Mida on vaja teada Magissa teleseanssides osalemise kohta

-
"Tervendav tund Magissaga" on mitmetahuline telesaade neljapäeviti, mis kujutab endast nädala pingetest vabastavat teleseanssi maailma erinevastest kohtadest: Austraaliast, Egiptusest jm.
See Entusiast TV-s vahendatav vabastav seanss mõjub ka telepildi puudumisel, kuid eeldab osaljatelt teadlikkust ja lõõgastumist seansi ajal neljapäeviti kl 21.30. 
Teleseandsid toimuvad neljapäeviti kl 21.30 Entusiast TV-s. Teleseansid on jälgitavad ka internetikeskkonnas www.saade.ee.
Teleseanssidel osalemiseks on vaja saata SMS "nimi, vabastamine" lühinumbril 15182.
Teleseansi teostuse dünaamikaja rütmi määravad osalejate (mitte vaatajate) vajadused, taotlused, blokeeringud ja valmisolek.
Teleseandsid teostuvad Austraaliast, Vaikse ookeani kaldalt.  
Üks teleseansi osalejatest saab võimaluse osaleda 12-l eeloleval Kuutempli teenistusel, mis päädub erakohtumisega Eestis kolme kuu pärast. Selle inimese määrab Fortuuna nende seast, kes on saatnud SMSi "nimi, vabastamine" lühinumbril 15182 teleseansi "Tervendav Tund Magissaga" eel või ajal. Need neli Fortuuna lemmikut on neljal järjestikusel telesensil selgunud: Külli, Silva, Kairit ja Geidi. Omapoolse panusena kirjeldavad nad teenistuste ja erakohtumise ajal kogetut ja selle mõju oma elule.

Taaskohtume Entusiast TV vahendusel neljapäeval kl 21.30 "Tervendav tund Magissaga". 

Vaata ka https://youtu.be/zV7mwN6f0hE


Armastusega
Magissa

Sellel postitusel on 2 vastust

Tervendaja tervendab ikka ühtemoodi sõltumata formaadist. (MAGISSA, 20. november 2017)
Tere! Sooviks küsida, et kas kuuteenistused ja need praegused teleseanssid kannavad üht ja sama pinda või on seal mingi erinevus. Olen teie suur austaja ja kuulaja.
Kõike kaunist! Ilme Pärnust. (Ilme, 18. november 2017)

Lisa kommentaar

Email again: