõrgustesse, saan ma jagada värsket tarkust teiega niipea, kui seadus lubab. 

Deemonid olge ettevaatlikud, Ambur päike tõuseb esile paljastusteks ...

Salvator Russo, esoteeriline astroloog

Tõlge: Magissa Gabriella


ˇ
Allikas: Tomorrow, 22.11, the Sun will enter Sagittarius to advance the alchemical process for all conscious seekers and sojourners of the soul. From translations of the mysterious Emerald Tablet we learn that the alchemical process is fathered by the Sun and mothered by the Moon. This singular statement confirms that alchemy operates within the mystical paradigms of astrology and the cosmos at large. Carl Jung was correct to state that, "alchemy would be inconceivable without the influence of her elder sister astrology."

When the Sun transits Scorpio subtle, powerful, and secretive endowments and transmutations of energy occur within the firmament and within our astral bodies. Futures are quite literally saved during this time just as certainly as the House of Scorpio squares the House of Aquarius which is the realm of the gods and the future itself. Have you sensed subtle yet powerful shifts in your life these past few weeks? Are new senses awakening within you? Do you feel a more sacred connection with Creation? If so the Scorpio medicine is taking hold in a wonderful way.

In Sagittarius we become enlightened to the higher truths and laws that govern our terrestrial existence. Pathways to freedom open and we learn to see our world and future with inspired vision. We are soon to enter the time of the year when divine wisdom may enter our minds in accordance with the cosmic law. The upcoming full moon in Gemini on the eve of November 25th will sync with master teachings the world over. Put your thinking caps on and reflect deeply on the lessons, stories, and messages which emerge.

Have you ever heard the saying, “when the student is ready the teacher appears?” The Sagittarius Sun brings this truth to life more than any other. Expect great teachers to enter your lives through the world and through history itself as we collectively march into the ultra-powerful winter solstice. If there were ever a time to become a true student of life it is now. The lights in Heaven have always signaled new learning cycles which are always dyed by the mythic and archetypal patterns which are marvelously sewn throughout our zodiac.

The next round of sacred and secret wisdom teachings begins on December 11th with our next new moon in Sagittarius. It will occur, as our last new moon did, at the 19th degree for those of you who wisely measure the stars to your own. The darkest secrets of the world will be gradually revealed beyond this next new moon. The ancient prophecies which promised the total exposure of worldly and spiritual evil will be blessed into fulfillment into the month of June. We will soon be able to wield greater power over our political lives and futures because of what is revealed and how this revelation transforms the international balances of power.

As a Sagittarian I elate to see this Sun approach! Its influence blesses all teachers and students to carry on in higher, more effective ways. It lifts our minds to the higher and finer things which can lift our souls and lives into higher qualities and dimensions. As the spirit of wisdom comes we must be sure to ground her teachings into our work, policy, conduct, and philosophy that we may prosper the most. Timely wisdom unapplied can easily become a time-consuming tragedy. As surely as an eagle soars I will share fresh wisdom with you as soon as the law permits. Demons beware, the Sagittarius Sun comes to reveal you…

In cosmic service,

Astrologer Salvador Russo

www.starseedastrology.com

Eelmine
Noorkuu 19.11 kl 8.27 - distantsteenistus© Kuutemplis
Järgmine
Kaduneljapäev 03.12.2015 09:40 - aasta viimane Vanakuuteenistus

Kommentaarid

 • MAGISSALT  •  30. november 2015
  Täiskuuteenistus© Kaksikutes vastu 26. novembri ööd sünkroonis ülemaid õpetusi üle maailma. Loodan, et märkasite tähele panna sõnumeid ja luusid, mis on avaldunud peale täiskuud. Teenistus algas keskööl ja kestis aktiivselt kolm tundi, järelmõjud oli veel edasi 24 tundi. Selle jooksul tuli väga palju uut infot, mis osalejate ellu lõimudes võis kaasa tuua väga erilisi seisundeid. ON VÄGA OLULINE, ET KESKENDUTE OMA SÕNASEADMISTELE - OLGU NEED EESMÄRGILE SUUNATUD. Võis olla ka kurbust, sest , tervenevad iidsed hingehaavad. See murranguline protsess jätkub, sest 22.11, kui Päike siseneb Amburi tähtkujusse, võimenduvad vaimse alkeemia protsessid selgelt tajutavalt neile, kes otsivad teadlikkust ja teekonda oma vaimsesse olemusse. Kui Päike kulgeb Skorpionis, siis peen, võimas ja saladuslik toetav transmuteeriv energiamäng toimub nii taevas KUI MEIE ASTRAALKEHADES. osalejate tulevik saab totaalselt muudetud tänu teenistuse ajal laekuvale uuele infole, igale osalejale ainulaadsetele infopakettidele. Praegu on portaalid valla ja tõde ning tulevik selgelt tajutav. Kindlasti tajuvad osalejad selgelt peent, kuid võimsat muutust oma elus viimaste nädalate jooksul. Kas meeled on enneolematult ärksamad olnud? Kas on tunda sakraalseid seoseid Loomisega?
  Järgmine sakraalsete ja salateadmiste õpetuste voor algab 11. detsembril Kuu loomisega Amburis. On nii, et see toimub, nagu eelmine kuuloomine, 19 kraadi nurga all. Tumedaimad saladused maailmas ilmnevad järk-järgult pärast eelolevat kuuloomist 11.12 19 kraadi all. Iidsed ettekuulutused lubasid kogu maise ja vaimse kurja ilmsikstulekut juunis. Osalejad saavad varsti valitsema oma väge selge enesetunnetuse läbi. Järgmine, kahaneva kuu teenistus toimub Vanakuu ajal N 03.12.2015 09:40, vabastades meid üha sügavamalt iidsetest hingehaavadest ja nende tagajärgedest.
 • MAGISSALT  •  30. november 2015
  Praegu on huvitav aeg astroloogias, kus kolmekordse seitsme mõju all vaime küllus mõjutab materiaalset külllust. Päike ja Saturn on 7° Amburis ning moodustavad kujundi Neptuniga 7° Kalades.
  Olgem valmis võimalustele tervendada ja luua uusi ressursse, sest taevalikud väed ja Püha Vaim toetab heaolu loomist veetleval moel just nüüd..
  See Kolmainu sagedus aitab võitu saada vaimsest vaesusest , mis on ju otseselt seotud materiaalse vaesusega. Kui tunnete puudust küllusest, siis süvenegem veelkord selle Kaduneljapäeva teenistuse ajal (http://telose.ee/star/kaduneljapaeva-vanakuuteenistus) iidsetest haavadest ja seetõttu kadunud hingeosade puudusest tekkinud vaimsele vaesusele ning eraldagem need piirangud oma eheda olemusenergia vajaduste järgi. Seadkem endale selge tunnetus sellest, kuhu heaolusse tahame maanduda - tähed toetavad meie pingutusi.
  On päevad, mil Püha Vaim on aktiivsem kui teistel päevadel. Nüüd ongi see aeg. Kui tunnete kurnatuna või lämbumas, keskenuge kogu südamest (täisteadvuses) sellele toetusele nüüd ja tulevikus, mida taevased väed praegu lubavad.
  Astrologer Salvador Russo
  Vaba tõlgendus Magissa Gabriella
  www.starseedastrology.com
  ~
  It's a triple seven day in astrology! The Sun and Saturn are conjunct at 7° Sagittarius and both are making square to Neptune at 7° Pisces. Be welcoming of opportunities to heal and build with the shared resources of others as the Holy Spirit will be inspiring the graceful use of material forms of wealth today.
  This triune vibration can help us conquer spiritual poverties which are connected to material poverties. If abundance is lacking delve within to find and clear the blocks as this is a superpower day to succeed. Meditate with the conscious focus of inner clearing for the sake of future abundance. The stars are ripe for your success.
  There are days when the Holy Spirit is more active than others. Today is one of those days. If you feel stifled or disempowered in any way render your prayers to God that the Spirit may service your needs, and in doing so, transform your entire future. The gifts of the Spirit are received today as a triple seven shows in Heaven.
  Astrologer Salvador Russo
  www.starseedastrology.com

Lisa kommentaar

Email again: