Kuu liigub teise veerandisse L 18.08.18 10:48

-
Toimub kasvava kuu poolt pühitsetud Noorkuuteenistus©18.08.
Osalus teenistusel toetab eluülesande täitmist.
Kuutempli teenistus kasvava Kuu energias annab võimaluse võimendada tugevaid külgi ja taastada neid katkestusi energiaväljas, mis veel takistamas heaolu saavutamist.  
Eelmine, Kuuloometeenistus algas kl 12 keskpäeval, so tund enne Kuu loomise hetke, ja kestis 4 tundi.
Kuu loomise tunnid on alati õhulised, kerged, mis mõjuvad oma läbiva peenekoelise energiaga igale omal viisil. Sel erilisel kuuloome ajal teostatud teenistused on alati veidi kõrgemal sagedusel ja mõjutavad osalejate tundemeelele. Samuti toob see aeg esile need mustad varjud (osalejate) olemuses, mis salalikult juhivad ebaõnnestumistele.
Kuuloometeenistuse ajal eemaldus osalejate olemuslikust energiast mitmeid tumedaid varje. Need varjud tulid esile tna sellel, et oli tehtud plaanid, olid kavatsused selles osas, kuidas edasi minna. Kui need plaanid olid/on südamega kooskõlas - südame ruumides on salvestatud meie kõrgeima taseme elutee - , st kui need eesmärgid ja kavatsused olid läbi tunnetatud ja olemusliku heaolu tervenemisega kooskõlas, kujundasid need kindla energiamustri, mille taustal oli tajuda takistavate varjude olemasolu või nende puudumine.
Kuuloometeenistuse tundide jooksul selgus, et osalejate kavatsuste läbi loodud energiakanalitel olid takistavad varjud ja manipulatsoonid järgmistel viisidel:
1. hästipeidetud ja õigustatud süütunne alateadvuse maastikul;
2. selle süüsagedusele peale pandud musta maagia III kombinatsioon, millega seotud vastavad kogemused eelmistest eludest koormasid selle elu sünnimomenti ja kurnasid kogu möödunud elu, takistades unistusi teostumas;
3. seni salastatud olemuslik info. See salaühingute poolt salastatud info oli olnud takistamas osalejatel enda taastamist ja heaolu saavutamist.elusid läbivalt;
4. mingid seletamatud varjud mustast minevikust, mis avalduvad (annavad ennast käte) meie energias harva, kuid seekord sai neid eemaldada. See on ka tänu Saturni mõjule, sest Saturni liikumine toob esile hästi peidetud ahelaid.
Lühidalt: Kuuloometeenistuse tundide jooksul toimus alateadvuse vabastamine süütundest ja sellega seotud musta maagia manilpulatsioonidest ning ka vastav sünnimomendi korrastamine. Lisaks vabanes erinevatest blokeeringutest palju energiat, mis kannab vajalikku sagedust ja ka infot eluülesande täitmiseks.
Praegustel aegadel on väga oluliseks muutunud oma igapäeva eesmärkide ja pikemate plaanide kohandamine oma eluülesande järgi. Mitte teiste vajaduste järgi. Esmane eluülesanne on kõigil enda taastamine heaolu seisundisse. Seejuures on oluline on valitseda oma ego, seades egost kõrgemale olemuslikud vajadused.
Hinnates osalejate elueesmärgi täitmist Kuuloometeenistuse ajal toimunu järgi, võib nentida, et kõik osalejate poolt seatud eesmärgid ja kavatsused on kooskõlas olemuslike vajadustega. Ja kui neil varem tundusid eluteel olema salakavalad seletamatud takistused, siis nüüd on neid tunduvalt ja olulisel määral vähem.
~
Kuu(templi)teenistused on suunatud iga osaleja ainulaadse energiakeha vabastamiseks ja taastamiseks. Terve, aktiivne ja ühtne energiakeha tagab sinu tervise, suhted ja heaolu.
Kuuteenistuste dünaamika järgib nii planeetide joondumisi kui ka osalejate poolt seatud eesmärke, kavatsusi ja valmisolekut. Praegune jõulise Saturni transiit on võimas aeg, mille läbimine toob kaasa väljakutseid. Väljakutsed avalduvad seni lahendamata teemades, ka ebamugavates meele- ja kehaseisundites nagu näiteks ükskõiksus, nõrkus, hingeldus, higistamine, köhatamine või konfliktides nii iseenda kui teistega.

Sul on võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan:
1. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)
2. variant: osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)
3. variant: osalemine ühes teenistuses sobval ajal (panus 12)
4. variant: erakohtumine panusega 150
5. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega u 6 kuud
6. variant: süvatervendav raviseanss 30*
7. variant: individuaalne kaugseanss 75
8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.

* Süvatervendav kaugraviseanss on intensiivne kaugraviseanss. Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvad 13., 23, ja 31. augustil, kl 22-23.
Selle toime mõjutab haigete rakkude tuuma nii, et käivitub organite tervenemine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.

Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine (organi energia korrastamine, üldine vabastamine musta maagia kaetistest, eluenergia tõstmine) toimub individuaalselt enne raviseanssi.
Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi.
Süvaraviseansi ajal on vaja olla rahulikult pikali.

Raviseansi eel on vaja teostada panus 30 Südamerahu kontole või muul moel, nt Omniva kaudu.
Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine.

Sellel postitusel on 1 vastus

Vabastaval ja tasakaalustaval Noorkuuteenistusel©18.8 osalemiseks teosta omapoolne panus 12 (või vastavalt 30/42/120) Südamerahu kontole*.

Vabastava teenistuse toime algab panuse teostamise hetkest sõltumata laekumise ajast.

Juhul, kui soovid
1. teostada ühe maksega mitme osaleja panus või

2. tellida teenistus oma lähedasele salakingitusena või

3. puhastada teenistuse ajal ka kodu ja muude kohtade energeetikat,

lisage osalejate ja kohtade andmed siia: http://magissa.ee/registreerumine või
makse selgitusse.

*Südamerahu konto

SEB Pank
Konto: EE401010010422242015
Nimi: Johannes Õunpuu
Selgitus: Südamerahu 18.8 annetus.

Oled oodatud! (Magissa, 5. august 2018)

Lisa kommentaar

Email again: